Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość zyc mi sie nie chce juz
bezstronna to ze ty mi pomoglas to byla czysta ironia. Nie wysilaj sie skarbie. a teraz ide sobie troczke pochlipac w poduszke a ty sie posmiej podrwij z ofermy ktora jestem. Dziekuj***ardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezstronna
ja wiem że to ironia, bo NIKT Ci nie pomoże, jak SAMA sobie nie pomożesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezstronna
ja nie jestem skłonna śmiac się z kogokolwiek. Sama kiedyś byłą Ciiipą wołową. Ale to się skończyło. Szacunek trzeba wyuwalczyć czasem nawet krwawą walką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyc mi sie nie chce juz
wiesz Twojej pomocy nie potrzebuje. To wszystko mialo miejsce miesiac temu. A wiec chyba jasne, ze jest mi smutno. Ale co ty mozesz o tym wiedziec? Ktos kto nie ma za grosz empatii? Moglam tutaj nie pisac, tylko sie poryczalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyc mi sie nie chce juz
dalej bez odbioru. Zegnam i zycze wszystkim wszystkiego dobrego. Autorko i ruto-powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezstronna
weź się wyprostuj, chociaż spróbuj. a empatię to mam rozwiniętą i to nadmiernie. Czasem mi to przeszkadza w życiu. Ale nie wiedziałam, ze to takie świeże. Myślałam ze tak trwasz latami w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Wzajemnie, życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powinno się atakować ludzi jak zrobiła to bezstronna nie wiadomo co przeżyła żyć mi się nie chce już nawet sam pseudonim powinien dać do myślenie że komuś jest smutno i ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Kiedy takie atakowanie jest dla "optymistów" niezbędne by się dobrze poczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziestko- skąd wiesz, że jesteś dobra w lóżku? Jak możesz dawać radę z taką wagą i brakiem kondycji ( piszesz, że nie lubisz ruchu). Przecież to czasami niezła orka, pracują np. uda, mięśnie brzucha- kiedy kobieta jest na górze. Kobieta dobra w łóżku jest po prostu sprawna, tak to widzę, Tobie udało się zachować sprawność w tym wieku, z taką wagą? Gratuluję zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Bzdury.W 9 miesiącu ciąży wiązałam sobie buty.Teraz ze względu na wagę nie jestem wcale mniej sprawna.A seks jest dla mnie przyjemnością, a nie obowiązkiem.W przeciwieństwie do biegania.Dobrym w seksie jest nie ten co robi "wibrującą małpę w kwiecie lotosu", ale potrafi dać facetowi przyjemność.a to można na tysiące różnych sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asterka to ty?????????OMG!!!!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żyć mi się nie chce- wydaje mi sie że twój "dół" spowodowany jest tym ze ta sytuacja jest na swiezo . minie troszke czasu i odzyskasz jako takie dobre samopoczucie. to ze zwiazek sie nie udal nie oznacza ze zawsze juz tak bedzie. co do posiadania rodziny wiem ze ciezko jest kobiecie ktora ma problemy z zajsciem w ciaze. ale brak dzieci biologicznych nie wyklucza braku rodziny. zdaje tez sobie sprawe ze to ciezki temat( z autopsji) jedyna rada w tym momencie(choc niby oklepana) ale musisz wziasc sie w garsc. trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie jak wy z koszmarnymi problemami emocjonalnymi to raczej nie powinny mieć dzieci, po prostu szkoda dzieci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć sruszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterka vel indianskielato
przestancie psychopierdki ryja zawszonego moim imieniem se wycierac jebut twoju mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Cześć Trolle.Jak tam ?Depresyjny poniedziałek, co.Trza się było wyładować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy macie depresyjny cały tydzień i tak na okrągło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Cześć Trolle.Jak tam ?Depresyjny poniedziałek, co.Trza się było wyładować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dobrym w seksie jest nie ten co robi "wibrującą małpę w kwiecie lotosu", ale potrafi dać facetowi przyjemność.a to można na tysiące różnych sposobów." TFU!!! Robiłaś "tysiące różnych sposobów" z żulami i myślisz że wyhaczysz na takie wyznania faceta na jakimkolwiek poziomie? Wio do żuli! TFU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujowaPaniDomuu
hehe wibrująca małpa,. hehehehe, ja piertole, jak mówi ten porypany Duch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Co do żuli to były żule pracujące i wykształcone.Czyste i zadbane - urzędnik miejski, 2 właścicieli malutkich firm,kapitan wp i oficer w straży pożarnej.Każdemu życzę takich żuli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dobrym w seksie jest nie ten co robi "wibrującą małpę w kwiecie lotosu", ale potrafi dać facetowi przyjemność.a to można na tysiące różnych sposobów." Te wasze tysiące sposobów możecie sobie w buty włożyć. Facetowi sprawia przyjemność seks z młodą atrakcyjną partnerką, choćby nawet była w łóżku kłodą! Jakoś dziwnym trafem od zarania dziejów marzeniem mężczyzn jest związek z nastoletnią dziewicą, a nie rozjechaną czterdziestką... Jakby facet 100 lat temu usłyszał, że ma się wiązać z kobietą po 40 tce to by chyba pękł ze śmiechu. W tym wieku większość kobiet wnuki już bawiło. Obudźcie się wreszcie. Wasz czas już minął. Możecie mieć pretensje tylko do siebie, że tak a nie inaczej poprowadziłyście swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujowaPaniDomuu
no to teraz zamiast wyczynów w łóżku, pozostaje szydełkowanie wyczynowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sobie życzenia swoich żuli zachowaj dla siebie. Żul na posadzie - to najgorszy gatunek żula. A że cię rżnęli kapitani to se w CV wpisz!! Tfu!Tfu!Tfu! A który z tych żuli płaci ci alimenta? W wysokości 300 zł? Kaptan? Czy off.icer? I jeszcze raz: TFU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez ty sie odwal od pechowej:-O nie masz co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co? Prawda dotarła? Szkoda że nie do autorki. Do niej też dotrze. Za chwilkę. \\\\\\\\\\\\\\\\\ Kapitany! Qźwa!!! I naczelniki!! TFU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I biorą pensje z naszych podatków...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie płać, ale ciekawe jak się potem skarbówce wytłumaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjestemjestem
pani asterko kouuuuuuuuuucham panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×