Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość Troll Psychopierd Oryginal
jak to nie? Napisz ksiazke o Asterce :D jest dosc materialu w necie do znalezienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Dżizus krajs, co to za inwazja Hunów! Już wolę kwaszącą autorkę.Pozdrawiam 40-cho. Nawet nie wiesz jak pozytywnie na mnie podziałałaś. Teraz, gdy tylko kwaszę, to wchodzę na twój wątek i natychmiast trzeźwieje od wypitego octu. Nie chcę być taką więcej. Acz różnię się w jednej kwestii. Najbardziej lubię się śmiać z siebie, nawet nie wiesz jak to działa na ludzi, bo i oni boją się zranień, przywdziewają, więc maski, ale gdy pokazuję się taką nie wyszpagatowatą, to wtedy mogę zobaczyć piękno i inność tych ludzi. I tak rodzą się przyjaźnie, a to cenniejsze niż pożądanie nawet Brattka Pitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Re: Gdzie 40 może poznać wolnego faceta.... Autor: asterka10 07.07.13, 19:24 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Przerobiłam wszystko.Byłam normalną przeciętną kobietą, teraz czuję się stara, brzydka i wredna :D no i to soba prezentujesz :D dalej sie dziwisz, ze cie nikt nie chce ? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Asterko vel wenuszmarszem :D moze poetka zostan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Ame , ale to nie jest jeden facet, to nawet nie było 2 czy 5.Z 30 facetów z któymi korespondowałam przez te 6 lat skreśliło mnie na różnym etapie znajomości, albo ze względu na wygląd, albo ze względu na dziecko.Wprost mówiąc dlaczego.Poznałam 2 sensownych z czego jeden był żonaty (więc jednak nie w porzędku), i 1 związek z któym sama zniszczyłam własną niewiarą.I wtedy zrozumiałam, że dość randek bo zmieniam się w potwora. :D Spring nie otaczam się murem.Ale nie bawi mnie już po latach rola powiernicy, której się na ramieniu nie można wypłakać i pomarudzić na kobiety.Jak im się zaczyna ukadać odchodzą i mają mnie gdzieś. :D sama sobie jestes winna, ze se takich wybierasz potworku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Re: Gdzie 40 może poznać wolnego faceta.... Autor: asterka10 07.07.13, 19:31 Dodaj do ulubionych Odpowiedz a może w zachowaniu jest coś, co powoduje, że panowie widzą tylko kumpelę....? może za wysoko ustawiasz poprzeczkę? A może to mężczyźni mają za wysoko ustawioną poprzeczkę?Każdy facet z którym się zakolegowałam (bo robiłam za psychoterapeutę), uważał, że gdzieś tam jest facet dla mnie.Ale nie on, bo przecież on musi mieć łądniejszą , szczuplejszą.W jego typie nie jestem. Kiedyś zapytałam jednego wprost dlaczego jesteśmy tylko znajomymi - powiedział mi - wiesz , ale nie jesteśmy z tej samej ligi mnie podobają się szczupłe, drobne blondynki, a nie takie kobiety jak ty.Skończyłam się bawić w psychoterapeutę, bo mnie zwyczajnie wykorzystywali.Podbudowaywałam ich ego, wysłuchiwałąm, pocieszałąm.Uleczeni szli zdobyewać dalej.Lepsze i łądniejsze ode mnie. :D myslalas , ze oni twoje ego podbuduja a tu lipa c**a :D ty swiadomie wybirasz tych facetow czy bierzesz byle fiuta co sie nawinie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Mylisz mnie zadymiarzu z 40-chą, ja mam już 5 z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
on nawet kopernika myli z 40cha i trynkiewicza nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
zwiedla doopa co ty p********z jak potluczona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
bo tłuk z ciebie buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
dobrze ze ty jestes mundra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Re: Czy są tu jacyś romantyczni mężczyźni? Autor: asterka10 05.01.13, 22:04 Dodaj do ulubionych Odpowiedz To Twoja nadinterpretacja.Ja napisałam tylko, że jak kobieta jest piękną kretynką, to facet może idiotyzm dostrzec po paru tygodniach, ba miesiącach. :D a u ciebie co dostrzegaja po paru tygdodniach? Ze jestes brzydka kretynka :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma nyme is Real no Fake
Dobra zostaw Trolu juz ja w spokoju i zajmij sie swoim zyciem. Wszystko zostalo powiedziane co powinno w tym temacie i niech na tym pozostanie. Poza mna, gosciem, toba, Aronem, ruta i woman i tak nikt juz tego nie czyta. A autorki nikt juz nie zmieni jesli ona nie bedzie chciala sama cos zmienic w swoim zyciu. I zaden psycholog tez jej nie pomoze, bo wizyta u psychologa nie da nikomu gotowej recepty na zycie, atrakcyjnosc czy znalezienie partnera. Zycze wam wszystkim powodzenia tym razem szczerze i bez uszczypliwosci;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
