Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
gowno wie. tyle wie co zje ale wymadrzac sie potrafi. k***a to twoje zycie !!! siedz, wyj do ksiezyca i czekaj na ksiecia na bialym koniu, zryj dalej i czekaj na marskosc watroby albo wez sie za siebie, schudnij i zacznij zyc od nowa jako osoba (miejmy nadzieje) bardziej atrakcyjna i SZCZESLIWA. ZROB TO DLA SIEBIE a nie dla potencjalnego lovelasa. nie chcesz, nie mozesz itd = wszystko wymowki i wszyscy sa glupi oprocz ciebie bo ty wiesz lepiej !!! To odpowiedz wreszcie czego Ty chcesz tutaj od ludzi do cholery??? Idz wyladuj agresje sportem to ci dobrze zrobi!!Spalisz kalorie ! a tak po za tym po co ci facet skoro i tak nie masz o mezczyznach zadnego dobrego zdania ???? Masz wybor i to jest TWOJ wybor. Matko, jak mozna byc takim ograniczonym czlowiekiem i jeszcze to smie mowic, ze jest inteligentna :-O Inteligentny czlwiek jest ciekawy zycia, ciekawy siebie, ciekawy nowych mozliwosci a nie czeka na lovelasa ktory zacznie na widok sadla wzdychac. Jak na takiego czekasz to poszukaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka przyjaciółka
Nie wytrzymam.Czterdziecha co ma pecha to moja przyjaciółka.Jedyna, która nie wypieła się na mnie jak okazało się, że mój syn ma autyzm.Tylko na nią mogłam liczyć, dzieliła się ze mną ciuchami po synu, pożyczała pieniądze, choć nie miała ich za wiele.Prosiła ludzi , by wpłacali mi 1%, jako jedyna pilnowała syna.Pozwalałą swojemu bawić się z moim , choć mój gryzł go i bił.Cierpliwie tłumaczyła dlaczego i zachęcała do dalszej zabawy.Nigdy nie zapomnę jej tego!!!!!! To nadal ładna i atrakcyjna kobieta, mimo tych kilkunastu kilogramów, których aż tak badzo nie widać.Bo jest wysoka. Czytam o tym spaślaku i kretynce i nóż mi się w kieszeni otwiera.Co z wami ludzie?Co byście mi poradzili?Mój syn ma 14 lat i jest nisko funkcjonującym autystą, żaden z niego Rain Man.Też jestem sama, bo mąż zostawił mnie bo "nie mógł patrzeć jak się męczę".Ja spasowałam jeśli chodzi o facetów.Jeden romans unaocznił mi tylko, że albo syn, albo mężczyzna.Ona ciągle wierzy, a ja nie mam serca zabijać tej wiary.Szczerze - żaden męski patałach jej do pięt nie dorasta.A miałą tych patałachów wyjątkowych.Gdzie się tacy s... , wydmuszki uczuciowe rodzą.Jak mają czelnośc powiedzieć kobiecie, cudownej kobiecie to co ona słyszała. Jestem teraz u czterdziechy i namawiam ją by przestała ryczeć i piżgneła to forum i tych głupich ludzi.Nie macie ludzie grama pzyzwoitości - a te Autorki i różowe paznokcie to zwyczajne chamki i idiotki. Musiałam to napisać, bo nie dam niszczyć wspaniałęgo człowieka... Anka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagle sie przyjaciolki zjawiaja :D temat komedia sie robi :D :D :D Anka, jak jestes taka wielka przyjaciolka to widocznie nie za bardzo dbasz o autorke bo by nie musiala tutaj pisac ...lol...jebne zaraz na podloge ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nadal ładna i atrakcyjna kobieta. x nagle cos nowego :D :D :D no leze i kwicze :D autorka ma rozdwojenie jazni :D NADAL atrakcyjna???A kiedy ona byla atrakcyjna i ladna co??? Pisze przez prawie 50 stron, ze jest nieatrakcyjna, zawsze byla przezroczysta dla facetow, dokladnie mowiac od 25 lat. x To znaczy autorka wszystkich w c***a robi tak???? jebniete prowo kretynki niedor****nej :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość różowe paznokcie
Jeśli to prawda,a nie podpucha,bo juz zglupialam, to niech 40cha nie ryczy bo nie ma o co bic piany.Kupe przydatnych rad tu było.Ze nie po jej myśli,to juz inna sprawam.I nawet jak nie po jej myśli to po co od razu zwymyslac ludzi? Trzeba się skupić na tych,co dobrze życzyli a nie na tych co życzyli źle. Jeszcze reaz napisze,nie wiem czy to wszystko prawda,czy to nie jakas podpucha,ale niech będzie,widze szklankę przysłowiowa w połowie pełną i założe,ze gdzieś jest taka kobieta,która stres zezarl i problemy przerosly,przez co nie obiektywnie postrzega rzeczywistość,nawet tylko kafeteryjną. A ludzie wyzywali nie dlatego,ze ma nadwagę i rzekomo nie atrakcyjna,tylko dlatego,ze na jakiekolwiek rady jak wybrnąć z dołka nazywała ich niueinteligentnymi,wtracajacymi sie,bez empatii,nie życzliwymi.Akcja- reakcja. To tyle.Jak mowiam optymistycznie zakładem,ze siedzi tam pogubiona kobieta z poroblemami (chociaż usilnie odpychając a wszystkich),a nie jakas zartujaca nastolatka.Albo i dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autoreczko wiesz po co cie poznalam ? po tym : wspaniałęgo czesto piszesz Ę w slowach w ktorych go nie ma :) oj cienka jestes prowokatorko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka przyjaciółka
