Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sama mama szuka

Sama mama szuka kogos

Polecane posty

Gość gość
Przyjaciela któremu pomogę wybrać prezent dla żony. Żałosne a pózniej okaże się ,że przypieprzysz się do jej męża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! Widzisz? Teraz już wiesz w jakim kraju żyjesz? To kraj qrwy, złodzieja i ognistej wody. Bo inteligencje ruski wywiózł na sybir, reszte niemiec wybił. I zostały wnuki chamów i parobków ze młyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze wlasnie takich normalnych ludzi brakuje.... Takich, ktorzy nie poszliby do lozka z przyjacielem badz partnerem swojej przyjaciolki. Nie ma na forach takich ludzi. Na forach sa osoby, ktore sa zamkniete, z problemami osobowosci :( przykre. Pozdrowienia dla ludzi, ktorzy nie tylko mysla o sobie i o tym, by zaspokoic swoje potrzeby ( zarowno te materialne jak i erotyczne ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni ludzie to siedzą w domach i żony po cyckach klepią. Albo mężów. Ludzie! Nie myślcie tylko o sobie i o tym, by zaspokoic swoje potrzeby ( zarowno te materialne jak i erotyczne ). Pomyślcie też czasem o swoim proboszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mamo z rocznym maluszkiem. Sa normalni ludzie. I ja mam wspanialych przyjaciol, ktorzy mnie wspieraja, podziwiaja i mozna im sie wygadac i wyplakac i zaszalec. Rowniez nie mam rodziny kolo siebie. A nie mieszkam w Polsce... Tylko do mezczyzn szczescia brak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×