asterka10 napisała: > Typ ślicznej blachary i ślicznego kobieciątka jest zdemoralizowany wszędzie.Trz > eba wybierać inne kobiety po prostu. > Czemu Wy się chłopcy dziwicie- bycie piękną kosztuje, ciuszki , kosmetyki, fryz > jer.Chce się mieć atrakcyjną kobietę trzeba zakasać rękawki i zarobić na przyje > mności.Czego się spodziewacie po pustakach, że wybiorą brzydala bez kasy, bo ma > duszę i osobowoś?Ktoś kogo całe życie kręci się wokół "mieć" "być " ma w głebo > kim poważaniu.No może do czasu, gdy się zestarzeje.Ale Wy starych przecież nie > chcecie. :D ja p*****lcze, ale zes sie zawziela na te piekne kobiety :D Zazdrosc, zawisc i nienawisc cie zniszyczy stara kutwo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Trzeba wybierać inne kobiety po prostu. :D to znaczy Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
a ciebie zniszczy brak mózgu buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
e: kobiety nie gryzą Autor: asterka10 27.01.13, 11:25 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Jesteś zwykłym PALANTEM.Sfrustrowanym, żałosnym człowieczkiem dla którego liczy się wygląd i młodość.TWOJE PODEJŚCIE DO KOBIET JEST WYNIKIEM TWOICH CHORYCH WYBORÓW I WYSOKICH OCZEKIWAŃ. Nazywanie wszystkich kobiet k... jest NIEDOPUSZCZALNE.Wiesz, mam pieniądze w głębokim poważaniu, filmową urodę również.Chciałabym spotkać zwyczajnego, DOBREGO, człowieka, który potrafiłby mnie kochać.Takiego, który wiedziałby czego chce od życia i nie gonił mżonek.Potrafił MYŚLEĆ utkowo -przyczynowo, a nie kierował się tylko li i jedynie pojęciem własnej estetyki.NIBY tak mało, ale nie do realizacji.Jesteście ALOGICZNI, PUŚCI, NIERACJONALNI.W każdym wieku i na każdym stopniu rozwoju świat przesłąnia wam piękna, młoda dupa.Wykorzysta Was i zostawi.I bardzo dobrze. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Dlatego ciebie maja wybrac :D bo zaslaniasz im swiat stara, brzydka doopa i umiesz sie niesamowicie pieknie wyslawiac :D :D :D Faceci wniebowzieci musza byc po poznaniu ciebie :D :D :D jak kazdego tak zyebalas to nie mam wicej pytan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Wykorzysta Was i zostawi.I bardzo dobrze. :D Ciebie tez :D I bardzo dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
W końcu może umilkniesz, ale nie ty po prostu nie umiesz nic innego poza kopiuj wklej buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
nawet pisać pewnie nie umiesz, pisze za cibie twój ohydny mąz, nawet palca se nie umył pewnie po wsadzeniu ci tam gdzie słońce nie dociera buhhaaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Ruta zlej trolla ciepłym moczem.Szkoda pisać.Niech się biedactwo wypowie do końca.Mamusia pewnie lichotę trzymała w komórce na węgiel i zalepiała buzię plastrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
on jak trynkiewicz po ciezkiej traumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Re: kobiety nie gryzą Autor: asterka10 26.01.13, 23:05 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Midnight Żaden normalny dorosły facet nie weźmie pod uwagę opinii 16 latki.Toż to dziecko... Wiecie, cały problem jest w Was nie kobietach, nie waszej biedzie czy brzydocie.Tylko w tym, że Wam się marzą młode i śliczne !!!!A one nie lubią biednych i brzydkich. Nie generalizujcie panowie.I nie mówcie, że wszystkie kobiety takie są, ja też jestem kobietą i doprowadzacie mnie swymi tekstami do białej gorączki. Wystarczy spuścić z tonu, poszukać nie takiej młodej, nie takiej ładnej i nie będzie powodów do marudzenia. :D w kazdym poscie tylko zebrzesz : Jestem przezroczysta, zauwaz mnie, WEEEEEEEEEZ MNIEEEEEEEE Obojetnie kim jestes WEEEEEEZ MNIEEEEEEE !!!!!!!!! Dowartosciowujesz sie tylko kosztem mlodych, ladnych kobiet :D Szmato, ty tez kiedys bardzo dawno temu bylas mloda ale niestety brzydka i glupia a teraz starucho nic ci nie zostalo, tylko wylewanie gorzkich zalow w necie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Nie obrażaj Trynkiewicza .... Jak czytam, to zaczynam się bać, że istnieją takie potwory .Cały dzień poryp napitalał.Albo porypka bo i to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
nawet ja zdazyłam byc w pracy, wracam a tu gosc 4 strony bez mała wyprodukował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
I widzisz 40-cho, twoje problemy to pikuś przy tym nieszczęsnym trollu, co to tak się sili na orginalność. To dopiero biedny człowiek, kopie w necie cale dnie, by udowodnić...no właśnie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
to nuda, brak poczucia celu, niedowartosciowanie w reali, chez pokazania sie, walka o to aby byc zauwazonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
troll jest zwyczajnie w swoim srodowisku przezroczysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jutro idziecie do sklepu i kupujecie sobie fajny lalkier do paznokci. Wiem ze macie, ale mi to zawsze poprawia Humor ;-) Nalepiej ciemny czerwien albo Jakis fajny ciemny. Idziecie do fryzjera po nowa fryzurke, albo chociaz nowa farbe i z nowej pensji koniecznie fajny ciuszek ;-) Nowa torebeczka zawsze poprawia Humor;-) I przede wszystkim wiecej optymizmu i facet sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
mam dwie nowe torebki, lakierów chyba z 40, fryz nowy jak spo igły, a jedynie troll mnie dziś rozbawił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×