Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MLM od czego zacząć

Polecane posty

Gość gość
"przede wszystkim co mi się nie podoba w tego typu firmach? to że nie podpisuję z nimi umowy o pracę a musze im wysłać skan dowodu osobistego-dla mnie to szczyt bezczelności. Czy choć wystawią mi pita na koniec roku?" x Umieram ze smiechu. Dowaliles gosciu. Mistrz hahahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiedzialem ze w MLM potrzebuja skanu dowodu. Dla mnie to nowosc. A jesli chodzi o ten PIT z ktorym gosc wyjechal to w kazdym chyba MLMie zeby dostac kase trzeba : 1 - podpisac z firma umowe zlecenie 2 - miec zarejestrowana dzialalnosc gosp. W kazdym tym przypadku co roku rozliczamy sie z fiskusem. zapytasz moze, a co z emerytura ? Ja jako mysle bardziej doswiadczony gosc od ciebie (to nie do ciebie sapienti) powiem ci tylko tyle "WALIĆ PANSTWOWA EMERYTURE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poproszę o skan choćby jednego mailu, gdzie niby prosiłem o skan dowodu! Założę się w ciemno, że zaraz jakoś się wykręcisz i nie podasz żadnego! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wypłat we firmach MLM, to po pierwsze - zgodzę się z poprzednim forumowiczem, który to wyjaśnia. A dodatkowo napiszę, że w niektórych firmach trochę lepiej dbają o partnerów i dają możliwość nie płacić zbędnych pieniędzy, ani w postac***odatków ani innych kosztów. Choćby oferując usługi telefonii komórkowej z opłatą rachunków bez VATu. Od ponad roku z tego korzystam i nie narzekam! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty z wszytkiego korzystasz :D bez działalnośći :D biznesmenie spod strzechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc chyba nie zrozumial. Jesli rozliczam sie o umowe-zlecenie to nie musze prowadzic dzialalnosci gospodarczej. Szkoda ze tępaku tego nie rozumiesz. Poza tym w takim FM nie musze wybierac wcale kasy, za te kase moge kupowac produkty tej firmy + np abonament na telefon. Czyli zamiawiam produktow za 100 zl a place 10 zl. te produkty za 90 zl moge sprzedac i fiskus moze mi naskoczyc. Ale ja tam wole umowe zlecenie, zarobic, zaplacic podatek i OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaje nazwę MLM który żąda skanów dowodów osobistych nazywa się: Liberta Gia. To jeden z bardzo wielu podobnych jednak nie chce mi się przekopywać starego kompa w poszukiwaniu pozostałych MLM. Nie rozumiem dlaczego naskakujecie na mnie że, ja nie ma racji, skoro jest odwrotnie. Ja nie urodziłam się wczoraj i mogę być osobą o znacznie większym doświadczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym mam wrażenie czytając te bluzgi wasze że ten topik pisze jedna osoba. Niestety osoba młoda, naiwna i wulgarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Poza tym mam wrażenie czytając te bluzgi wasze że ten topik pisze jedna osoba. Niestety osoba młoda, naiwna i wulgarna." x To zle masz wrazenie. Ale nie bede cie przekonywac bo i tak pewnie masz wieksze doswiadczenie ktorym mnie pobijesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy od tego, ze ta cała Liberta Gia NIE jest żadną firmą MLM, tylko zakamuflowaną finansową piramidą (http://libertagia-polska.com/). To że sama siebie nazywa firmą marketingu sieciowego nic nie znaczy. Liczy się istota rzeczy, a nie nazewnictwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, w niektórych firmach pod czas rejestracji proszą o podanie numeru dowodu (żadnego skanu!), ale albo to jest uzasadnione ofertą (usługi kapitałowe czy coś) albo jest to jakaś słaba firemka, której po roku już niema! Każda normalna firma MLM stosuje się do przepoisów prawa i żadnych skanów czy cokolwiek niezgodnego z obowiązującymi przepisami nie żąda. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o te liberta gia to straszna tandeta ta strona polska. Do tego bardzo wysokie te ceny tych pakietow. Nie spotkalem sie w zadnym MLMie zeby produkt lub usluga tyle kosztowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze temat. Trolle beda miec uzywanie bo oni uwielbiaja pisac o MLM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzysz o zarabianiu pieniędzy w domu, bez nadzoru upierdliwego szefa? Możesz poznać sekrety marketingu internetowego! Napisz do mnie: sound@vip.onet.pl. Oferuje Ci bezpłatne konsultacje i pomoc w pierwszych krokach w biznesie MLM. W tytule wpisz swoje imię i nazwisko, a ja postaram się odpisać do Ciebie w ciągu 24h. Nic nie tracisz, co najwyżej- MOŻESZ ZYSKAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij od wybrania produktu i osoby wprowadzającej która nauczy cię co to jest MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czego zacząć w MLM? Od wciągania do tej piramidy wszystkich znajomych. Jak oni się obrażą, to można zaczynać pisać podstępne wpisy w sieci. Tak robią wszystkie "biznesmeny" z MLM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Marzysz o zarabianiu pieniędzy w domu, bez nadzoru upierdliwego szefa? Możesz poznać sekrety marketingu internetowego! Napisz do mnie: sound@vip.onet.pl. Oferuje Ci bezpłatne konsultacje i pomoc w pierwszych krokach w biznesie MLM. W tytule wpisz swoje imię i nazwisko, a ja postaram się odpisać do Ciebie w ciągu 24h. Nic nie tracisz, co najwyżej- MOŻESZ ZYSKAĆ! @ @ @ To żaden biznes, zwykła piramida finansowa. To nie szef jest upierdliwy, tylko akwizytorzy z MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz el camillo ze duzo o MLM wiesz a piszac ze MLM to piramida finansowa udowadniasz ze nic nie wiesz. Glupi jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo zamknij ryj bo ci śmierdzi z niego spermą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Piszesz el camillo ze duzo o MLM wiesz a piszac ze MLM to piramida finansowa udowadniasz ze nic nie wiesz. Glupi jestes @ @ @ To chyba sam jesteś głupi i naiwny, skoro nie wiesz w co wdepnąłeś. MLM to gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czego zacząć? Od prania mózgu. Bez zrytego beretu nikt nie jest w stanie zainteresować się takim żebractwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×