Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet z Algierii

Polecane posty

Gość gość
O właśnie, tak tez było w przypadku Mayor od London :D Jej Arab tez kazał jej nosić nie tylko szmate na łbie, ale i Burke :D To chyba jedyna osoba z tego forum która nosiła Burke. Serio, co za zenada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 9 autorka
Witam wszystkich, Miałam już nic nie pisać, ale to co się dzisiaj stało to masakra po prostu. Moja koleżanka odeszła od męża. Wiem, że ciężko w to uwierzyć, sama tego nie mogę ogarnąć. Mam wrażenie jakbym brała udział w jakimś kabarecie czy serialu typu "trudne sprawy". Nie dziwię się, że niektórzy z Was biorą ten temat za prowokacje, ale niestety to prawda. Jednak są tak głupi ludzie. Teraz już oficjalnie wyznają sobie miłość na fb. Kabaret po prostu. Zostawiła dziecko z mężem, podziękowała za wspólne życie i podobno wprowadziła się do jakiejś koleżanki. Jej egzotyczny ukochany obiecał, że kiedy przyjedzie do Polski to jej tu dom wybuduje. A ona we wszystko ślepo wierzy, snuje plany na ich wspólną przyszłość itp. Jak na początku było mi jej szkoda, tak teraz śmiać mi się z tego wszystkiego chce. Szkoda mi tylko jej męża i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 9 autorka
Nie, nie ma jej na tych zdjęciach. Po co w ogóle dodajesz ten link tyle razy? Już chyba kilku różnych tematach to widziałam. Ja nie mam nic do kobiet w związkach mieszanych. Co innego jest znać kogoś, spotykać się,a co innego zostawić męża i dziecko dla kogoś kogo się w życiu na oczy nie widziało i zna się tylko z portalu społecznościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies ja *****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamosia
Hej...generalnie chyba nie da sie nic zrobic...nie naciskaj juz ...mowie z doswiadczenia...jestem osoba ktora byla przeciwna arabom ...do momentu jak nie poznalam swojego love....na poczatku sluchalam jeszcze ludzi ..potem tylko nie moglam uwierzyc ze oni jednak mieli racje..ale trudno trzeba teraz przeczekac jak argumanty nie trafiaja ...i byc przy niej kiedy jednak dostanie po tylku bo tak to mozesz stracic z nia wogole kontakt. Mozna zrobic tak: Pogadac z jakas dziewczyna ktorej Twoja kolezanka nie zna zeby go zaczepila na fejsie ...i tak podpuscila a potem czarno na bialym pokazac dowody Twojej kolezance przedstwac jej argumenty jak sobie wyboraza zwiazek i ew malzenstwo - jesli zalezy mu tylko na visie karcie - jesli ten arab nie ma stalej pracy tam gdzie mieszka - to jak tu przyjedzie i sie hajtna to np. jak on pojdzie do szpitala, zaciagnie dlug to ona bedzie wspolodpowiezlna. w przyslosci arab napewno nie bedzie miec emertutry, opieki zdrowotnej, czy ona jest przygotowana na utrzymywoanie go ...to sa takie podstawie rzeczy o ktorych sie nie mysli w zaslepieniu .. apotem jest to problem ...jak bedzie w ciazy i beda mieli tyko jej dochod... Oczywiscie oby sie tak nie zadrzylo nigdy ..ale z tego co piszesz to sytuacja jest dosc powazna to wyjedz jej z takmi arugmenami ...moze chociaz odorobine uda sie zasiac we niej watpliwosci.... Mnie te wlasnie mysli uratowaly w efekcie od popelnienia bardzo duzego bledu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo w jakim wy świecie żyjecie Algierczycy też mają renty dostają pieniądze wyolbrzymiacie tu wszystko nie każdy ARAB TO DRAŃ polacy bywają jeszcze gorsi nie mierzcie wszystkich jedną miarą nie znacie go wiec chyba nie halo z waszej strony ze uważacie go od razu za kata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obudziłam sie
Tak sama jestem przykładem glupoty. Tez poznałam faceta z Algieri tez myslalam ze on nie taki, ani moje dzieci mu nie przeszkadzaly. Moja historia dluga ale powiem jedno to najwieksze lovelasy a takich na portalach jak fb czy nk mnóstwo ale ocknelam sie dzieki mojemu mdzowi który mi pomogl wyleczyc się zwirtualnej znajomosci. Noe warto tracic tego co się ma pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obudziłam sie
Pokazcie zdjęcie tego typa moze to ten sam e na pokazywarka nie moze na innej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie pisal jaka to ja piekna ze mam go zaprosic a jak napisalam ze nie to.... f******u:) taki dzentelmen z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość jest ślepa, ale do rzeczy, nie od dziś wiadomo, ze Polki lubia Arabow, ze względu na egzotyczny wygląd i odwrotnie. Siła wyższa, dziewczyna oczarowana uroda Araba i tyle, nie szkalujcie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazajcie na faceta o pseudo Liam z badoo. Mahmoud Abdelkader naprawdę. Czaruje i wyciaga kase od lasek. Jedna sie ze mna skontaktowala ktora dala mu 2500 tys euro! Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory ale Polki są tak głupie że im nie przetłumaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można sie zadawać z kozojebcami.Polki to jednak najgorsze "sci...ki" Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zaczęłam czytać państwa wypowiedzi i coś mnie tknęło. Kilka tygodni temu zaczepił mnie na Badoo bardzo przystojny algierczyk, ale on mieszka w Niemczech, podobno pracuje. No i za tydzień ma mnie odwiedzić na weekend. Rozmawiałam z polka która jest jego sąsiadką. Nie wiem co mam teraz myśleć? Ja też się szybko uzależniłam od niego. Proszę, poradzicie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam narzeczonego z Algieria jestem już z nim 2 lata, i to nie prawda że każdy facet w algeria jest zły. Właśnie za 1.5 miesiąca wyruszam do niego do algeria i jadę tam bez żadnych obaw to co ludzie tu wypisują to jest ochydne jak tak można traktować kraj w którym połowa ludzi nawet nie była a z internetu czy z innych źródeł dowiedzieli się że algeria i Arabowie to źli ludzie , w każdym państwie są źli ludzie nie zapominajcie o tym ale nie wszyscy Arab to też człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w algierii z czarnuchami antypolski szmatławcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×