Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Okres a spanie

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie czy spanie na brzuchu podczas okresu jest bezpieczne ? Bo słyszałam ,że nie ale jakoś nie chcę mi się w to wierzyć ! I nie wyobrażam sobie innej pozycji do spania właśnie w te dni bo przynajmniej ból mi choć trochę przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodalekarka
Niestety nie jest to bezpieczne, co zrobisz np, gdy będziesz spała na brzuchu a trafi się ktoś, przypadkiem przechodzący i zasadzi, przecież nie będziesz mogła go ostrzec że masz okres ani nawet nóg zacisnąć, po wszystkiem, ten biedny facet może zejść ze skutkiem śmiertelnem, gdy się dostrzeże jak po tym kontakcie wygląda, nie zdąży nawet zrewanżować się na parapecie, czy przyjmiesz taką odpowiedzialność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prawdę dziękuje za taką pomoc ! Myślałam ,że na tym forum uzyskam odpowiedz a widać tu również wchodzą dzieciaki ! Chciałam tylko prosić o konkretną odpowiedz a nie wyśmiewanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama0979
Nigdy nie słyszałam żeby było to niebezpieczne. Ja zawsze śpie na brzuchu, inaczej nie zasnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za normalną odpowiedz :) No ja właśnie też inaczej nie zasnę w szczególności jak mam okres :) Też mi się tak zdawało a słyszałam inaczej i wolałam się zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×