Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Muszę schudnąć 30 kg

Polecane posty

Gość gość

Mam 25 lat, 164 cm wzrostu i ważę...82 kg. Źle się czuję z taką wagą, nawet najbliżsi dają mi do zrozumienia, że nie wyglądam dobrze. Pytanie: od czego zacząć? Skąd znaleźć motywację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam identyczne parametry i niewielka motywację, nie wiem co doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misiu jest c*****o ja mając 171 ważyłam 80 i był dramat a Ty jesteś niższa :O Proponuje 1.01.2014 spotkać się na kafe ale w kategorii z dietami i będziemy nawzajem się wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzajcie. Wiele zależy od proporcji. Ja jestem gruszką i w każdej wadze mi do bani. Jak ważyłam te 30 kg mniej wcale nie czułam się wiele lepiej w swoim ciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgoda:) Ile chcecie zrzucić? Ja bym chciała ważyć tak 54 -55 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super ja chciałabym ważyć tez coś kolo tego tzn jakieś 58-59 jeszcze przed świętami ważyłam 65 ale czuje że tyje :( wiesz ciasta ciasteczka eh jestem łasuchem :( To jesteśmy umówione ;) Aga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, trzymam za słowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość022
Ja mam tylko 5kg to zrzucenia i nie daję rady, brak mi motywacji, dzis miałam zacząć dietę, a przed chwilą zjadłam 6 kawałków ciasta i kaczkę z pieczonymi ziemniakami. Brak mi słów,żeby opisać to jak jestem żałosna. Najgorzej,że po mnie widać każdy nadprogramowy kilogram, szczególnie na twarzy. Skąd Wy bierzecie siłę,żeby powstrzymać obżarstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie ma siły , już pisałam ja też jestem łasuchem dla tego proponuje akcje chudniecie od 1.01.2014 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K****, kupcie sobie rower i poznajcie takiego BSA, ja bym wypalił z was ten tluszcz, na zmianę, jazda na rowerze a w przerwach pływanie, tłuszcz by wam znikał w oczach bez żadnych diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli macie tendencje do tycia tak jak ja, to żeby utrzymać odpowiednią wagę, musiałybyście całe życie być na restrykcyjnej diecie, a od 40 roku życia wręcz na głodówce... Nie każdemu Bozia dała dobre geny, może czasem lepiej się pogodzić z tym jakim się jest. Owszem jesć racjonalnie, ruszać się, ale nie odchudzać się na siłę, bo przy chwili słabośc**przychodzi słynny efekt yo-yo i całą pracę szlag trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość022
Ja nie mam tendencji do tycia, tylko do obżerania się. Rower mam,ale co spalę to zaraz nadrobię, bo gdy uprawiam sport to mam jeszcze większy apetyt. Na basen nie chodzę, bo się brzydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatrudnij sie na zmywak do jakiej kolwiek restauracji i tyraj po 12-14h na dobe to w dwa miesiące zgupisz 12-15kg.,Najlepsza terapia,sam ja przeszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta Durniak
Musisz chcieć. Nie czujesz się dobrze ze sobą, to już coś znaczy. Pierwsze, co trzeba zrobić, to uświadomić sobie, że coś robi się DLA SIEBIE, nie dla innych czy dlatego, by ktoś przestał nas wyzywać od grubych. Nigdy nic się nie osiągnie, jeśli ten cel będzie doraźny i w rzeczywistości z nami nie jest aź tak źle. Wiem, bo przeżywałam ten etap:D Później pomoc wśród tych, którzy mają podobny problem. Najlepiej kobiet. Polecam Vitalię, jakieś podobne forum. Dodatkowo można wykupić tam cały pakiet z dietą i treningiem, ale da się i bez tego. Dziewczyny napiszą ci, jak zacząć. Ja sama sugerowałabym dużo ruchu, 3-4 razy w tygodniu zacząć spacery, potem biegi, jakieś ćwiczenia. Poszukaj w internecie treningów cardio, np. z Mel B, choć na początek mogą być zbyt trudne. Później przejdź do bardziej wyczerpujących zestawów, dobierz też ćwiczenia modelujące, np. na uda, brzuch. Ważne, by poswięcać temu minimum 3 dni w tygodniu. Co do diet, ja zrzuciłam 6 kilo na zasadzie "im mniej, tym lepiej", nie jadłam po prostu białego pieczywa i ograniczyłam słodycze. O fast foodach już nie wspomnę:D Ale to na dłuższą metę kiepski pomysł, proponuję poszukać pomocy wśród bardziej zorientowanych koleżanek, ewentualnie u dietetyka. Podsumowując: Vitalia, polecam to forum. Na początek będzie świetnym wprowadzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość022
Nie zatrudnię się na zmywaku, bo mam lepszą pracę... Edyta, jeśli chodzi o sport i diety to trochę się na tym zna, schudłam już kiedyś całkiem sporo, nawet pomagalam układac jadłospis innym osobom. Po prostu teraz nie mam silnej woli i motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA234
Może spróbuj przejść na dietę a przy tym wspomagaj się tabletkami.Tabletki pomogą w tym że nie będziesz miała napadów głodu i nie będziesz się czuła wiecznie głodna.Ja stosowałam tabletki Foreverslim ale ty możesz skorzystać z innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FFionkaa
Również uważam, ze dieta plus suplement (też dużo czytałam o foreverslim, który zaproponowała ci KIKA), ale ja bym jeszcze dołożyła troszkę jakiś ćwiczeń lub ruchu na świeżym powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musze 10 kg zrzucic..jestem na diecie nisko weglowodanowej..jem wiecej bialka..zobacze w sobotę czy cos schudlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj dołożyć jakiś suplement diety wspomagający proces. Ja przykładowo brałam ForeverSlim i mi to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze zacznij podchodzić do sprawy nie na zasadzie musże ale chce, będzie łatwiej... a po drugie może faktycznie rozważ zakup ForeverSlim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×