Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margery~

Dobry catering w Lublinie

Polecane posty

Gość Margery~

Poszukuję dobrego cateringu w Lublinie, chcę żeby był zdrowy i dobry. Słyszałam, że w Agicie jest coś takiego. Próbował ktoś stamtąd cateringu już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz zdrowo i smacznie to tylko Agit :) Mają tam świetnego kucharza. Można też zamówić catering w wersji dietetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
catering z agitu jest naprawde smaczny, uwielbiam szczególnie sałatkę z tuńczykiem :) próbowałam w domu to zrobić, ale nie wyszło mi takie świetne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałem kilka cateringów do pracy, ostatnio mobilną dietę, fajna alternatywa i do tego smaczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opiłka
spoko, nie zawsze zamawiamy, ale czasami bierzemy z mobilnej diety obiady do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś ma ochotę spróbować jedzenia wegańskiego, to zapraszam do kontaktu: weganskilublin@gmail.com . Gotuję zdrowo, dobrze i do tego wegańsko ): Tyle razy od znajomych słyszałam "może będziesz mi gotować? " że pomyślałam, że może coś takiego zacznę robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o catering to polecam restaurację http://www.u-hanysa.pl/. Korzystałam kilka razy z ich usług i nigdy się nie zawiodłam. Maja pyszne jedzenie i duży wybór potraw. Do tego sa zawsze dobrze przygotowanie i zawsze na czas. Obsługa jest fantastyczna. Spokojnie można ich polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×