Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martalala1975

zakupy spożywcze przed świętami to horror

Polecane posty

Gość Martalala1975

Czy tez tak macie? połowy rzeczy nie mogłam dostać,warzywa brzydkie, owoce przejrzane a do tego nie ma gdzie zaparkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevereverr
Dlatego właśnie robię zakupy przez internet,korki i ogrom ludzi w supermarketach mnie przerasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martalala1975
Tez o tym myślałam zwłaszcza,że jutro muszę jechać zr0bić zakupy na sylwestra bo robimy u siebie ale jakoś sobie nie wyobrażam takich zakupów a i alkohol muszę kupić.,jakieś ciasta w cukierni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevereverr
a co tu do wyobrażania?>nie rozumiem cię, ja zamawiam z frisco, siedzę sobię wygodnie w fotelu z tabletem, dzieci już śpią, serialik leci a ja na spokojnie wybieram to co jest mi potrzebne.Mają i alkohol i papierosy chyba też - nie wiem bo nie palę,ciasta też możesz sobie zamówić mają z cukierni Bliklego.Wybierasz dzień dostawy i godzinę kiedy chcesz by przyjechali i wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och, jaki subtelny spamik. BRAWO! Naprawdę nie widać, że to reklama, ani trochę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co nawet jesli to reklama, to ja za nią akurat dziękuję bo mi się przyda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rozum ci się nie przyda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek34
Ja nie mam nic przeciwko temu aby podawać nazwy sklepów w których robimy zakupy, czyli polecać konkretny market, jeśli ktoś oczywiście poda konkretne argumenty, i jeśli ma akurat jakąś wyjątkową ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny jeszcze gość
ja też robię zakupy we frisco i nie będę pisał że gdzieśtam w jakimśtam. Robię zakupy online tam przede wszystkim że dowożą alkohol przy okazji normalnych zakupów, to chyba jest uargumentowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresas
Ja ostatnimi czasy prawie wszystko kupuję przez internet. A w okresie przedświątecznym tym bardziej. Ostatnio wypróbowałam nawet sklep mięsny - wedlinek.pl ;) Przyznaję, nie wiedziałam, co z tego będzie, bo z różnymi zachowaniami ze strony e-sklepów już się spotykałam. Na szczęście okazało się, że to fantastyczne rozwiązanie - szynki, które u nich kupuję, są świeższe i dużo smaczniejsze niż w sklepie, w którym wcześniej robiłam zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×