Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
A może jakaś cwaniara zbiera materiał do pracy licencjackiej lub magisterskiej pt:" Kobieta czterdziestoletnia, jej przeźroczystość widziana oczami kobiet z forum kafeteria". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko stara dewotko
gosc 16:41 no na to wyglada. Normalny czlowiek przyjmuje chociaz cos do siebie, pomysli nad tym, zastanowi sie a moze wyprobuje ale u niej wszystko na NIE. no to nie. Chryste Panie :-O 🖐️ niech se bedzie gruba i niesczesliwa ale niech nie oczekuje od facetow, ze bedzie dla nich pociagajaca :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość różowe paznokcie
Albo chora.sa różne zaburzenia psychiczne.To nie jest wstyd.Ale można to leczyć.Chory nie jest tego swiadomy.Serio mowie.Nic do niej nie dociera,nie rozumie co się do niej pisze,obraza i wyzywa ludzi,skupia uwagę na sobie by wywołać współczucie. Albo zwykły troll,który się bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amen. Temat uważam za wyczerpany, pora go zamknąć. Autorka niech sobie bloga założy i wpisy nie po jej myśli, będzie sukcesywnie usuwać. Może znajdą się osoby, które będą jej potakiwać bo jak widać przez 47 stron niniejszego topiku, nie znalazł się ani jeden wpis, na który popatrzyła pozytywnie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadze, temat zbyt obszerny nawet na magisterke. W kazdej pracy trzeba wybrac sobie jakis punkt odniesienia, a ten zostal juz powaznie podwazony na pierwszym 3 stronach. Chociaz dla psychologa jak najbardziej, a szczegolnie kwestia kim jestem i dokad zmierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko stara dewotko
to jakis troll wymyslil temat i oczekiwal, ze bedzie tutaj nagonka na kobiety po 40-tce i wymysla teraz niestworzone historie. Kobieta z rozmiarem 48 z reguly jest swiadoma swojej otylosci i ma tylko 2 wybory : albo siebie zaakceptowac albo schudnac. W koncu jest mnostwo facetow lubujacych sie w kobitach przy tuszy. I dlatego cos mi tu nie gra bo nie moge uwierzyc, ze ktos jest na serio tak glupi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość różowe paznokcie
One more,nie chodzi mi o to,ze jest jakas obłąkana,czy wariatka(po jak pisalam,to nie wstyd),ale może ma trudna sytuacje,a człowiek nie myśli racjonalnie jak jest dlugo w stresie.Może robić głupoty i mówić głupoty.O to mi chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko stara dewotko
no i nie wiem jakim cudem ona sie dzieciaka dorobila, skoro jej nikt nigdy nie kochal i nie chcial :-O cos kreci ten babsztyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i fajnie ze tylko twarz
no i doczytalam sie ze autorka ma chorobe watroby. Ty wiesz, ze powinnas diete trzymac ?????Kobieto 96 kilo i Ty nic nie robisz???Watroba ci wysiadzie.:-O dla wlasnego zdrowia powinnas schudnac :-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Powyżej 10 postów od ludzi życzliwych, szczęśliwych, dobrych, wrażliwych. Jeśli miałabym stać się takim człowiekiem jak te osoby powyżej to wolę być gruba, smutna i nieudaczna. NIE ROZUMIEM JAK MOŻNA BYĆ TAKIM MEGALOMANEM I PROSTAKIEM JEDNOCZEŚNIE BY NIE ZROZUMIEĆ MOJEJ PROŚBY O MERYTORYCZNĄ DYSKUSJĘ. By pisać co ślina i chora fantazja na jężyk i pióro przyniesie. To moje ostatnie słowa do szczęśliwych-życzliwych. Spotkać takich w życiu strach.Podepczą, oplują, zmieszają z błotem.Wysnują 50 tysięcy teorii, co bardziej podłych tym lepszych. Dla mnie oznacza to tylko jedno - totalny brak szczęścia, bo człowiek szczęśliwy jak mu dyskusja nie odpowiada zwija się i mówi goodby.Ale osoby powyżej uwielbiają się cieszyć nieszczęściem innych.Napawać tym , że są lepsi.Dla mnie to jednoznaczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz paranoję kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretynko ty chcesz merytorycznej rozmowy a sama nawet nie wiesz co to jest :-O ta dyskusja tutaj to MONOLOG a po za tym ciagle