Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość Czterdziecha co ma pecha
Trollu, ubogo oj ubogo.Biednie i żałośnie.Nie stać cię na oryginalność.Wiesz - ja tak długo mogę.Mama śpi.Ja wypiłam kawę.Juto mam wolne niespodziewanie więc pośpię.bo opiekunka przyjdzie.Podniosę ci ciśnienie.Może się zaplujesz...Umrzeć we własnej flegmie - co za piękna śmierć dla trolla. Ciekawa jestem co wymyślisz.Bo zaczynasz się powtarzać.I kręcić w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Zamierzam poczytać, bo póki co nie mam żadnych argumentów merytorycznych, ale myślę, że zbyt upraszczasz. Chcesz powiedzieć, że Niemcy dali się porwać jego wizji z pełną świadomością,że jest zła? Coś ich w końcu uwiodło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
A na to wygląda.Ideał sięgnął buku , a Czterdziecha bez pecha poziomu trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Astereczko olewam cie cieplym moczem nieudaczniku zyciowy :D zalosna kreaturko ktorej nikt nie chce :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
To samo to co uwiodło ciebie w psychopierdach. Gdybyś żyła w czasach Hitlea, klaskałabyś w pierwszym rzędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Cytujesz Czterdziechę.Nie Astereczkę.Ja Ciebie też moczykiem i Moczulskim.Ledwo dychasz, a ja mam ubaw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Sama zaczynam się zastanawiać, czy to autorka, czy ktoś ją usiłuje naśladować, bo ja staram się odpowiadać spokojnie i w miarę grzecznie, a tu coraz bardziej jadowite słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
zaklamane wredne bydlatko :-O nawet nie masz odwagi przyznac sie ze jestes Asterka10 na gazecie wyborczej. I jak takiego kogos brac na powaznie :-O :-O 40cha bez pecha, napisalam bardzo ogolnie. Ale poczytaj i sama dojdziesz do wlasnych wnioskow. Masowa manipulacja to nie tylko jego sprawka byla. Ale nie o tym temat. A teraz zegnam bo wole isc spac niz czytac chamskie wypociny niewyzytego babsztyla jakim jest autorka. Marz sobie dalej o ksieciu z bajki do usranej smierci. My wszyscy wiemy dlaczego nikt cie nie chce. Idz do psychiatry psycholko bo z yczym ty do facetow uderzasz????Z grubym doopskiem i chamskim ryjem ???Prostaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Grzecznie?Dziękowałaś Tollowi, który parę linijek wyżej nazywał mnie k..wą, szmatą i kretynką.Gatulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Wiem trollu , jesteś tą panią, której zwróciłam uwagę, ze seks jest dla ludzi.Freud miał jednak tochę racji, że zahamowania seksualne prowadzą do dewiacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Dziękowałam za komplement. Napisałam,że nie pochwalam przepychanek słownych i tego, co się dzieje w tym temacie. Ze mną troll gadał w normalny sposób. _ Jesteś niesamowicie źle działającą na ludzi osobą. Poprzez swoje złośliwe i ironiczne odpowiedzi wywołujesz w niektórych chęć rewanżu, dotknięcia Cię. _ Poczytam. Biografii pewnie nie zdzierżę, ale ciekawa jestem całej doktryny. _ Chyba czas powoli się żegnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Troll poszedł spać i 40 poszłą spać .Pewnie w jednym łóżku ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
popatrz na siebie pop*****lencu:-O sama masz dewiacje psycholko i tlumaczysz sobie niepowodzenie u facetow tym, ze wola mlode i ladne "pustaczki" A siebie sama uwazasz za Boginie ch*j wie jaka :-O wez idz sie leczyc bo ty jestes k***a Alien a nie kobieta. W tobie tyle kobiety jak w gownie. :-O infyntylna kretynko. 20 bez pecha dziekowala za to ze pisalam ze jest przesympatyczna a tobie juz nie pasuje dzecinko :-O:-O:-O pOKAZ MI JEDNA OSOBE TUTAJ ktora tobie napisala, ze jestes mila i sympatyczna. Nie ma zadnej . P********z jak potluczona :-O Rozmowa byla o Sekrecie a ty wrzcuasz swoje jebniete uwagi , ze z Mein Kampf tez mozna wyciagnac pozytywne mysli :-O jestes chora umyslowo :-O tobie nikt i nic nie pomoze. Niewyroochane stare k***isko co lata po forach od 10 laz i zebrze o uwage byle jakiego fiuta :-O :-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszc
czterdziecha co ma pecha,przykro mi.Jesteś chora,nieszczęsna istoto.Masz rodzine?Przyjacioł?Od dawna jesteś w takim stanie?Dziwne sa twoje reakcje na posty obcych ludzi.Może ci ktoś pomoc?Są fora dla takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Jeszcze nie poszłam. Ale tak jak to wcześniej zapowiedziałam, zaraz idę. Owszem, po części dlatego, że poszły moje dwie rozmówczynie. Niestety z rozmowa z Tobą nie należy do przyjemności. Niczego interesującego nie można się dowiedzieć, bo skupiłaś się na krytyce i złośliwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Słońce to przyjmij od cioci jedną radę.Omijaj ludzi, którzy KOMU KOLWIEK piszą w ten sposób jak troll. Choćby ci dał cukierka. Jeśli nadal nie pojmujesz dlaczego tak pisałam do ciebie znaczy, że twoja filozofia nie działa.I jest tak pozorna jak polski katolicyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Gardzisz ludzmi, gardzisz soba i dlatego wszyscy toba gardza :-O:-O:-O i tak bedzie i zostanie do konca twoich dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Mówi to ta, która skupiła się na czymś innym.Rozmówczynią drugą był Troll...Bo gość miał 1 posta i to do mnie nie do ciebie... Kochany trollu, w licznych odsłonach piszący sam do siebie .Porzucam cię.Bez żalu.I mam nadzieję na wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Teraz będziesz mi pisać, kogo mam omijać? Wiesz, kiedyś jechałam autobusem z kilkoma dresiarzami, którzy pili piwo i przeklinali. Puszczali też głośną muzykę. Podeszłam do nich i uśmiechnęłam się - i POPROSIŁAM, żeby ściszyli, bo boli mnie głowa. A oni mnie... przeprosili. _ Uśmiechem i życzliwością więcej zdziałasz niż wyrzutami i nienawiścią. Nie pochwalam tych mocnych słów, ale powinnaś wiedzieć, że w pewien sposób sama do nich prowokujesz. Inna sprawa to fakt, że nikt nie powinien dać się sprowokować. _ Ty docinasz ludziom w podobny sposób. Tylko zamiast dosadnego, prostego języka są troszeczkę bardziej wyrafinowane złośliwostki - rzekłabym szpile. Tyle, że Twoje szpile są bez powodu i bezinteresowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Ty jestes TROLLEM kretynko :-O To ty trollujesz od lat na forach i jezdzisz po facetach i po kobietach :-O:-O:-O i p********z codziennie jedno i to samo w kolko macieju. PSYCHIATRA SIE KLANIA BO JESTES SKRZYWIONA PSYCHICZNIE OSOBA! JESTES TOKSYCZNYM POTWOREM! I dlatego faceci od ciebie uciekaja.:-O Mscisz sie tylko na ludziach za swoje niepowiedzenie, za to ze tatus nie kochal i uznal cie za nietrakcyjna i za to ze kochasie wyroochali i zostawili. I dobrze ci tak :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 jesteś normalna? Tu dużo ludzi pisze.Myślisz, że jesteś pępkiem świata nad którym każdy się pochyla? Jesteś kupą g***a i emanuje to z każdego twojego postu.Takich ludzi się omija, bo śmierdzą.TY śmierdzisz psychicznie.Kiepsko z twoim iq jeśli nie odróżniasz faktu ,że gość to nie jedna osoba.Za to tytuł błazna roku masz gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Wiesz 40 poczytaj swoje teksty.I pierwsza uderz się w piersi.Po co właściwie piszesz na tym wątku?Chyba już dawno porzuciłaś nadzieję na nawrócenie mnie?Więc po co?Wyjaśnij proszę....Ani mnie nie zmienisz, ani mi nie pomożesz.Nie szkoda ci czasu?Nie masz z kim porozmawiać?Przecież masz partnera?Gdybym miałą faceta, to przez kilka godzin nie siedziałabym w necie i nie rozmawiała z niereformowalną, twoim zdaniem niemiłą i wredną babą.I tak co wieczór prawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Narcystyczny potwor :-O :-O:-O bydlo bezmyslne z kurzym mozdzkiem :-O:-O:-O k***a jestes tak tepa ze z niczego wnioskow i refleksji dla siebie samej wyciagnac nie mozesz. jak glupie , male rozwydrzone dziecko co by chcialo cukierka a mamusia nie daje bo corunia spaslona jest :-O:-O:-O Zloscisz sie i mscisz na ludziach bo zaden facet cie kijem tknac nie chce :-O:-O:-O znasz kogos kto by chcial miec taka wstretna i tlusta babe :-O co to za przyjemnosc :-O ciebie nie chcialabym miec ani za siostre, ani za kolezanke, ani za matke, kochanke, zone , partnerke bo jestes bezmozgowcem. Brak ci uczuc wyzszych. Widzisz tylko siebie :-O:-O:-O infantylna do kwadratu. Tupiesz tymi swowimi girami o podloge bo ty cchesz fjuta ktory ciebie spaslona swinio pokocha taka jaka jestes. To poszukaj sobie takiego masochisty :-O:-O:-O Zrozum ze ludzie nic za to nie moga, ze jestes przebrzydla, stara, wredna torba bez mozgu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Znowu mało oryginalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Mój facet śpi od 20, bo ma nadgodziny i raczej będzie je miał do końca miesiąca, a potrzebuje dużo snu. A ja śpię po 4-5h i tyle ;-) Siedzę tu, bo m.in. wystawiam aukcje i zaglądam, kiedy się ładują. Zresztą.... czy to ważne... Na ten topic zaglądam żeby zobaczyć, co napisała np. sobota saturday i dlatego, że jestem przeziębiona, mam lenia i nie chce mi się specjalnie niczego na razie robić w sensie zajęć dodatkowych. Choć pewnie powinnam, bo to faktycznie masakryczna strata czasu, który mogłabym kreatywnie wykorzystać. _ Przecież Cię nie "nawracam". Uznałam za przypadek niereformowalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
ale ty jestes oryginalna buahahaaaaaaa :D :D :D :D :D Ja p*****le :D LEZE I KWICZE :D I dlatego piszesz te same bzdety tutaj tlusta kwoko co pisalas przez pare lat na gazecie i na netkobiety ????????Slowo w slowo???? Ty k***a uczys sie chociaz troche z tego czy tylko zakladasz watki by pow*****ac ludzi ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
To wymień się z sobotą mailami i piszcie sobie.Droga wolna. Trolluś , dawaj maila przyślę ci fotkę.Będziesz se mógł koszulkę z napisem MY PRIVATE PUBLIC ENEMY wydrukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Czemu nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Ja nie muszę być oryginalna.Nawet nie jestem jeśli ci się tak mylę z Asterką.Swoją dogą czczka się biedaczce. Tollusiu to powiedz mi czy jesteś mężczyzną czy kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Bo może będę śnić o takim macho....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×