Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Patrzę na zdjęcie Perłowej Królewny

Polecane posty

Dziewczynę w białej bluzce na ramiączkach, uśmiechniętą i z włoskami rozjaśnionymi na perłowy kolor. Za nią coś wyglądającego na domek jednordzinny, lub letniskowy a przed nim kępa drzew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lata mi to koło khymm
widzę to oczami wyobraźni ,bardzo ładne ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie że Masz schizofrenię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno, żeby się nie podobała:p Uśmiechnięta krągła buzia śliczne oczy, życzliwy uśmiech. Zgrabna, średniej budowy. Nie za gruba, nie za chuda. Nie za duża, nie za mała. W sam raz...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S C H I Z O F R E N I A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym się tylko z Nią przespacerował byłbym wdzięczny... Albo bym Ją zaprosił do swojego miasta i przeszedł za rękę, tak, żeby nas widziało kilka osób, które mnie nie lubią. Aaaale by im gul skoczył... Nie chce żeby to tak zabrzmiało, jakbym chciał się Nią posłużyć jako narzędziem do wzbudzenia zazdrości, ale fajnie byłoby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu... Ta kobieta ma w sobie coś, co sprawia, że jak Nią patrzę, czuję się szczęśliwszy, więc byłbym wdzięczny za bardzo mało z Jej udziałem... Nawet staję się za Jej sprawą lepszym człowiekiem chyba. Bo na codzień czuję ogromną agresję i nienawiść do niektórych osób, a kiedy się na Nią patrzę, to wszystko co złe się . . . hmmm Ze mnie ulatnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lata mi to koło khymm
"S C H I Z O F R E N I A" to przykre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to, że jesteś agresywny, to masz po prostu za dużo testosteronu, i Cię rzuca... pewnie byłbyś dobrym kochankiem dla PK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem agresywny, bo sporo niesprawiedliwości mnie spotkało i czasami we mnie buzuje chęć zemsty. Ale w to że byłbym dobrym nie wątpię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lata mi to koło khymm
jaaaa cie jakie emocjonujące posty i ten cały testosteron i te nerwy ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwieram explorator. klikam w ikonę Jej zdjęcia i po prostu minimalizuję. Kiedy chcę to klikam i patrzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie mieć takiego kochanka... PK z pewnością by Cię doceniła i kochałaby się z Tobą wszędzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy wszędzie:D Czy ja wyglądam na kogoś, kto pod gołym niebem nie umie nad sobą zapanować?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro masz dużo testosteronu, a ona z pewnością by Tobie nie odmówiła, to byście się wszędzie kochali, dlaczego nie? Przed pracą, po pracy i w czasie wolnym... także byłbyś szczęśliwy, ale wykończony hihi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na FB jest uśmiechnięta, siedząca boso na plaży. A ta powyżej opisana fotka to skąd inąd, nie FB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×