Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Masz ostatnią szanse

Polecane posty

Gość gość

Jeśli coś do mnie czujesz, jeśli sądzisz że jestem kimś więcej dla Ciebie , okaż mi to. Niedługo będziesz miał ostatnią szanse, potem zniknę z Twojego życia. Jeżeli nic do mnie nie czujesz, jeżeli to co widziałam było jedynie złudzeniem , widziałam to co chciałam widzieć , trudno, tak bywa. Jednego jestem pewna, wraz z końcem roku zamierzam pozamykać kilka spraw, uporządkować swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on do ciebie nic nie czuje, i pewnie ma w d***e jakieś szanse :P Gdyby było inaczej...to wiadomo, nie byłoby dylematu!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on mnie kocha i ja to wiem na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moreca
ale to cos widziala to juz inna zajela i widzialam jak sie cieszyla jak sobie wkladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre, kocha i niszczy ! i dlatego tu piszesz, a nie rozmawiasz z nim o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko możliwe że nic nie czuje. Gdybym miała 100% pewność że nic do mnie nie czuje , sama nie zawracałabym sobie nim głowy ;) Niestety ten typ miesza mi w głowie , a potem się wycofuje. Eh no bawi się mną.Niestety, ja nie potrafię się tak bawić.Jedyne co mogę zrobić , to zniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki jest problem??? Opisz zjawisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moreca
to lepiej zniknij mala bo wiem ze tamta juz mu dawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm tutaj nawet nie ma co opisywać. Pewny siebie facet, pozytywnie nastawiony do świata, w jednej chwili ze mną flirtuje, do tego słodki uśmiech, maślane oczka , innym razem mnie olewa. Znamy się już od ładnego czasu. Ostatnio złapałam się na tym, że coraz częściej o nim myślę. Niestety ostatnio dowiedziałam się że tak samo bajeruje inne laski chlip :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna szansa
mnie i tak nie będzie p.s. próbowałem się zmienić, jest to jedynie zmiana na złość. angażuję się za bardzo. ważne: nie potrafię jej nie kochać. to my - sami wbrew oczekiwaniom. to ja szmaciarz i to ty ukochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dla czego piszesz o sobie szmaciarz ? Gesty powodują jedynie nadzieje i ból. To nie powód aby określać tak siebie. Chyba ze mną się bawisz a z inna naiwna doszło do czegoś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłamane dłonie
nie doszło między nami. do zaistnienia. z kim doszło. to był tylko pocałunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nie bylo konsumpcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie było konsumpcji. co nie zmienia faktu że źle mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłamane dłonie
po prostu wyszedłem rano. nie nie było ale tylko tego chcę, byś mi zaufała i pokochała mój świat. było tego więcej. od początku nie mogę się pozbierać. tylko z Tobą mogę coś Ci zaoferować. nie jestem czysty i się pogrążam. daj mi ciebie a ja ci dam mnie, będę dla Ciebie sobą jakim być może byłbym. daj mi szansę. porozmawiajmy na spokojnie. chcę odejść w walentynki. przez nią. porozmawiajmy. wiesz, że to Ty, ja też wiem że to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boje się Twojego świata, nie pasuje do niego. Możemy porozmawiać spokojnie, tylko czy będzie Cie na to stać ? To będzie ostatni już raz , nie będę tego ciągnęła w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To brzmi jak ultimatum albo szantarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłamane dłonie
wtedy zrobiłem co kazałaś i nie pomyliłaś się. straciłem dla niej wszystko i nie stać mnie już na nic co może nie być już tylko faktem. straciliśmy przez to 8 lat ale może jest to coś jak wzajemne szczęście, po prostu miłość. widzisz słowa opisują tylko to co było pomyślane mi brakuje tylko Ciebie a Ty jesteś inna. jej bardziej pasowałem choć byłem za miękki, uciekłem. Potrafię tylko potrzebuję czasu na dojście do własnego ja, czyli do kogoś z kim mogłabyś być gdybyś zechciała. widzisz do czego to zmierza, jej się nie oświadczyłem z paniki, Tobie z braku dojrzałej sytuacji. tamtego bym żałował, po Tobie nic po prostu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie jest ani jedno,, ani drugie :( Ja sama się już męczę Nie jestem dzieckiem , nie twierdze że mamy żyć długo i szczęśliwie że mamy się zmieniać. Chce mieć pewność że to nie jest złudzenie, zabawa, gra. Nie mowie tu i teraz ale dajmy sobie szanse.Stworzymy coś pięknego ? Zostaniemy tylko przyjaciółmi ? Tego nie wiem , ale chciałabym się dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłamane dłonie
będę dla Ciebie Twoim przyjacielem i będziemy stwarzać miłość a tak na prawdę pamiętam tylko Twój dotyk odległość i myśl, że z dawania Tobie siebie mogę uczynić się Ci wartym zwykłego uczucia wzajemności. zabrakło niestety zamknięcia rachunków. widziałem Cię ostatnio, wiem że ty mnie też. posłucham Ciebie. opadają mi ręce tak jestem rozdarty. nie mogę być zawsze Księciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba racja. Powinno sie sprobowac. Ale jak byly przejscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to wlasnie ja
Jesteś księciem, niestety chyba nie moim , nie wiem o co chodzi z tymi oświadczynami. gość 22.41 o jakie przejścia pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłamane dłonie
być z Tobą przez chwilę to jak zapamiętać wieczność jednym spojrzeniem dostrzegającym potrzebę Twojego istnienia. koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to wlasnie ja
Jeśli jest szansa to nie chce końca, chce spróbować. Jeśli to tylko zabawa zapomnij o mnie, nie rób mi mylnych nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie to już będzie koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tez mowi ze kocha a niszczy i sprawia przykrosc , wiec gdzie ta milosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma miłość , zostaw go , zapomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uehee, Wigilijne winko piliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×