Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawa rano budzi mnie

2014 rok na zmiany

Polecane posty

Gość Kawa rano budzi mnie

mam nadzieje, ze przylaczy sie ktos do mnie. Tak jak w temacie, daje sobie rok czau na schudniecie tylu oto kilogramow... Przeraza mnie to, ale z drugiej strony czym jest rok czasu, skoro mam przed soba cale Zycie??! :) krotko o mnie. z nadwaga juz raz walczylam. W ciagu roku schudlam 15, dopadl mnie efekt jojo i przytylam z nawiazka. w chwili obecnej moja waga osiagnela 86kg. Krotko o mnie. W lutym skoncze 23 lata, mam wrazenie ze odkad przytylam moje zycie sie zmienilo. Zyje od roku czasu w niemczech, chce sie zmienic! przez otylosc czuje sie niepewnie, czasem mam wrazenie ze przestalo mnie wszystko interesowac, nie umiem rozmawiac z ludzmi...chce to zmienic!! Chce sie znowu usmiechac, przymierzach sliczne przylegajace bluzki, zrobic piekny makijaz i poczuc zainteresowanie z drugiej strony... Poczuc sie silna i dowartosciowana kobieta... ;) To nie tylko walka z waga, ale rowniez z sama soba! Podczas ostatniej proby tez tutaj pisalam, ale nie moge znalezc juz tego tematu, spotalam wiele fajnych i ciekawych osob z ktorymi naprawde dobrze sie pisalo... :) Tak wiec zaczynam juz niedlugo, bo od stycznia...karnet na caly rok na fitness juz lezy, do tego dolaczam basenik, sport sport sport...nie ma lenistwa! wracam do gotowania sobie sama posilkow, one tez moga byc smaczne Dziewczyny, mam nadzieje, ze znajde tutaj kogos wytrwalego kto chcialby powalczyc ze mna!!?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa rano budzi mnie
Szkoda :( powalcze sama! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikadominika
jaką diete masz zamiar stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa rano budzi mnie
Taka jak wczesniej, MŻ. Zawsze stosowalam np: rano platki owsiane, albo wypasiona kanapka z szynka salata serem pomidorem ogorkiem, kawa, jakis jogurt. Na drugie sniadanie jakis owoc. Na obiad zawsze mieso drobiowe z warzywami, duuuuuzo warzyw. Na podwieczorek i na kolacje jadlam zawsze tylko bialko.. Ale z szczegolnosci duuuuzo sportu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikadominika
u mnie d dukana białkowa od jutra ale chętnie mogę się dołączyć do ciebie jeśli to nie przeszkoda ,moim zdaniem nie ważne jest jaką dietę ktoś stosuje ważne że cel jest taki sam no i wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej BudzonaKawą :) Ja podjęłam wyzwanie już wczoraj czyli 26/12/13. Zaczynam od 94 przy wzroście 183. Cel - 73 kg :) Zachęcona fenomenalnymi efektami dwójki moich przyjaciół postanowiłam zastosować przez jakiś czas Dukana, mimo, że jestem świadoma iż nie jest to najzdrowsza dieta na świecie. Planuję jej stosowanie do końca lutego (tzn 2. fazy). Mam nadzieję, że do tego czasu uda się zejść do 83 kg, która to waga jest górną granicą mojej wagi prawidłowej. Potem odpowiednio długo faza stabilizacyjna...a do jej zakończenia wymyślę coś na kolejne 10 kg w drugim półroczu :) Już sprawdziłam sobie gdzie w okolicy nowego miejsca zamieszkania mogę chodzić na AquaAerobic w ramach kart Multisport. Mam też nieopodal bardzo fajny klub fitness do którego chodzę 1-2 razy w tyg już od miesiąca - ale teraz postaram się mieć tą godzinkę ruchu min 4 może nawet 5 razy w tyg. To tyle tytułem wstępu :) 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa rano budzi mnie
no i super! ciesze sie niezmiernie ;) marikadominika - damy rade, to prawda wsparcie tutaj gra tez duza role... ;) onatakao - super ze walczysz juz od wczoraj :) ja dopiero od 4 stycznia startuje, teraz zjechalam na urlop i ciezko... :D mysle ze te 73 kg bylyby piekne dla Ciebie! :) Ja mam 167cm wzrostu, chce do 55 zjechac... i jak Ci sie podoba w tym klubie fitness?? Powiem ci szczerze ze ja w styczniu pojde pierwszy raz do takiego miejsca....jak sie wczesniej odchudzalam chodzilam na basen i biegalam, takze teraz cos innego.... jestem ciekawa jak Twoje wrazenia?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa rano budzi mnie
