Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ŻYCZLIWAKLUDIA

dlaczego On mi to zrobil pytajnik POMOCY

Polecane posty

Gość ŻYCZLIWAKLUDIA

Mam 18 lat i mam problem, a mianowicie. Osttanio na imprezie poznalam chlopaka( kolegę moich przyjaciółek) jedna z nim kiedys kręciła, ale nie wyszlo. Napisal do mnie po imprezie, zaczelismy pisac, dzien, dwa, tydzien spotkaliśmy się. Pocałował mnie, i zaczełam mu ufac, zaczelismy byc razem, ale po kilku dniach, napisal mi, ze to za szybko się wszystko dzieje, ze nie umie kogos kochac, nawet z kims byc poniewaz mial duzo problemow przez ten rok, chcialam go pocieszyc ze nauczymy sie razem byc, doceniac wszystko, ale on mnie zbywal, w koncu doszlo do kłótni powiedzial, ze nikt nie potrafi mu pomoc w tym zyciu ktore i tak niedlugo zakonczy, ja do niego o czym On mowi, kazal mi spieprzac ze swojego zycia, powiedzialm, ze trudno, zrobilam. Nie odzywalam sie, sam do mnie napisal.. Chcialem sie tylko zabawic, a ja ze juz wiem, co chcial, a on ze bylam taka naiwna, ja ze dlaczego mnie oklamywal, a on ze nudzilo mu sie, kazalam mu zostawic mnie w spokoju, a ten do mnie " glupia d****o". strasznie mnie to zranilo, ale nie dam sie ponizac, napisalam mu, "Nikt mnie glupia d****a nie bedzie nazywal!!! Nie puscilam sie z nikim, wiec nie masz prawa! Ogarnij sie, a nie kazda dziewczyne od dziwek bedziesz wyzywal!!! Myslisz, ze jak mnie ponizysz to ja sie zabije? Nieusmiech.gif wiem, jakim jestem wartosciowym czlowiekiem, i ktos taki jak Ty tego nie zmieni. Co Sandre tez tak nazwales? Za co? Ze jest ogarnieta i sie na Tobie poznala! Spieprzaj z mojego zycia, nie pisz do mnie wiecej. Nie chce Cie znac." On mi nic nie odpisal, napisal do mojej przyjaciolki, ze ja chce go w dziecko wrobic, zebym sobie frajera znalazla itd.. Ja nie jestem jakąś dziewczyną szukającą wrazen, nigdy nie napisze pierwsza, wstydze się, a to jak On do mnie się odezwal zatkalo mnie. Zrobil to mojej kolezance, ktora go olala, tez jej tak powiedzial, powiedzcie mi czy on ma cos z glowa? wiem, ze jest zalamany po smierci taty, ale nie mozna tak traktowac ludzi, na prawde mi na nim zalezalo. Kilka dni pozniej napisal do mnie, blagal mnie o wybaczenie, spotkalismy sie. porozmawialismy, powiedzial, ze zrobil to wszystko poniewaz chciał o mnie zapomnieć i nie dzielić się z nikim problemami, ze dzieki mnie zrozumial, ze musi sie zmienic itd. Znowu zaczeliśmy byc razem. 2 tygoddnie bylo wszystko cudownie, po 3 tygodniach powiedzial, ze mnie kocha, i ze duzo bardzo zmienilam, i zmienil sie dla mnie, Po czym pokłóciliśmy się o głupote usunal mnie z fb, ja w ogóle nie świadoma o co mu chodzi, on po 10 sms odpisal, ze wszystko zniszczylam, ze skrzywdzilam go tym co powiedzialam. Bardzo chcialam sie z nim zobaczyc wyjasnic, po czym kilka godzin pozniej okazalo sie, ze pisze do dziewczyny która kojarze z widzenia, ze chce ja poznac i sie zn ia spotkac ona odrzucila jego propozycje po czym on usunal ja z fb a pozniej napisal ze msci sie na dziewczynach i wszystkie sa takie same. spotkalam sie z nim, zapytalam dlaczego pisze do innej on sie wyparl, po czym stwierdzil, ze ja mu nie "odpowiedziala" czy jesteśmy razem, ja ze zalosne, i on ze sie zmienil i mnie bardzo kocha, ja nic na to po czym on odszedl ja powiedzialam, zeby pozdrowil kolezanki, bez slowa odzewu do tej pory. Po kilku dniach dowiedzialam się, ze podobno sie z kims zalozyl o mnie, ze sie ze mna przespi pozniej powie ze jestem p******** ja do niego wroce a on mnie pozniej zostawi, powiedzial mi to jego byly kolega z ktorym tez On urwal kontakt, usuwając go z fb. Co ja mam o tym wszystkim myśleć, patrząc oczami normalnego człowieka bez zanego obiektywizmu stron? POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×