Nie jestem facetem.W tym problem.Ja sobie mogę mówić.Inne mogą sobie mówić.Ona i tak nie wierzy.Ci kretyni skrzywdzili ją tak, że chyba nie jest w stanie.Ile razy można komuś mówić - fajnie wyglądasz.Mam ją adorować?Nie jestem lesbijką. Nie wchodzę na portale, bo mam o nich wyrobione zdanie.To prowo siedzi obok i ryczy.Bardzo realnymi łzami. I krzyczy, że piszę to co piszę.Bo twierdzi, że nie potrzebuje adwokatów. Żle z wami ludzie, bardzo żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez idiotko idz sie leczyc razem z twoja wymaginowana przyjaciloka :-O myslisz ze ktos wpadnie na to prowo tutaj :-O jestes zdemaskowana i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
I co jeszcze? Pewnie, że r nie ma.Bo piszemy ciołku z jednego komputera i psuje się klawiatua. Mówiłam, żeby nie pisałą bo bedzie taka reakcja.Ale chyba jeszcze wierzy w ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz 44 lata????na serio??? idz dziecko lekcje odrabiac i nie p*****l. Robisz w kazdym poscie te same bledy z Ą i Ę . durny, glupi chory czlowiek. Zalozyla temat by ludzi tylko pow*****ac. Idz zamknij ryj i zajmij sie kolezanka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Szanowne różowe paznokcie - mam c**przypomnieć jakich ty używałaś epitetów? Masz jakiegoś znajomego nauczyciela?Jak tak to zapytaj czy nastolatka będzie używać takiego słownictwa.I wie co to clou np. I przypominam , o tym, że wątek miał być MERYTORYCZNY.a nadal nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
ty masz 44 lata????na serio??? idz dziecko lekcje odrabiac i nie p*****l. Robisz w kazdym poscie te same bledy z Ą i Ę . durny, glupi chory czlowiek. Zalozyla temat by ludzi tylko pow*****ac. Idz zamknij ryj i zajmij sie kolezanka pechowiec.gif xxxxxxxxxxxxxxx Bo mi alt szwankuje.Tudno zgadnąć?Gościu, chory jest człowiek , któremu przyjdzie do głowy to, że nawet nastolatka ma tyle czasu by ciągnąć wątek przez tyle postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość różowe paznokcie
Daj te epitety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes chora nikt inny debilko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość różowe paznokcie
Miałas mi przypomnieć moje epitety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
druny psychiczny babon. K***a jak jakas plyta zacieta. watek nie bedzie merytoryczny kretynko bo to jest jeden wielki MONOLOG. imbecylka :-O normalny czlowiek miejacy przyjaciolke w domu nie siedzi na necie i uzera sie z ludzmi. zal mi ciebie wielorybie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Choćby o tej chorej psychicznie.O trollującej nastolatce.Innych nie chce mi się szukać.Z każdej Twojej wypowiedzi aż bucha kpina .A to o paznokciach to twój wymysł.Jedno mogę c**przyznać - jesteś cudowną intrygantką, we krwi masz manipulowanie, granie pod publiczkę.Do perfekcji potrafisz w odpowiednim momencie zmienić front by wypaść lepiej.Na tą obrażaną i pokrzywdzoną, albo lepszą i mądrzejszą życiowo w zależności od potrzeby.Tylko trochę to siermiężne i mało intelektualnie wyrobione.Nie czytało się książek co? Ale na to by ugrać coś na tym forum wystarczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG jaka prukwa
07.02.14 [zgłoś do usunięcia] czterdziecha co ma pecha Choćby o tej chorej psychicznie.O trollującej nastolatce.Innych nie chce mi się szukać.Z każdej Twojej wypowiedzi aż bucha kpina .A to o paznokciach to twój wymysł.Jedno mogę c**przyznać - jesteś cudowną intrygantką, we krwi masz manipulowanie, granie pod publiczkę.Do perfekcji potrafisz w odpowiednim momencie zmienić front by wypaść lepiej.Na tą obrażaną i pokrzywdzoną, albo lepszą i mądrzejszą życiowo w zależności od potrzeby.Tylko trochę to siermiężne i mało intelektualnie wyrobione.Nie czytało się książek co? Ale na to by ugrać coś na tym forum wystarczy.... MOWISZ O SOBIE??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Przyjaciółka już poszła podłamana poziomem nie których wypowiedzi. Ja też dam spokój - z epitetami imbecylka, wieloryb nie da się dyskutować.Internet to fajna rzecz można sobie udowodnić jakim się jest wspaniałym.I mądrym.I nieomylnym.Ammmika czekam na dietę.Masz mojego maila.Nie widzę sensu dalszych dyskusji.Szkoda czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość różowe paznokcie
