Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość czterdziecha co ma pecha
I fantastycznie, że potrafisz.A ja nie.I to nie kwestia tego, że dla faceta poświęciłabym wszystko.Facet jest jak lustro w którym się przeglądasz.Nie rozumiecie mnie, bo nie jesteście same.I nie byłyście jak ja przez całę życie.Dla was związek to coś normalnego.To coś co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stoczyć wojnę na poduszki.Kochać się przez pół nocy.Zasypiać przytulona i bezpieczna przy twojej wadze raczej niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Wystarczy, że sobie przypomnisz definicję szczęścia Maslowa - szczęście to zaspokojenie potrzeb.Pewne moje potrzeby nie są zaspokojone.Podstawowe , biologiczne potrzeby - potrzeba bezpieczeństwa, potrzeba bycia kochaną.Potrzeba przynależności.I biologiczna potrzeba seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała optymistka
Ja wyszlam za mąż 3 lata temu mając 39 lat przez całe życie do tego czasu byłam samą bo wszystko postawiłam na karierę. Studiowałam jednocześnie pracując. Wiesz jak często płakałam że nie mam faceta? Ale ja zrozumiałam że albo to albo to dopiero zaczęłam się z kimś wiązać gdy skończyłam 2 kierunki studiów otworzyłam własny gabinet i wzialam maksymalna liczbę dyżurów wiesz po cożeby zabić czas więc nie dla mnie związek to nie jest tak oczywista rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ty masz potrzebe seksu to facet musi sie meczyc z grubaska bo ty nie masz zamiaru schudnac :-Oznajdz takiego :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie przeglądałam się w facetach, jak w lustrze, a pierwszego faceta miałam w wieku 25 lat... _Masłow, powiadasz.Cóż, nie mam poczucia bezpieczeństwa. Nie w tym kraju, nie z tymi finansami._Potrzeba bycia kochana?Piszesz, że nie jesteś kochana? A Twój syn? Twoja matka?Nie kochają Ciebie? Nie czujesz tego?_Z seksem chyba najłatwiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała optymistka
Gościu dobrze ze ty jesteś taki chudy a może jesteś facetem z nadwagą? K***a wy się weźcie za siebie a nie wszystko na baby a może ma niedoczynność tarczycy i nie może schudnąć? Weź się nie ośmieszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem i powiem tyle, ze zaden facet nie cche grubego babska miec :-O niestety, taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała optymistka
To może podasz nam swoje zdjęcie? Mój kolega woli jakoś grubsze kobiety a że mnie się śmieje że tylko patyki i sucha skóra i może powiesz że łączysz się mentalnie z innymi facetami i mówisz w imieniu całej kuli ziemskiej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Jajniki policystyczne i rozwalona wątroba.A nasi lekarze nie mają innego pomysłu na PCSO jak terapia hormonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała optymistka
Daj spokój gość pewnie nie wie co to jest pierwotne stwardniajace zapalenie dróg żółciowych także szkoda nawet mu odpowiadać a tak na marginesie bardzo współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Z seksem najłatwiej?Mam ci opisać moje pożycie seksualne z ostatnim patnerem? Takiego upokorzenia jeszcze nie przeżyłam, a wydawało mi się, że "wstydziłbym się z tobą pokazać" to juz najmocniejsze słowa jakie usłyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała optymistka
A tak wgl wiem że jeśli bierzesz leki będzie bardzo trudno schudnąć logiczne Ale może mówię to jako lekarz spróbuj tylko ćwiczyć będziesz bardziej sprężysta i to już Da bardzo dobry efekt oczywiście w miarę możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała optymistka
Muszę iść już z forum. Życzę powodzenia w znalezieniu mężczyzny :) wiem że z początku byłam krytyczna ale dalej uważam że należy brać sprawy w swoje ręce ogółem starałam się w jakikolwiek sposób zdaje sobie sprawę, że wiele ci nie pomogłam ale może chociaż dałam jakiś impuls do działania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet z 19:45 nie chce cię obrazić ale pewnie cię obrażę, to co napisałeś że żaden facet nie chce grubego babska to świadczy jakim jesteś prostakiem ja kiedyś ważyłam przez wiele lat 55 kg przy wzroście 172 i właśnie ta figura narobiła mi w życiu samych kłopotów bo czepiali się mnie same łajdaki którzy tylko patrzyli na urodę kobiety a nie na charakter teraz gdy trochę przytyłam jestem szczęśliwa bo największe prymitywy już się mnie nie czepią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
jak ktos patrzy na kobiete jak na maszynke do pierdo....to gruba mu sie nie spodoba rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z Gór
co można powiedzieć o facecie siedzącym na damskim forum i przysrewajacym nieznajomym kobietom? że to nie facet tylko jakaś c*******a :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej autorka traktuje facetow jako maszynke do p********ia, ktora jeszcze ma sprawic aby pozbyla sie kompleksow i czula sie kochana. No jesli ktos ci powiedzial, ze wstydzilby sie z toba pokazac, to raczej dobrze nie jest z toba. Ale oczekujesz, ze znajdzie sie taki ktory nie bedzie sie wstydzil?Bardzo dziwne podejscie do swiata w twoim wieku. Pewnie jeszcze nie za bardzo jestes w tych klockach jesli nawet w lozku ci ublizaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Gruba, stara, przeciętna odpadają.A oni sami Apollowie Belwederscy i Adonisi.Miło Cię Ruteczko kochana widzieć.Martwiłam się troszeczkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Misiu, jestem bardzo dobra w te klocki, tylko oni kiepscy.I z problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
ano zyje se...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
I oby najdłużej....I oby nie jakoś, ale lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
a nie ma facetów z którymi wstyd się pokazać? ależ skąd, bo to przecież zaszczyt, pokazać się w ogóe z facetem...On może przypominać potwora z Loch Ness ale laskę chcę mieć sczupłą, ciepłą i bez szczególnych wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
w stosunku do niego oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
I oby najdłużej....I oby nie jakoś, ale lepiej. xxxx i wzajemnie tobie oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
ostatnio poznałam takiego właśnie, co ma lat po 40stce, u mamusi siedzi pod pierzyną, chla i żre jak nawiedzony, wagowo bije tu przedtsawione rekordy, nie pracuje, a chciałby malutką, szczuplutką i najlepiej na seksik jedynie coby mu błogiego stanu kawalreskiego nie przeywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka po przejściach
Ależ oczywiście faceci bez skazy mają być nie wiedzieliście moje drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka po przejściach
Oczywiście że faceci nie mają wad nie wiedzieliście moje drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Wiedzieliśmy.Tylko jakoś sptykaliście z poważnymi mankamentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz czterdziecha co ma pecha osiągnąć nawet wagę modelki ale to nie o to chodzi jak masz pecha to nawet przy wymarzonej wadze możesz trafić źle a nawet myślę że wraz z utratą wagi rośnie niebezpieczeństwo natknięcia się na typa "spod ciemnej gwiazdy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×