Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość Rozalka31
ja jem nawet w nocy np herbatniki, strasznie jestem glodna, zjem obiad i po godzinie juz czuje glod :D moja mala tez daje do wiwatu, zasypia miedzy 23 a 24, albo lezy i gada jak najeta, to luz wtedy ale niestety dwa dni z rzedu strasznie plakała, nie wiem czy to kolka czy cos zjadlam, jak mi jej szkoda, nie lubie wieczorow teraz :( a moze zrobimy tajna grupe na FB o ile tam bywacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Jestem za to mój e- mail paulina226@vp.pl może zrobmy ta stronę na FB żeby każda miała hasło. I wtedy będziemy dodawać tylko meilowo się skontaktujmy, jedna z nas zrobi konto i porozsyla hasło:-) Xxxxx Kocur to gratuluje wytrwałości... Ja jem tak samo jak rozalka a herbatniki kupuje hurtowo :-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mail srokak@o2.pl Kto założy grupę? Ja jestem odcięta od neta (mam tylko w tel) jeszcze przez kulka dni,wiec nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
kalina31071986@wp.pl to mój mail:) też jestem za grupą na fb, chętnie zobaczę Wasze gwiazdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Dziewczyny które podały e-mail wyslalam wam hasło i login na FB :-) zalozylam konto :-) dodalam tak ze się do znajomych i zdjęcia swojej dzidzi zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina987
I ja i ja :) calineczka2409@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Dziewczyny które chcą jeszcze hasło napiszcie mi e mail. Żadnym gościom nie wyśle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Karina wyslalam Tobie tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina987
Gołebiu sraj sobie teraz ile chcesz hehehe :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
Gratulacje dziewczyny:) śliczne dzieciaczki:) Teraz będziemy mogły również patrzeć jak się rozwijają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to jest profil tylko dla nas? Bo myślałam że stworzymy po prostu grupę tajną na Facebooku ale wtedy byśmy w niej były po nazwisku. Nie trzeba się wylogowywać, jakoś tak łatwiej mi się wydaje zwłaszcza jak częściej się w2telefonu korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Nie dogodzi sie każdemu... Ja zalozylam konto kto chce niech korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna spokojnie ja tylko pytam :) po prostu na bieżąco w takiej grupie możesz pisać posty, mam już taką jedną grupę i jest bardzo wygodna stąd moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej mam neta jeszcze przez kilka dni tylko w telefonie. Jak się dodać do znajomych w tym profilu?? Też myślałam,ze to będzie grupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaanulka
Witam dziewczynki widze tu zmiany na calego. samotna ja tez poprosze haslo i napisz prosze jak tam do was sie zalogowac jestem zielona jesli chodzi o te rzeczy. czesto sie nie udzielam moja malutka bardzo absorbujaca ale podczytuje chetnie i korzystam z waszych rad. to moj adres anulka1325@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Hej Samotna, wysłałam do ciebie mail, tylko, że z podpisem męża. Ale przyślij mi tam namiary na fb Co do apetytu, to ja na nic nie mam ochoty. Jem co mi tam jakoś wpadnie, najczęściej jakieś zupy, co dla dzieci ugotuję, albo kanapki. Właśnie sobie to uświadomiłam i muszę to zmienić, bo mały wyssie sobie to, co najlepsze, a dla mnie już nic nie zostanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Niuniaanulka wyslalam ci. Moim zdaniem jest lepiej, każda może założyć swój album pisać tez można :-) kocur dodaj się do znajomych z tym kontem i wtedy spokojnie się oznaczysz z imienia i nazwiska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z pozycji telefonu nie mogę wyszukiwać i dodawać się do znajomych. Mam nadzieję,ze za kilka dni będę juz mieć normalny internet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina777
Ja nie wiem o co chodzi z tą grupą, także dzięki samotna za namiar:) Dodałam się do znajomych, ale chyba się usunę, bo mi się posty dublują i tracę orientację:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalka31
samotna, wysłalam Ci maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pylasia
Hej dziewczyny ja też poproszę to hasło na fb bo czytam was cały czas choć ostatnio sie nie udzielalam. Kolki nas męczą... Mój mail to: kasia.jas11@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji polecacie jakiś krem do twarzy dla maluszka? Mamy linomag ale zapach jest okropny i chce coś innego zakupić o ładnym zapachu i lekkiej konsystencji bo ten też ciężko rozsmarowac na buzce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Ja też poproszę namiary na fb, mój mail: mazda2@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina777
pylasia ale taki na dwór, czy tak po prostu do buzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pylasij ja używam Nive na każdą pogode, jest dobry tani wydajny i ładnie pachnie. Co do fb to jakby była utworzona grupa to możemy zrobić ją tajną i nikt nawet z naszych znajomych nie widzi co piszemy tylko my. Przepraszam nie chce mieszać. Jak będę miała chwilę to usiąde do kompa, prześle linki i zobaczycie czy wam pasuje. Zawsze w każdej chwili jak ktoś napiszę jakieś pytanie to od razu ktoś będzie mógł odpisać bo dostanie powiadomienie. wygodne zwłaszcza przy używaniu telefonu. I samotna nie gniewaj się ze mieszam ale chce jak najbardziej chronić naszą prywatność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Alma, do tej tajnej grupy trzeba mieć własnego fb? Bo ja nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak trzeba niestety ale jak pozostałe Dziewczyny mają to wtedy byś korzystała z tego co samotna założyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w tej chwili profil jest ogólno dostępny więc i nasze dzieci a nie o to mam chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×