Dukan... kiedys probowalam ale tailosc bialka mnie rozwalala.... ;) zostane przy cyckach i warzywkach.... <3 Jakie efekty byly u Twoich przyjaciol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta 33
hej z checia sie tu doczepie... mam 33 lat ,3 letnia córcie (od 8 lat tego samego meza) i postanowienie ze chce schudnac po ciazy nad programowe kg zrzuciłam bedac na dukanie( ja jestem z niej zadowolona bo zadnych jojo po niej nie mialam) i oczywiscie sport,sport... teraz waze 63kg ale marzy mi sie 55kg :) na siłownie chodze co 2 dzien i specjalnie diety nie robie tylko uwazam co jem i kiedy (weglowodany wieczorem stanowczo nie) bedzie super sie jakos wspierac :) Kawa rano budzi mnie - ja tez mieszkam w niemczech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamplemus22
autorko - przyłącz się do Nas !!! robimy zawody ! Startujemy od 2 stycznia ;))) temat : Nowe życie od stycznia 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa rano budzi mnie
berta 33 - bardzo sie ciesze!!!! :) 63 kg, to i tak swietna waga... mi ostatnim razem udalo sie schudnac wlasnie do tej mniej wiecej wagi i niestety jestem sobie sama winna ten nawiazki... :( Mieszkasz w niemczech, super. Gdzie jesli moge spytac? :) Ja jestemm tu od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta 33
kawa wypita i trzeba sie na zakupy jakie zbierac... mysle co na obiad zrobic ale jeszcze zadnego pomyslu nie mam Kawa rano budzi mnie -ja mieszkam w nie duzym miasteczku miedzy Heilbronnem a Stuttgartem :) a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja25
Hej tez man Problem z waga po ciazy schudlam prawie 30 kg ale odkad mieszkam w niemczech przytylam 10 czas to zmienic od stycznia na siłownię nobi oczywiście dieta. Chętnie się dolacze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez dolacze sie , moze piszmy nasze menu . bedziemy mogly ocenic czy dobrze jemy itp , co myslciie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DumSpiroSpero666
Hejka. Chętnie się dołączę... Mam 160 cm i 58 kilo :( Także mam zamiar stosować MŻ i *******ie wiem, czy ma sens robić to przed sylwestrem, ale lepiej teraz niż nigdy :D U mnie waga jest wyznacznikiem atrakcyjności i jak jestem grubsza to czuję się ze sobą źle. Mój cel to 49 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczerniłam się. Na śniadanie zjadłam 2 tosty wieloziarniste z serem i pomidorem. Na drugie śniadanie jogurt musli i jedno MonCherii. Na obiad mam pomidorówkę, co do kolacji to nie wiem bo do siostry jadę. Piję tylko kawę bez cukru i wodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Berta 33 - Ja mieszkam w Tuttlingen, nei wiem czy kojarzysz... mam 50km do Konstanz...Takze spory kawalek do siebie mamy ;) Ja na obiad robie dzisiaj miesko ze schabu pieczone w calosci :) do tego salata.... Pojadam pojadam to co dobre, bo za tydzien sie juz to wszystko skonczy..... :D Anja 25, to super :D ciesze sie, ze tez doo nas dolaczasz :) A tak w ogole dziewczyny, ile Macie lat, co robicie w zyciu, itp? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 26 lat i pracuję jako kasjerka, pomimo wyższego wykształcenia :P Nie narzekam, bo lubię swoją prace, wykładanie towaru i te sprawy. Mam faceta, który mam nadzieję niebawem mi się oświadczy. Mam doświadczenie z głupimi dietami i na dłuższą metę serio nie da się. Ja umiem schudnąć 10 kg w 1 i pół miesiąca bez problemu, tylko po co, skoro waga ZAWSZE potem wraca. I nie słuchajcie p********ia, że tak nie jest :D Ja po drastycznych dietach ZAWSZE stopniowo ilość kalorii zwiększałam i wierzcie mi, zawsze kg wracają, mimo tego że nie wpierdziela się jak świnia potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja25
