Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Płonie dom Możecie z niego uratować tylko albo swojego psa albo cudze dziecko

Polecane posty

Gość zmieniam nick
tvn sie oglada. .... niezły film tez oglaadam ....pies poszedł by pierwszy na szamke. bo wiedizał bym ze idzie to zjesc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacietrzewiony osiołek "Nie cierpię bachorów, niech ginie.' Ciekawe, jak na to byś popatrzyła i czy to samo powiedziała, gdyby ktoś keidyś tak zrobił w przypadku Twojego dziecka, ale CIebie by zostawił na pastwe losu. Liczę się z tym,że nikt by mi nie pomógł. Dzieci nie mam,bo ich nienawidzę, brzydzę się i nie zamierzam mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że psa. z dzieckiem nie jestem związana emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym ratować psa, ale normy społeczne kazałby mi wziąć dziecko, czego bym potem bardzo żałowała, bo tak naprawdę wolałabym uratować psa, ale mimo to wzięłabym dziecko i udawała, że obchodzi mnie jego los, chociaż tak naprawdę jakieś tam obce dziecko nie ma wpływu na moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem, może wygrałby instynkt, czyli dbanie o członka własnego stada? W tym wypadku jest to pies i nie ma znaczenia, że jest innego gatunku, stado to stado, a człowiek to zwierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.12.13 [zgłoś do usunięcia] Adrastea Némesis tak naprawdę, jeszcze bym drzwi zamknęła bachorowi przed nosem smiech.gif I niech się świat kończy, może nowy będzie lepszy ______________________________________________________________ Buahahaha :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
איר פאַקינג פּאָלאַקקס

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry temat. Ja nie wiem co bym zrobila. Swoje dziecko napewno bym ratowala zawszelka cene ale obce nie wiem. Ludzie potrafia byc podli gorsi od zwierzat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ratowalabym psa, poniewaz to z nim jestem zwiazana. cudze dziecko jest obce, byloby mi go szkoda, bo mam w sobie jakas tam empatie, ale to pies jest czlonkiem rodziny i to jego kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×