Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

depresja a akupunktura czy to pomaga

Polecane posty

Gość Normatywna
Pomaga! Sprawdziłam na sobie. Wcześniej żarłam garściami te wszystkie cholerstwa przepisywane przez mojego lekarza, który twierdził, że tylko to mi pomoże. W końcu rodzina zaniepokoiła sie moim stanem i mąż wyszułam informacji na temat leczenia depresji akupunktura. Poddałam się bez wahania, bo sama widziałam jak te leki mnie wyniszczają. Obecnie nie biore żadnych leków i nie mam juz stanów depresyjnych. Chodzę na sesje akupunktury teraz raz czasem dwa w tygodniu. Jest zupełnie inaczej. Gdybyście szukali dobrego lekarza od akupunktury, to polecam Profemed - tam gdzie obecnie chodzę, przyjuje pani doktor z Mongolii - która zna się na tym co robi i wiele osób ja sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie psychologowie i psychiatrzy pracują w firmie https://psychomedic.pl/ Bardzo mi pomogli psychicznie w gorszym dla mnie okresie. Nie mam zaufania do eksperymentalnych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie sprawdzonego specjalisty od akupunktury (w Warszawie) to znam dobrych specjalistów w Naturmedica. Jeśli kiedyś się zdecydujecie to powiedzcie im, że jesteście od pani Basi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akupunktura może sprawić że Twoje ciało poczuje się lepiej i się zrelaksujesz, ale depresja to jednak cięższy kaliber. Jestem z Pruszcza Gdańskiego i chodziłam z siostrą do psycholog Smereckiej-Biel. Kilka wizyt wystarczyło żeby siostra poczuła poprawę, ale mimo wszystko to długotrwały proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeśli chodzi o zdrowie psychiczne lepiej skorzystać z porad dobrej kliniki niż uciekać w inne metody. W Warszawie jest Psychomedic https://psychomedic.pl/psychoterapeuta-warszawa/ na ulicy Filtrowej, tam możesz liczyć na wsparcie i pomoc psychologiczną. Teraz można się zarejestrować online 24h 7 dni w tygodniu pod numerem 22 253 88 88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego jedno miałoby wykluczać drugie? ja owszem chodziłam normalnie do psychologa ale sięgnęłam też po akupunkturę i uważam że stanowiła ona w całym procesie leczenia bardzo duże wsparcie, chodziłam do gabinetu medycyny naturalnej Pana Ziętka w Sosnowcu i jestem bardzo wdzięczna za jego wiedzę i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaDroda
Często niektóre wspomagacze są pewną ostoją dla ciała i zmęczonego umysłu, więc i coś w tym może być. Zobacz sobie na http://na-depresje.pl i poczytaj o takich połączeniach. Wierzę, że znajdziesz coś odpowiedniego i pomocnego dla siebie. Pozdrawiam, Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić znakomitą pomoc w Garwolinie. Przeszłam terapię u www.psychologgarwolin.pl i dziś czuję się dużo lepiej. Moje życie bardzo się zmieniło, otoczenie widzi zmianę. Bliscy mówią, że stałam się innym człowiekiem, bardziej radosnym i chętnym do życia. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
pewnie, że akupunktura może pomóc w tej kwestii. Moja znajoma miała dość poważną nerwicę i wiem, że kilka zabiegów akupunktury bardzo jej pomogło. Chodziła do Bogusława Godka z AthleticoMed w Bydgoszczy, to świetnej klasy specjalista od medycyny chińskiej i naturalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×