autorko.Przeczytaj moje posty jeszcze raz.Jak to nie pomoże,to kolejny raz.Jak i to nie pomoże,to juz twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG jaka prukwa
"Niestety, jestem na tyle małostkowa, że mnie nie potrafiłoby byc dobrze z człowiekiem, który powiedział - nie pociągasz mnie jako kobieta." ale piecioma dalas sie w******* ??? sama sobie przeczysz. ja zaraz bede szukac twojej wypowiedzi na temat gosc rozowe paznokcie i wkleje tobie JEJ kuluralne wypowiedzi ktorych jest mnostwo zaklamany , obrzydliwy babsztylu :-O czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆĆĆĆĆĆ
Czterdziecho, daj sobie spokój z tym forum, a przynajmniej już na dziś. Czy nie zauważyłaś, że piszesz wciąż z jedną i tą samą osobą?:o. To jakieś chore i niezrównoważone psychicznie babsko. Zapewne samotna i bezrobotna, ale najwięcej ma Ci do powiedzenia, żeby ulżyć sobie w tej swojej niedoli...ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
I kto tu się podszywa.Daruj sobie wklejanie.Mnie to nie interesuje.Nie interesuje mnie rozmowa z różowymi paznokciami, autorko ty dewotko i innymi osobami tego pokroju.Dawno to powiedziałam tylko do nich nie trafia.Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆĆĆĆĆĆ
O! I będzie wyszukiwała swoich wcześniejszych wypocin, które pisała jako "kulturalna różowa paznokietka";)... Widzę tu rozdwojenie, albo i roztrojenie jaźni:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Czterdziecho, daj sobie spokój z tym forum, a przynajmniej już na dziś. Czy nie zauważyłaś, że piszesz wciąż z jedną i tą samą osobą?pechowiec.gif . To jakieś chore i niezrównoważone psychicznie babsko. Zapewne samotna i bezrobotna, ale najwięcej ma Ci do powiedzenia, żeby ulżyć sobie w tej swojej niedoli...ech! XXXXXXXX Wiem Gościu.To przekleństwo tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Nie Gościu - to zwyczajna chęć dokopania innej osobie.I sporo osób dało się na nią nabrać. A mnie zryczeć dokumentnie.Dostałąm jeszcze op*****l od przyjaciółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvdhszuzaaa
.Rozowa:A jak ja napisze,ze nosze rozmiar 36-38,to autorka zrówna mnie z ziemia.A jeszcze wczoraj sobie zrobilam żelowe poaznokcie u kosmetyczki i wyregulowałam brwi.Pustam i próżnam?Na dodatek ubralam różowy sweterek do pracy." Autorka: Oj nie potrafisz ty czytać ze zrozumieniem kobieto, nie potrafisz.... Poćwicz, bo i żelowe paznokcie i różowy sweter nipomoga jak na starośc bedziesz taka nieinteligentna jak teraz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvdhszuzaaa
no i kto tutaj ubliza innym? Moglabym ci wkleic tysiac przykladow ale mi sie nie chce. szkoda mi czasu na ciebie imbecylko. Zegnam wielorybie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pracuje z autystykami i pisałam ci Czterdziecho , ze powinnaś zcedowac opiekę nad mamę na innych. A ty nie napisałaś nawet, czy masz rodzeństwo wiec nadal sadze e je masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
I co to komu ma udowodnić - tym bardziej , że to niepełna wypowiedż.Bo pozbawiona tej części, która spowodowała, że powiedziałam o braku inteligencji .I nieumiejętności czytania ze zrozumieniem.Brak inteligencji jest cechą, a nie wyzwiskiem. Dla mnie osoba, która nie rozumie wypowiedzi drugiego człowieka jest nieinteligentna.Wyzwisko mogłąbym ewentualnie napisać osobie, która mimo wielu uwag i próśb nadal troluje w tym wątku.ale nie będę się zniżać do jej poziomu.Widać jest na tyle nieszczęśliwa, że musi gdzieś upuścić jadu i poczuć się lepiej.I niech sobie to robi jak lubi.Bo ja z nią dyskutować nie będę.Ani teraz ani w przyszłości.Z żadnym niemerytorycznym tekstem.Z których każdy wyląduje u moderacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×