Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny nie ma żadnych rzetelnych badan klinicznych potwierdzajacych ze szczepionki wywołują autyzm. Wydaje mi się, że trzeba zaufać postępowi w medycynie (nie mam na myśli slepej wiary we wszystko) bez niego i bez przemysłu farmaceutycznego ani my ani nasze dzieci nie dożyłyby sędziwego wieku a jest to możliwe właśnie dzięki nauce.mam wrażenie, że negujecie wszystko co nowe.Ja np porod mialam strasznie ciezki i pewnie 100lat temu umarłabym w jego wyniku.Dlatego docencie trochę to w jakich czasach zyjemy i to ze mozemy chronić życie naszych dzieci na tyle różnych sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszny kocur jakaś ty wykształcona oo huju fest. Zajrzyj do podręcznika z chemii sprawdź co to jest parafina. Ale ty skinczylas edukację na 3 kl podstawówki. Debilko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Dziewczyny czy wasze dzieci mają jeszcze na buzi tzw. trądzik niemowlecy? Mój synuś ma 9 tygodni i nadal ma krosty, już nie wiem czym to zwalczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nie szczepicie bachorów to do żłobka, przedszkola nie puszczajcie. Bo matki szczepią, by nie było takich chorób, które jeszcze 50 lat temu zabijał. A autyzmu to można się nabawić jak się czyta wywody wsiowych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
A próbowałaś te krostki octeniseptem przemywać? Umnie na potówki pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie chorzy na autyzm są od wielu lat zanim pojawiły się szczepionki skojarzone..myślę ze wiele osób po bezpłatnych tez jest chorych. Za autyzm jeśli juz to odpowiada szczepionka mmr w13/14 miesiącu życia która jest taka sama u wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu - wiem czym.jest parafina. Tym bardziej nie rozumiem zarzutów wobec mnie. Ma sporo plusów, ale prawda też jest, ze tworzy nieprzepuszczalna warstwę i zapycha pory skory, wiec tworzy idealne środowisko dla bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
Gościu z 19:17 nie wiem jakie kiedyś były metody, ale żywotność napewno była dłuższa, moja babcia ma w tej chwili 95 lat, a wątpię żebym ja dożyła takiego wieku... jeśli chodzi o autyzm były prowadzone badania w tej kwestii i udowodniono, że jeżeli dziecko jest w grupie ryzyka (jest taki gen w rodzinie) może wywołać tę chorobę, może nie musi tak być zawsze, ale istnieje takie ryzyko. A ponieważ ja nie mam informacji czy w mojej rodzinie jest taki gen wolę nie ryzykować. Gościu obrażający kocura, sam jesteś debil skoro nie rozumiesz że każda z nas dzieli się tutaj swoimi opiniami, których ty naprawdę nie musisz czytać, a już tym bardziej komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
A na krostki polecam ten krochmal, położna mi poleciła. Początkowo sama myślałam że to trądzik, ale okazało się że to potówki i zeszło po czterech myciach. Na ok 3 litry wody łyżka mąki ziemniaczanej. Pozdrawiam wsiowa baba:) Ps. Gościu, ale widzę że uwielbiasz czytać te nasze wywody WSIOWYCH BAB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalka31
Dziewczynki, absolutnie autyzm nie jest zwiazany z tym czy zaszczepicie taka a taka szczepionka, autyzm nie ma zadnych powiazan ze szczepionkami, jeśli dziecko ma byc autystyczne to bedzie, niezaleznie czy szczepicie tradycyjnie czy 6w1, naprawde. Zarówno, ja i moj maz pracowalismy z dorosłymi autystykami i dziecmi,wiem co mówie, wiec wiecej luzu w tej kwestii, to tylko promocja szczepionek i wybor pod katem ilosci szczepien. Moja malenka przechodzi wlasnie skok 11/12 tygodnia i przestala spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Rozalka, co to ten skok 11/12 tygodnia? Kurde, tyle dzieci, a coś mnie ominęło, czy jak? Dziewczyny, czy może zamierzacie prowadzić coś w stylu albumu pierwszy rok dziecka? Ja dla poprzedniej dwójki prowadziłam, to i teraz muszę, a nie wiem, jaki wybrać. Może któraś z Was ma i poleca? A może to wsiowe, co ty na to, gościu? Bo mało po mnie do tej pory jechałeś/aś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina987
Dziewczyny nie komentujemy tych przyglupich wywodów gościa, nie ma co z kretynem się spierać... Kłótnia z debilem jest jak gra w szachy z gołębiem, roztrzepie szachy, zesra się na stół i powie, że wygrał.... Co do szczepień to każdy ma swoją teorię i każdy decyduje o swoim dziecku i ponosi tego konsekwencje. Ja wolę poczekać jak mała odrośnie, narazie karmię ją naturalnie, wiec ma moją ochronę, styczności z dziećmi w wieku przedszkolnym /szkolnym nie ma, a na mmr napewno nie będę szczepić. Ja tradzik przemywalam mydełkiem delikatnym dla dzieci, później krem lub linomag i pomogło, ale dziś zauważyłam, że znowu coś zaczyna się dziać. Moja mała ma odparzenia na szyi, jest tlusciutka i powietrze tam nie dociera, przemywam często, smaruje linomagiem ale nie wiele to pomaga, a wietrzyć za Bardzo nie ma jak. Chrzest pewnie na wiosnę :) Dziewczyny spacerujecie teraz? ja wychodzę codziennie, ale dużo osób radzi żebym darował sobie w takie pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie w taka pogode nalezy chodzic na spacery i hartowac dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Fajny tekst o tym gołębiu, pasuje do gościa:) Na tą szyjkę to bym poleciła nivea s.o.s., sprawdzał mi się przy poprzedniej dwójce na wszelkie podrażnienia. Co do spacerów, to ja nie wychodzę codziennie, ale jeśli dziecko odpowiednio ubrane i budka wózka postawiona to spokojnie można iść. Ja nie wychodzę ze względu na podziębioną córeczkę, no i z lenistwa trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny_kocur
