Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LeishaH

Słowo na L czyli niesamowita sprawa

Polecane posty

Hej dziewczyny. Czy któraś z Was słyszała bądź oglądała ten genialny serial? Jeśli nie to jest to pozycja obowiązkowa. Serial opowiada o życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym przyjaciółek lesbijek. Sposób, w jaki ukazane jest uczucie mogące istnieć między kobietami jest niesamowity, zresztą nie tylko, bo wkrada się tam wątek heteroseksualny również. :) Namiętność, seks, zdrada czyli standard. Już w pierwszych minutach serial wciąga, bo rozpoczyna się historia młodej studentki, która przeprowadza się do swojego chłopaka, mają wiele planów, które rujnują się po tym jak Jenny zakochuje się w kobiecie. Kurczę, no nie da się opisać tego jak ten serial wpływa na psychikę. Wiele kobiet przyznaje, że po obejrzeniu miało ochotę doświadczyć wiecie czego. :) I same już nie wiedziały kim są. Osobiście oglądam ten serial jakiś szósty raz, ciągle do niego wracam. Kończę ostatni odcinek i odpalam pierwszy. Jest to jeden z seriali po którym się siada i nie wie co dalej ze sobą robić. Można się bardzo zżyć z tymi kobietami. :) Polecam i pozdrawiam, LeishaH. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie wydaje,ze sam serial itp nie wystarcza trzeba miec jakies wrodzone sklonnosci. Mnie np odrzucaja uklady damsko- damskie, nie cierpie tego ogladac, mam obrzydzenie , jestem typowa hetero ( choc oczywiscie nie mam nic przeciwko, jesli ktos inny jest homo)- byleby ja nie musiala miec z tym nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L to ma nauka jazdy wg niektorych jest to skrot od slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonałaś mnie i właśnie ściągam 1 odc. :-) zobaczymy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to, że niektórzy nie dopuszczają do siebie myśli, że mogliby być innej orientacji jednocześnie odczuwając mały pociąg, ciekawość. Są ciekawi ale zarazem uważają to za zboczenie i nie chcą wiedzieć co im w głowie siedzi. A jak już widzą, że nie tylko im to stają się bardziej otwarte i zaczynają to akceptować. Moje nastawienie do czegoś/kogoś często zmienia się w momencie kiedy mam z czymś/kimś bezpośrednią styczność. I warto dodać, że wiele osób po tym serialu zrozumiało, że homoseksualizm to nie choroba. Jedno jest pewne - serial otwiera, uczy tolerancji, ukazuje że takie osoby żyją zupełnie tak samo jak osoby heteroseksualne, kochają tak samo i czują. Serial szokuje i jest najlepszym "branżowcem" jaki kiedykolwiek widziałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzałam 1 odc., ale jak dla mnie serial jest jednak zbyt wulgarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sin88
hej, ja rowniez zaczelam ogladac. Przyznam ze odcinek pilotazowy byl taki sobie. wlasnie ta wulgarnosc mnie przerazila ale skusilam sie na kolejne odcinki i wlasnie bede zaczynac drugi sezon:) serial faktycznie dobry, szkoda ze skopali pierwsze odcinki bo zniechecaja, ale da sie przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ty tam na górze.... ile masz lat, że taki film cię wkrecił :-O sama masz ciągoty ku lasek dlatego sie tak zachwycasz tym serialem. mnie odrzuca sama mysl o macaniu sie z inna laską więc nawet nie zaczne oglądac aby nie zrazic sie do innych normalnych dziewczyn. bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa relacji kobiet z kobietami-w sensie związków-jest oczywista dla widza. Serial ślizga się na powierzchni tematu, nie ma pogłębionego tematu ujawnienia się, akceptacji otoczenia, odczuć bohaterek, w ogóle funkcjonowania ich w najbliższym świecie. Mamy kobiety kochające się fizycznie, bez zobowiązań- a cała reszta tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×