Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Klinika Salve Łódź Szparagowa opinie

Polecane posty

Gość gość

Wiem, że jest temat o porodzie w salve, jednak mnie interesują opinie o samej klinice, o tym jak przyjmowany jest pacjent, czy są długie kolejki do lekarzy/ laboratorium, jaka jest atmosfera itp. Chciałabym się tam wybrac na badania i zacząc chodzic do któregoś z tamtejszych ginekologów. Bardzo proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat o Salve jest sponsorowany, nabijają tam posty ludzie, którzy to reklamują. Ja ze swojej strony mogę tylko przestrzec przed dr Lechem, byłam w zdrowej, prawidłowej ciąży, a on mnie straszył łyżeczkowaniem. Zresztą ma niepochlebne opinie w internecie, popatrz sobie na stronie "znanylekarz.pl".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odp a ogólnie jak oceniasz klinike? chodziłas tam później do innego lekarza? słyszałam właśnie wiele negatywnych opinii o lekarzach tam przymujących, a w koncu to prywatna klinika, więc coś chyba jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, generalnie nie mam dobrych doświadczeń. Po tym dr Lechu byłam jeszcze u gościa który się nazywał Sobkiewicz - zapłaciłam 100zł za wizytę, czekałam 1.5h bo się spóźnił (byłam w 5 mcu ciąży), a on mnie przyjął dosłownie na 3min, bez usg, bez badania, tyle, co wypisał receptę na żelazo :o:o Podziękowałam i na szczęście znalazłam ginekologa, do którego mam zaufanie i jest rzetelny i skrupulatny w każdym calu. Za to kardiologów Salve ma dobrych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mogłabyś podzielic się co to za ginekolog ? szukam jakiegoś dobrego z Łodzi/ okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo złe doświadczenia z ta klinika umówiłam sie na badania genetyczne i test pappa, pani przez telefon powiadomiła mnie ze koszt wizyty to 220 zł zapytałam o cenę testu pappa ale nie umiała mi odpowiedzieć na to pytanie. Pojechałam na umowiona wizytę, poprosiłam lekarza o test pappa poszłam do recepcji zapłaciłam gdzie obsługiwały mnie dwie panie pobrano mi krew. Na za jutra dzwoni do mnie jakas pani ze koleżanka to pracuje tydzień i sie pomyliła i test pappa z diagnostyka genetyka kosztuje 300 zł i żeby moj***adania zostały wykonane muszę dopłacić 160 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2

Również mam złe doświadczenie z tym miejscem.

Tu liczy się tylko kasa, 0 bezpieczeństwa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×