wyzywasz innych !!!!Wez sie opanuj kretynko :-O:-O:-O dziwne ze ci co tutaj tobie pisze jakos sa szczsliwi tylko ty nie. co prawdy zniesc nie mozesz ???Jestes gruba, spaslona, nietrakcyjna baba i k***a twoj topik powinien sie nazywac : cale zycie jestem przeroczysta i nietrakcyjna, w dodatku glupia, roznosze choroby i nikt mnie nie chce. popatrz na siebie idiotko do kwadratu. Rozmawiaj najpierw ty na poziomie i zaakceptuj wreszcie ze ludzie maja wlasne zdanie o tobie. po c***a tu piszesz????????Czego chcesz????Maja c****sac jakas ty biedna ???Chcialas wiedziec jak masz stac sie atrakcyjniejsza? SCHUDNIJ"!!!!!!!!!!!!ILE RAZY???? Czego ty chcesz od ludzi???Nawet tego okreslic nie mozesz !!! K***a szkuasz tylko prowakcji aby twoja zloc i frustracje wylac na innych !!! jestes gruba, chira na watrobe co myslisz jak dlugo pociagniesz??? Kto cie bedzie chcial???Diete rob i k***a zamknij juz ten temat bo sie rzygac chce. NIKT ZA CIEBIE NIE SCHUDNIE I NIKT ZA CIEBIE NIE ZNAJDZIE PARTNERA ZROZUM TO KOBIETO PRZYGLUPIA TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Nie życzę nikomu żle, ale może przydało by się niektóym branie sterydów, albo inne hormonalne problemy by zrozumieli jak łatwo jest przytyć i jak trudno schudnąć mając takie PCSO i inne choroby. ALE WY OCZYWIŚCIE JESTEŚCIE NAJMĄDRZEJSI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj ja mam hasshimoto i niedoczynnosc tarczycy. Przytylam 58 kilo na 92 i co k***a schudlam ???? SCHUDLAM !!! TEZ BIORE STERYDY I HORMONY!! wez sie za siebie rano salatka w poludnie salatka wieczorem salatka ruch ruch ruch !!!!!!!! Myslisz ze nie wiem jak to jest jak z rozmairu 36 nagle masz rozmiar 44 ??? Ja w przeciwienstwie do Ciebie sale zycie bylam atrakcyjna i szczupla wiec dla mnie to bylo masakryczne utuczyc sie na wieprza, nie mogac nic za to!! schudlam 20 kilo w 2 lata. jak ja moge to ty tez mozesz !!! RUSZ D**E !!! ja zaczelam sie odchudzac jak lekarz powiedzial ze mam prztluszcona watrobe a wiec !!! NIE P*****L FARMAZONOW BO SIE FLAKI PRZEWRACAJA nie chcesz chudnac to k***a czekaj na tewgo ktory cie wezmie taka jaka jestes i sie bedzie na widok sadla slinil bo tacy faceci sa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przytylam z wagi 58 kilo na 92 kilo-tak mialo byc. schudlam 20 kg. bierz sie do roboty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz ze jestes jedna jedyna z problemami?Jedna jedyna z chorobami?Ja 3 lata chodzilam po lekarzach, nikt nie byl w stanie mi powiedziec dlaczego nagle tyje jak swinia. Na koniec nie moglam juz chodzic, mialam brzuch jak w 9 m ciazy, butow nie moglam zakladac tylko klapki bo bylam spuchnieta, kosci, kolana mnie bolaly itd. co nie mam pojecia jak to jest???Tylko c***owiem, ze faceci tak samo sie za mna uganiali jak i wtedy kiedy bylam szczupla tyle ze ja na siebie nie moglam patrzec a szczegolnie na moja wiecznie skrzywiona gebe. Po 3 latach jakis lekarz cudem odkryl chorobe i od tej pory lecze sie i trzymam diete. Moj ojciec jest od ponad 30 lat chory na watrobe. Ma teraz 70 lat. On trzyma taka diete i jak nie chce jesc to nie je ! Ale trzeba CHIEC!Trzeba chciec zyc i trzeba chciec byc szczesliwym !!! A TY nie chcesz !!! I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Na śniadanie 2 kromki chleba z chudą szynką Na 2 śniadanie jabłko Na obiad talerz zupy - bez śmietany mąki Na deser do kawy banan Kolacja sałątka z kilku sałat, papryką i pomidorem z vinegretem. TO TE WIELKIE ŻARCIE. A na ruch, ruch,*******ie mam czasu.0, 5 godziny rowerka i to wszystko.Waga stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Nie to , że nie chcę.Nie potrafię.Bo nie mogę się pogodzić z samotnością i brakiem miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 997 porucznik
