Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawa rano budzi mnie

2014 rok na zmiany

Polecane posty

Gość berta 33
wrociłam z silowni ,tak sie zmachałam ze nawet mi sie jesc nie chce ...ogarne dom i pojde jeszcze z corcia na spacer a popoludniu do pracy :( u mnie dzis na obiad filet z indyka grilowany i duzo kalafiora ( dobrze ze moj tez takie jedzenie lubi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikadominika
dolaczam do was od jutra dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope1004
hey, jutro dołączam do was. planuje do kwietnia schudnąć 10-15 kilo.Planuje prowadzić zdrowy tryb życia i być fit.Jakie diety i ćwiczenia planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukierniczka009
Hej Dziewczyny... ja jutro zaczynam...i chętnie się do Was przyłącze. Mam 171 cm wzrostu a na wagę wejdę rano i napiszę. Dieta MŻ+WR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukieroholiczka
ja zaczelam od dzis i sie przylaczam jesli topik nie umrze :) Mam do zrzucenia minimum 10 kg i osiagne to do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa rano budzi mnie
Dzien dobry kochane :) Wracam juz do was, wracam!! :) ja zaczeam intenstywnie juz od dzisiaj... ;) Wczoraj sie nie odezwalam, bo szczerze powiedziawszy bylam troche chora po sylwestrze....a dzis...zaczynam sie juz pakowac, bo w sobote w nocy odjazd :(... to co dobre szybko mija. Dzis rano dwie kromki z bialym serem pomidorem ogorkiem i przegryzlam papryka.... Tak w ogole to szczesliwego Nowego roku i oby wszystkim nam udalo sie osiagnac taki cel jakizaplanowalysmy!!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa rano budzi mnie
Zostalam sama ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta 33
hej wam! hmmm miejmy nadzieje ze topik nie umrze bylaby szkoda u mnie taka zmiana ze od jutra z mezem robimy sobie diete oczyszczajaca z kasza jaglana zobaczymy co z tego bedzie... :) mojemu bardziej chodzi o oczyszczenie organizmu ale ja czytalam ze mozna tez na niej schudnac wiec dalam sie namowic przez 3 dni bedziemy jesc kasze a pozniej dodawac warzywa i tak 14 dni wiec mysle ze da sie wytrzymac od soboty bede wam zdawac relacje jak im idzie :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha123
witam , dolacze sie do was, musze zgubic opone na brzuchu moj najwiekszy cel w 2104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope1004
hey, wczoraj dzień diety minął w porządku, chociaż nie chce mysleć ze znów jestem na diecie,ze muszę schudnąć. Chce żeby to był mój nowy zdrowy styl życia na zawsze, a nie głodzenie się i wpieprzanie na przemian to nie ma sensu i błędne koło się zamyka trzeba isc do przodu.Miłego dnia dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukierniczka009
Hej Dziewczyny ... ja dietkę zaczełam wczoraj . Przez cały dzień było prawie idealnie tylko wieczorem niepotrzebnie zjadłam dwie kanapki z białego chleba...ale dziś się już napewno nie powtórzy. ... Moja Waga 02.01.2014r...... 76,4..... tragedia Mój cel to do marca 10 kg mniej, mam nadzieje że się uda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukierniczka009
hope1004... mam tak samo jak Ty... jak się trzymam na diecie to nawet spoko ale wystarczy jedno potkniecie i już koniec pochłaniam wszystko co mi w ręke wpadnie...a późnie znowu dieta itd,itd Też bym chiała żeby to się zmieniło w zdrowe jedzenie z umiarem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Screwdriver
