Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotny wyjazd na wakacje

Polecane posty

Gość gość

W najbliższe wakacje chciałabym wyjechać na tydzień lub dwa, np. do Hiszpanii albo Włoch. Niestety nikt nie chce ze mną jechać. Czy wyjazd samotny to dobry pomysł? Czy lepiej sobie odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ładna jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo, tylko ja chcę jechać na wschód Europy. Nie mam z kim jechać. Wiadomo, w grupie lepiej, bezpieczniej itp. Ale z drugiej strony może akurat kogos fajnego poznasz, kto tez sam podróżuje. Wiem, ze też sa specjalne wyprawy tylko dla takich singli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem dosc specyficzna i jednak gdybym byla singlem wolalabym jechac z kims, nawet ze znajomym, tak aby od czasu do czasu otworzyc do niej usta i podzielic sie wrazeniami z pobytu to zalezy jakim typem czlowieka jestes jednak z 2 zlego wolalabym jechac sama niz kisic sie w domu (skoro nie ma zdanych znajomych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie dokładnie na wschód? Mi się marzy Moskwa... No tak ale ja nie jadę szukać chłopaka tylko spędzić miło czas, wiadomo ze znajomymi bezpieczniej i raźniej. W sumie byłaby jedna osoba chętna ale to nudziara jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym mogła jechac z Tobą, bo mam ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, Moskwa jest super, chcialabym tam jechać, ale na razie raczej mysłałam o objazdówce- Ukraina, Rumunia i Mołdawia, dzisiaj znalazlam fajną ofertę z Rainbow Tours i niedrogą. Znajomi jakoś na objazdówki nie sa chetni, wolą siedzieć na plaży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się marzy taki samotny wyjazd, ale nie mogę zostawić rodzinki :( Jedź, nic się nie martw - weź tylko dobrą książkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studiowalam w Moskwie,piękne stacje matra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sati85
Moze uda sie nam stworzyć jakąś grupe wyjazdową :) Ja mam 28 lat i jestem z Poznania. I jak pisałam wyzej marzy mi sie wyprawa na wschód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kilka ciekawych objazdówek znalazłam. Koleżanka była sama na objazdówce po Europie w te wakacje z biura turystycznego. Poznała wiele osób podróżując. W sumie tez bym mogła tak pojechać ale ja jestem trochę mniej otwartą osobą więc się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja C***owiem ze warto jechac samemu na wakacje. szczegolnie na objazdowce. ja za kazdym razem jechalam sama i z jednej takiej wyprawy przywiozlam sobie przyjaciołke:) rainbow ma fajne te objazdowki co piszesz:) ja bylam z nimi na objazdowce po bałkanch w innym roku po rumunii :) Polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja patrzyłam na objazdówki z busabout. Można nawet na 2 miesiące jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morska Bryza
oczywiście, ze warto i mowie ci to ja - pilot wycieczek.nikt cie nie ogranicza, oglądasz to co ty chcesz i poznajesz ciagle nowych ludz, no bo jaetes sama a odzywac sie musisz do kogoś , prawda? poza tym jak jedziesz z kimś to naturalna koleją rzeczy skupisz sie przede wszytkim na tej osobie...tak wiec - jedz.musisz sie tylko liczyć z doplatą do pokoju jednoosobowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sati85
Najgorsze jak wszyscy bedą w parach/grupach,a ja sama. Trochę głupio tak komuś się narzucać i ciągle za nim chodzić. Ale jak nikogo nie znajdę to zdecyduję sie na samotny wyjazd, a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jeśli nikogo nie znajdę to jadę sama w objazdówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotny wyjazd jest najlepszy robi się co się chce i nie ma się żadnego zbędnego balastu w postaci jakieś pierdoły której może nie odpowiadać to co robisz i jak spędzasz wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotny wyjazd brzmi obiecująco, jednak ja nadal mam wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimmka
Ja sobie tego nie wyobrażam, jestem bardzo rodzinną osóbką i wszędzie jeździliśmy zawsze razem :) Nie umiałabym się cieszyć z samotnego wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ja nie mam rodziny, chłopaka/męża i dzieci. Gdybym miała to rownież bym z nimi jeździła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimmka
Rozumiem. Jeśli lubisz samotnie spędzać czas to czemu nie, tylko jedź w bezpieczne miejsce, najlepiej z biurem podróży bo samotna podróż jest bardziej ryzykowna niż w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sati85
A nawet jak się ma tą rodzinę/chłopaka/znajomych to nie zawsze podzielają oni podróżniczą pasję albo wolą inne kierunki wyjazdów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie lubię spędzać czasu samotnie i w tym problem. Boje sie samotności i ryzyka które czyhają na samotne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimmka
No to jeśli nie lubisz spędzać czasu samotnie to masz odpowiedź. Wydasz kasę, podejmiesz ryzyko, a tylko sie umęczysz bo będziesz sama. Chyba, że znajdziesz jakąś opcję typu wyjazd dla singli i będzie tam więcej samotnych- wowczas jeśli jesteś towarzyska i kontaktowa to jest szansa, że będzie to fajny wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 37
Moim zdanie samemu to nie za bardzo jest po co jechać. Co prawda zawsze kogoś możesz tam poznać czy z kimś porozmawiać ale to nie to samo co jechać z kimś z koleżanką czy kolegą. Po za tym taki samotny wyjazd jest droższy niż we dwoje czy w 3kę. Takie wyjazdy zawsze przygotowane są na 2 osoby a nie na 1dną. Z tego co mi wiadomo gdybyś jechała sama to i tak zapłacisz za dwie osoby za to drugie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sati85
Moze nie jak za drugie miejsce, ale doplaty dla singli w wiekszości ofert niestety są, czasem to jest 180 zł czasem trochę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 37
No to też prawda takie niebezpieczeństwa też mogą na samotne kobiety czekać. Najlepiej nikomu na takim samotnym wyjeździe nie ufać, bo nie wiesz na kogo trafisz. lub czy ci czegoś nie dodadzą drinka czy napoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×