A kiedy znajdziesz czas na budowanie związku?Jak np partner powie, że chciałby z toba spedzic wiecej czasu?Może wspólne mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zero wegolowodanow i nie jedz kolacji. Niestety. Waga stoi w miejscu bo sie nie ruszasz. Twoje zycie Twoja sprawa. Ale nie bluzgaj tu juz ludziom, nie wyzywaj i nie mysl , ze jestes jedna jedyna na swiecie chora. Ja tez chudlam po malu ale chudlam. Uwierz mi ze mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Może jeszcze nie jedz śniadania? Kobieto , ja mam 44 lata.zwolniony metabolizm.A głodzić się nie mogę bo mi wątroba wysiądzie.Nie mogę pić mleka i jego przetworów i mam odrzucić jeszcze węglowodany.Rozumiem wpylać same warzywka i mięso za którym nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ten banan? tam od cholery cukru. A zupa z czego? bo zupa zupie nie równa. No i kiedy ostatni posiłek, a w ogóle chyab przemiana materii spowolniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
I jeszcze jedna uwaga - gdzie bluzgałąm i przekilinałam? Owszem byłąm złośliwa ale z mojej strony epitety wariatka, kretynka, spaślak, idiotka nie padały.Chyba mylisz osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
A zupa na bulionie z warzyw - z zakazaną gotowaną marchewką i kaszą jaglaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co? Jestes bezczelna chamka i dlatego nie masz faceta :-O:-O:-O niestety musze cie podpisac wypowiedziom innych tutaj rekoma i nogami :-O Czego ty chcesz od ludzi ????Wiesz k***a lepiej to rob tak dalej !!!!!!!!! od razu sarkastycznie i po chamsku sie odzywasz. Kogo to obchodzi co ty zresz ????Idz sie leczyc albo siedz do usranej smierc i sie zlosc na caly swiat, na facetow i na kobiety ktore sa szczesliwe !!! Jestes dla mnie nienormalna osoba :-O Ludzie z intelektem przyjmuja cos do siebie, chocby COS a Ty nic. wiec pytam sie ciebie czego Ty chcesz od ludzi????? Dziwisz sie ze nikogo nie masz????Powiedz sama !!!! Co w tobie jest atrakcyjnego dla mezczyzny ???Co???? Od takich jak ty mezowie uciekaja i ida do kochanek :-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisalam ze mam hashimoto i niedoczynnosc tarczycy co znaczy spowolniona przemiana materii. ty na to mowisz merytoryczna rozmowa???? puknij sie w zakuty leb. tak wyzywasz ludzi od dwulicowych, wrednych itp itd. wez idz sie leczyc na nogi bo na glowe juz za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wpylac same warzywka-dokladnie. a watroba ci z samego przetluszczenia jebnie a nie z glodzenia sie :-O moj ojciec trzyma diete watrobowa i jakos zyje i sie trzyma mamajdo ty :-O bys sie wstydzila wiesz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Może jeszcze nie jedz śniadania? Kobieto , ja mam 44 lata.zwolniony metabolizm.A głodzić się nie mogę bo mi wątroba wysiądzie.Nie mogę pić mleka i jego przetworów i mam odrzucić jeszcze węglowodany.Rozumiem wpylać same warzywka i mięso za którym nie przepadam" xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Jezu jaka ty jestes kobieto upierdliwa. Skoro nie chcesz wpylac samych warzywek i miesa to nas tutaj nie denerwuj. A mleko jest niezdrowe, wiec nie widze problemu. Wszystko chcialabys miec, ale pracy zero. A jak ty myslisz, jak mlode kobiety utrzymuja wage? One na to ciezko pracuja, a ty tylko sie nad soba uzalasz. Nie znam ciebie, ale z tego co wywnioskowalam to jestes wyjatkowo nieciekawa osoba. Bez osobowisci, bez zadnych zainteresowan i pasji. Dlatego faceci uciekaja od ciebie gdzie pieprz rosnie. I wiesz co? Maja racje, bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość różowe paznokcie
Rozpoczęcie igrzysk się kończy,a tu rozmowa nadal trwa,W kwestii epitetów,to ja byłam podsumowania przez autorkę jako nieinteligentna, która ma się na starość szykować.I której autorka nie zazdrości figury. Aha i żeby mi się paznokcie świeżo zrobione nie polamaly. Właściwie aurtorko dlaczego tak napisalas? Gdzie empatia i życzliwość? No chyba ze mam racvje i jednak jesteś jakas znudzona licealistka.Ech dziecko do szkoły.Co ty wiesz o życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×