Mogę dołączyć? Mam dwadzieścia cztery lata. Zaczęłam w nowy rok patrzeć na to co jem :) Choć i w święta się nie objadałam. No ale od 24 (wtedy się ostatni raz ważyłam) do dziś spadło pół kilo. Niby niedużo jak na tyle dni ale biorąc pod uwagę, że po drodze były święta to chyba nie najgorzej. Niestety ja mam problem, przeszłam operację kolana niedawno i na razie z ćwiczeń to rehabilitacja ;) Ale, że już jest w miarę ok to myślę, że za kilka miesięcy będę mogła szaleć :) Na razie będę jeść mniej i zdrowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawa rano budzi mnie- to xyujowo, bo kawa jest niezdrowa, wystarczy pocztac zakwasza, wypłukuje, denerwuje jej korzystne działanie to mit wyprodukowany przez producentow kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa rano budzi mnie
witajcie kochane ;) Ja juz chodze nerwowa, jutro ostatni dzien tutaj i w niedziele odjazd... ja juz dzis wprowadzilam zdrowy dzien.. sniadanko ciemna bulka z serem i ogorkiem potem jabluszko, na obiad lyzka ryzu z warzywami i kurczakiem na parze i na kolacyjke i juz nic wiecej nie jem bo jakos nie jestem glodna.. juz sie ciesze z jednej strony bo bede mogla isc do tego studia fitness, a ja jeszcze nigdy nie bylam.... :) hihihihihihih:) Jak Wasz dzien? Ciesze sie, ze jest nas coraz wiecej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa rano budzi mnie
kurcze dziewczyny. nie mowcie mi, ze zostalam sama na placy boju??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej moze ja dolacze...na diecie jestem o 1 stycznia...i narazie walcze....wciaz przeliczam w glowie kazdy dzien ktory jest za mna zeby nie rzucic sie na jedzenie i nie zmarnowac tego co osiagnelem.....wiem to tylko zaledwie 4 cale dni ...ale musz esie tak motywowac....nie zjadlam nawet najmniejszego cukiereczka...a leza na stole przede mna heh. Mam na imie Basia ...lat 36 ...i chce schudnac ok 8 kilo ...teraz waze 62 przy wzroscie 166 ...ale moja figura jest jest typu jablko...wiec mam duzy brzusio i piersi...to moje ltuszczowe magazyny....musze musze sie ich pozbyc. Dzis jak narazie wypilam kawe z mlekiem...bez cukru... Potem ugotuje sobie zupke na wodzie ..chyba zupe krem z pora.....i tak podjadam ta zupke po troszeczku. A na sniadanko ..jeszcze niemwiem ..moze jajko ale dukan ..czyli wiecej bialka hmmmmm ale moze ta jajecznice zjaec na kolacje ...musze pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zjadlam jajecznice z dwoch bialek i jednego zoltka...i zagryzlam to dwoma plasterkami chudej wedlinki ...i popijam to kawa. Wzielam tez chrom....na wszelki wypadek ze ochota na slodkie przyjdzie. Jutro bedzie ciezko w pracy ...mam kolezanke w pracy z ktora siedze przy jednym stoliku w czasie przerwy....jest strasznie gruba...i wcina slodkie 24h na dobe....naprawde...ona nie lubi nic innego...slodkie sniadanie i obiad. Ale druga kolezanka tez chce schudnac wiec mam nadzieje ze przyniesie salatke ..bedzie mi razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na obiad zjadlam mala miseczke zupy krem z pora...z 5 kosteczkami smazonego kurczaka i plasterek wasy....w miedzy czasie wypilam 3 kawy z mlekiem i 3 duze szklanki wody. Narazie jestem pelna.ciekawe jak dlugo . Nawet mojej rodzinke kupilam dzis pistacje takie solone.....nie zjadlam ani jednego . Kto jeszcze napisze jak mu dzis poszlo ...gdzie sa wszyscy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja25
Witam Postonowienia poszly w ruch od 4 dni robię brzuszki a dziś zapisalam się na siłownie na kolkacje setek wiejski z pomidorkiem mniam :-) miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówna
hej kawa, a nie mogłabyś mi załatwić pracy w Niemczech? sprzątanie czy opieka nad dzieckiem, szukam pracy za granicą ale nie mam znajomych;) na poważnie pytam, nie robię sobie jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×