Mam 25 lat pracuje jako altenpflegerin myslalam jak pójdę do pracy to zrzuce te kg ale nic zntego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja25
Po ciąży robilam dietę Dylana schudlkam prawie 30 kg ale po czasie polowa z tego wróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta 33
fajnie ze nas coraz wiecej :) rzeczywiscie mamy kawalek prawie 200 km u mnie wkoncu na obiad byly ziemniaki ,buraczki i kotlety mielone tez sobie cos tam podjadam bo od stycznia koniec ,zero podjadania ale rano do kawy to niestety musze miec cos na slodko( od tego jestem uzalezniona ) ,sprobuje jesc batoniki fit moze bedzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta 33
i chyba wychodzi na to ze w tym gronie jestem stara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Ja rowniez borykam sie z nadwaga:( Probowalam juz chyba wszystkiego: Dukana, Weight Watchers, MZ, Abnehmen im Schlaf.... chudlam i grublam i chudlam i reszty sie napewno domyslacie. Zapisalam sie do fitness klubu i chodzilam regularnie 2-3 razy w tygodniu. Niestety waga bardzo wolno spadala. Moje odzywianie bylo kiepskie, moj organizm nie spalal juz jak kiedys zmeczony ciaglymi dietami. Az przez przypadek trafilam na dietetyczke w Selm, ktora postawila moj organizm na nogi. Przemyslany, do mnie dostosowany latwy plan pozwolil mi juz wkrotce zrzucic 15 kilo. Chce jeszcze nastepnych 10ciu sie pozbyc wiec przylaczam sie do was jesli moge. Oprocz "diety" cwicze w fitness klubie a jak nie mam czasu to w domu z Ewa Chodakowska, Mel B albo Jillian Michaels. Do dziela, damy rade! Gdyby kogos interesowalo to tutaj strona mojej dietetyczki http://www.nimm-gesund-ab.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta 33
dlatego to tak wazne zeby po skonczeniu diety nadal sie pilnowac****anowac nad soba ...pisalam wczesniej ze ciazowe kg zrzuciłam bedac na dukanie (-13kg) ale po jej skonczeniu niestety musiałam sie pilnowac od tamtej pory ( 2 lata ) na silowni jestem 4 razy w tygodniu ,jak mam czas to nawet codziennie ale tylko po to zeby trzymac wage , no i wieczorami to lekka kolacja a czasem odpuszczalam teraz musze dolozyc do pieca bo chce 55kg zobaczyc na wadze :) nie jest latwo ...ojjj nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa rano budzi mnie
Uhhh ja wlasnie wrocilam z wieczoru spedzonego z moimi przyjaciolmi... ) Raz na rok sie tak spotykamy i w sumie dzis szybko sie skonczylo ale to dlatego, ze wszystkie moje kumpele ktore tam byy sa obecnie w ciazy.... ;) Czasem waga spada wolno, ale mysle ze warto poswiecic rok swojej pracy na to by wieeeele lat pieknie wygladac, i stanowczo lepiej sie czuc!!!! Ciesze sie, ze jest nas coraz wiecej... ;) Dziewczyny, mam nadzieje, ze damy rade!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa rano budzi mnie
onatakao - co z Toba?? jestes jeszcze tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja25
Ja sobie dziś na śniadanie zjadlam kromke chleba ciemnego na obiad udko a na kolacje setek wiejski .właśnie przychodzi ochota na cos słodkiego :\ale trzeba sobie odmówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta 33
dzien dobry dziewczyny :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa rano budzi mnie
dzien dobr kochane :) Witam was kawka i dwoma kromkami chlebka z bialym serkiem i pomidorem... Slonko swieci wiec trzeba wykorzystac dzien! Lece na sylwestrowe zakupy i zobaczymy jak dalej.... ;) Buziaki i milego dnia! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×