Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laguna Beach

dlaczego on tak ze mną zrobił

Polecane posty

Gość Laguna Beach

wyrzucił mnie ze swojego życia po kilku latach,tak z dnia na dzień, nawet nie powiedział,ze żałuje,ze tak wyszło ani, ze był ze mną szczęśliwy...nigdy mu nie zrobiłam krzywdy, a on tym mnie zniszczył po prostu. czy powinnam z nim utrzymywać kontakt nadal? bo on twierdzi,ze by chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadeceusz
Moja droga ludzie muszą powstrzymywać swoje namiętnośc***Przykładny mąż choć marzy o nastolatkach musi być wierny żonie. Kobietę gdy ciągnie do drania powinna powstrzymać swoje serce i kierować się rozumem. Powinnaś o nim zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolololololo
będzie bolało. nie radzę. Nie zapomnisz tak jak i ja. Próbuję drugi rok. Byliśmy 10 lat razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś gość on
z dnia na dzień nic się nie dzieje. Kryzys był, narastał i... pękł nieleczony niczym balon. Życzę powodzenia. Tylko od twoich sił zależy czy chcesz to kontynuować? Może on tylko honorem się obnosi? Sprawdź to. Startujecie jakby on nowa. Powodzenia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem zapomnieć...skoro niedawno jeszcze twierdził,ze kochał, a teraz mówi,ze juz nie. jak ja mam się czuć, on nie potrafi zrozumieć mojego bólu :( nie wiem czy z jego strony to była prawdziwa miłość, skoro tak postąpił. chciałbym juz sie nie obudzić jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam to sprawdzić, jego nawet nie ma w kraju teraz(tak sądzę). może pojawił się ktoś inny w jego życiu...nie moge jakoś uwierzyć w to, ze nagle stwierdził,ze to nie ma sensu ani przyszłości i ze czuje sie obco w tym związku i jest on do d**y. nigdy nie usłyszałam od niego takich słłów...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znowu ty Laguna??? ta szmaciara z wątku o facetach za granicą co go założyła "dyskretnie"!!! ta co skasowała swoje wpisy, bo już ośmieszyła się do granic możliwości!!! znowu siedzisz facetowi na wycieraczce i wyjesz jak bura suka, żeby ci drzwi otworzył? ale szmata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej się poniżasz szmato??? jeszcze przed wakacjami pisałaś, że tak cię traktuje - co za desperacja!!! bardziej żałosnej idiotki na tym forum jeszcze nie było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że nieważne - lubisz być poniżana i nic na to nie da się poradzić - szmatą się urodziłaś i szmatą zdechniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×