Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość Troll Psychopierd Oryginal
[zgłoś do usunięcia] czterdziecha co ma pecha Nie obrażaj Trynkiewicza .... Jak czytam, to zaczynam się bać, że istnieją takie potwory .Cały dzień poryp napitalał.Albo porypka bo i to możliwe. :D sama ze soboa piszesz Himalajo porypana wenuszmarsem i zwiedla doopo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
to jedynie Twoja przypadłość srollo trollo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na kafe i w internecie nikogo sensownego nie znajdziecie. Bo moja kumpela zrobila sobie Profil na takim portalu i jest 10 lat od was mlodsza i caly czas atrakcyjna, a pisza do niej albo stare dziady po 50sce, albo tacy co szukaja one night stand. Trzeba miec duzo szczescia, zeby tam kogos poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
ano zgadza się gościu...Będę szukać facia w takim razie w schronisku brata alberta, wszak tam chłopy na schwał i wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Nadrobiłam przy kawie. Szczerze mówiąc zastanawiam się, czy jest sens tu jeszcze wchodzić? Ten temat niestety nie przynosi nic wartościowego. Z początku rozrywka, później zabieracz czasu... i ciągle to samo. Ooooo matko i córko - nie, nie jestem wszystkimi osobami poza autorką w tym temacie. Czemu miałabym być? I zawsze piszę z PL znakami - a przynajmniej staram się; jeśli czasem przeoczę - to wina klawiatury. Nie piszę z różnych nicków, zresztą spróbuj sama - jeśli zbyt szybko spróbujesz nadać posta, w tej samej minucie, pojawia się informacja, że spamujesz. Zresztą pracuję i dojeżdżam z pracy - a nie mam netu w komórce. Chociaż to owszem, prawda, że miałam też nicka Czterdziecha, co nie ma pecha. Myślałam, że to zresztą oczywiste... Aaron Goldbaum - źle Cię oceniłam. To dobrze, że jesteś pozytywną osobą. Ciekawa jestem Twoich książek :) No i gratuluję! Sama kiedyś próbowałam, ale niestety to, co udało mi się stworzyć, było bardzo ciężkie do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie skoro ten temat cieszy sie takim zainteresowaniem, to moze ja rzeczywiscie stworze bloga o tej tematyce ;-) ponad 2000 postow przez miesiac to niezly wynik. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Ja chciałam stworzyć bloga o pozytywnym myśleniu. Ale czekam na wiosenny przypływ energii :) Możesz spróbować. Problemy babsko męskie z reguły cieszą się zainteresowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
a jaki temat na tym forum wnosi cos wartosciowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wie moze zostane drugim kominkiem. A chociazby to kochana, ze kobiety po 40sce nie sa przezroczyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Sporo tematów... na przykład dość spory wątek o pozytywnym myśleniu, który odkryłam niedawno i planuję przeczytać. Interesujące są też porady z kategorii dom/ogród... Zresztą to sprawa indywidualna. W tym temacie jest kilka ciekawych osobowości, ale jego pesymistyczny przekaz nie działa na mnie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcialam o kulturze, ale jest takich blogow od groma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
a który to watek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Musisz go wygooglać, bo nie jestem w stanie wkleić linka. Ma już kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
dla kogo jest wartosciowy watek o pozytywnym mysleniu dla tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Ja 2 lata temu miałam blogi z moim rękodziełem, udało mi się dzięki nim trochę sprzedać. Teraz znów o tym myślę, bo dobrze prowadzony blog przynosi korzyści, niekoniecznie pieniężne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Zwiędła ruta - napisałam przecież, że to sprawa indywidualna. Mnie interesuje taka właśnie tematyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
prowadziłam kiedys dwa blogi ale mi obswierkło to juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha z jakim rekodzielem? Malujesz, szyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w domu setke poradnikow na temat pozytywnego myslenia. Teoria nie koniecznie oznacza praktyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Kiedyś malowałam, ale nie mam już tyle czasu, bo było to bardzo pracochłonne. Potem - przez długi czas - tworzyłam biżuterię. Szyć - owszem, szyję - ale tylko proste, a nawet bardzo proste rzeczy - i tylko dla siebie. Mam tzw. zdolności manualne, więc zrobiłam czy ozdobiłam sporo różnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
ja kiedys wiele czytałam, praktykowałam, ale doopa blada z tego wyszła, teraz za grosz w te bajki nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Mi większość rzeczy wyszła. Właściwie chyba wszystko, czemu poświęciłam wystarczająco dużą ilość czasu, z odpowiednim nastawieniem i wiarą w to, że się uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha rozumiem. Ja niestety nie mam takich zdolnosci. Ale uwielbiam robic stroiki roznego rodzaju. I nawet fajnie mi wychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha bez pecha czy ty jestes autorka? Bo wszystko mi sie juz pokrecilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Jak dobrze go (bloga) wypozycjonujesz, ludzie "sami" do Ciebie trafią. Tylko warto zrobić dobre, wyraźne zdjęcia (zwykły aparat starczy). Nie, nie jestem Autorką. Jestem jej przeciwieństwem - nie mam pecha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 50
No proszę, macie tyle różnych zdolności. Jesteście mądre, oczytane i inteligentne.... A marzycie o tak prymitywnym zajęciu jak ciąganie druta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz takiego druta? Cienkiego, dlugiego i krzywego? I chwalisz sie tym jeszcze na Forum? :( My ci go nie wymodelujemy, nie da sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
O ciąganiu druta nie muszę marzyć... mam drut mosiężny, miedziany i srebrzankę oraz ciągadło... pozostałe z czasów kiedy robiłam biżuterię :P To ci troll zaiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Też próbowałam z tym szajsem MYSL POZYTYWNIE, ale to kupa, wolę misia puchatka, małe, a cieszy. Zostań taoistką, nawet można schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedła ruta
a ja wole trylogie tolkiena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×