Ja właśnie szukam jakiegoś fajnego albumu. Przy synu miałam rewelacyjny,bo w formie segregatora, wiec wiele własnych rzeczy mogłam wpinac np zdjęcia usg, pierwsze rysunki itp. Zresztą nadal go prowadzę,bo jest przeznaczony na pierwsze 7 lat. Dla córki nie mogę takiego znaleźć zeby było dużo miejsca na własne rzeczy. Ja chodzę na spacery i też ciągle słucham, ze nie powinnam, ze nie szkoda mi małej itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozalka - jeśli chodzi o autyzm to uważam tak samo, tez pracuję z dziećmi chorymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozalko.Ja mam dziecko z autyzmem.ma 3lata.i wyobraź sobie ze jesteśmy po kompleksowych badaniach genetycznych.i wyobraź sobie,że genetyczne podłoże autyzmu jest u ok.8-10%dzieci.moje w tym przedziale nie mieści się.karioty również ma.prawidłowy,lamliwosc chromosomu x bez zarzutu,metylacja robiona w uk na ponad 20tys.genów nie wykazała znaczących zmian(tj.ma.to samo co neutotypowi ludzie). Moje dziecko jest zdrowe,tylko zaburzone! I był szczepiony.nie miał regresu po żadnej szczepionce.szczepilam platnymi. Jedyne co szwankuje u niego to ma nietolerancje pokarmowe.reszta bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalina,żywotność była dłuższa?to ciekawe dlaczego średnią wieku wynoisla 40-50lat.dużo dzieci umieralo nie dozywajac kilku lat...przy porodzie śmierć matki i/lub dziecka to była normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to była selekcja ale zdrowy człowiek zyl bardzo długo a teraz ciężko 80lat dożyć duzo umiera ok 50 . Ale ty gościu do setki dociagniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w taka zgnita pogodę raczej się dzieci Nie hartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wychodzę raczej codziennie chyba że pada albo bardzo mocno wieje. szczepię 5w1, przy pierwszym dziecku nie czytałam o szczepieniach i się nie stresowałam, teraz troszke sie boję, ale mam nadzieję ze będzie wszystko ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez szczepie 5 w 1. Co do autyzmu to pewnie powody są różne. Gość z 7.30- co wg Ciebie spowodowało zaburzenie u Twojego dziecka? Ma tylko nietolerancję pokarmową a reszta normalnie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby szczepionki skojarzone były za darmo to wszystkie krzykaczki Poleciałyby na skrzydłach. Mops nie daje na to kasy to szczepionki ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikagość
Kocyr, a możesz na tym swoim albumie sprawdzić taki numes isbn i mi napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
Ha ha się uśmiałam z tego gołębia:) A gość ma tak dupę twardą, że jeszcze w 23 wieku zdąży ludziom na forum jak ten gołąb nasrać:) co do szczepionek jesteśmy tutaj po to żeby się dzielić swoimi opiniami, a każdy robi wg swojego uznania i nie ma co tego krytykować i narzucać komuś swoje myślenie. Moj brat zaszczepił córkę 6 w1 i też nic się nie stało. O albumie nie myślałam, ale napewno pomyślę:) fajny pomysł. Ostatnio nie wychodziłam, bo po szczepieniu a potem padało i sobie odpuściłam,ale dzisiaj chyba troszkę wyjdziemy chociaż na taras, bo leń też troszkę nas w domu zatrzymał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był przebadany wzdłuż i wszerz. w kraju jak i za granica.nie ma wirusów,bakterii,grzybów,pasożytów,wszystkie organy zdrowe,padaczki nie ma.genetyk,poradnia metaboliczna i immunologiczna nie znaleźli nic!!! Poród miałam ok.detoksykacja też u nas dobra.nie jest zatruty metalami.nie mam pojęcia,co mogło zaszkodzić.:( Zaglądam tutaj,bo sama urodzilam we wrześniu.Ale ja nie dokuczam wam.raz zapytałam mamy wrzesinki o to,co dodaje do prania zamiast płynów i dzisiaj napisałam drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten mój album jest z wydawnistwa Święty Paweł "Nasze dziecko, nasz skarb". Więcej info na nim nie ma. Ale ja go juz szukałam wszędzie i nigdzie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z11.36 - to faktycznie dziwne..mam nadz. Że pomimo zaburzenia będzie się dobrze rozwijał, tego życzę. A może to nie jest autyzm..może diagnoza jest zła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalka31
Nika, skoki rozwojowe tzn ze maluch nabywa nowe umiejetnosci, bardzo intensywnie rozwija sie uklad nerwowy, jest skok w 7 tygodniu, pozniej 11-12, potem 14-19 itd. wiaze sie to z tym, ze nagle maluszek jest zazwyczaj bardziej marudny, nie spi, wywraca sie mu rytm spania, moze czesciej jesc albo rzadziej, moja w niedziele zaczela 11 tydzien i jakby mi dziecko podmienili :D zasypiala o 21, a teraz o polnocy, budzi sie co 3 godziny na jedzenie jak noworodek, a spala juz całe noce i bardziej marudzi, po prostu nie jest zainteresowana spaniem, tylko swiatem wokół niej. Wczoraj rozpracowała nowe dzwieki, do tej pory byly tylko samogłoski, a od wczoraj mamy nowe "grrrrr" i "errrr" :) ja na spacery chodze ale jak sama sie zle czuje lub strasznie wieje lub pada mega to odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×