Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znacie buty Dogo

Polecane posty

Gość gość

??? Zobaczyłam na limango i podobają mi się, ale nie wiem co to za firma i czy faktycznie na limango jest najtaniej (300 zł, niby z 900, ale kto to wie), czy można gdzieś znaleźć taniej - chodzi mi o czółenka. No i jak z jakością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też szukam , ale na razie bezskutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mnie się te ich wzory podobają, takich nie znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę, czy ktoś wie, gdzie można kupić te buty w PL? Nie wiem czemu na all nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa teraz na fashiondays, kampania przez 3 dni, czolenka za 285 pln, sama sie zastanawiam... Ciekawe printy, ale na zdjeciu wszystko ladnie wyglada, potęga ministuryzacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam z tej firmy szpilki, balerinki i kopertówkę. Za wszystkie te rzeczy w sumie za granicą zapłaciłam 130 $ więc ceny w Polsce są zdecydowanie zawyżone. Jeżeli chcecie kupić te butki to podpowiem Wam tylko, że rozmiary są zaniżone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzy wybor na showroom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Kupiłam na limango botki na obcasie i plaskie i jestem zachwycona. Cena - wyszło ok 300 zl za sztukę, ale sa wygodne i dobrze wykonane (zobaczymy jak z czasem będzie) no i te wzory  - nie widzialam nigdzie rownie pieknych. Na żywo tak samo wyglądają jak na zdjeciach więc o to nie musicie się obawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka

2 lata temu kupiłam na limango ich buty w stylu Emu, są ulltra superduper:) solidne, noga się w nich nie poci, ciepłe, wygodne. Niestety materiał zaczął pękać na zgcięciu stopy, ale jeszcze trochę pociągną. Spotkałam w Turcji sklep stacjonarny i rzeczywiście wszystkie buty robią wrażenie, zastanawiam się jednak nad wytrzymałością tego materiału, bo jednak na takich śniegowych papuciach o wiele mniej się niszczy niż np. na balerinach albo oxfordach, więc w końcu zrezygnowałam z zakupu innych modeli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia843

Ja akurat nie znam tej marki, natomiast jeżeli chodzi o obuwie to polecam zerknąć na BucikSklep.pl  gdzie często zamawiam, mają dobrą jakość i niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×