Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość Obiektywnym Okiem
"Tia, nawet żule dogi gościu mają wymagania.Tylko ja nie mam prawa, bo nic sobą nie reprezentuje.Szczególne, zeby nie powiedzieć groteskowe" ++++++ No badz raz w zyciu kobieto ze soba szczera :p No chociaz jeden jedyny raz. No jestes nudna, jakos dziwnie nastawiona do zycia. No nie wiem, to nawet trudno opisac. Pamietam jak kiedys napisalas, ze szukasz faceta z oryginalna osobowoscia, oczytanego, ktory zrozumie twoj specyficzny humor, a takze liczne cytaty z filmu i ksiazek. Poza tym zyczylabys sobie, zeby Taki mezczyzna troche pozabiegal o twoje wzgledy. Nie chce mi sie teraz tych postow szukac, wiem tylko, ze wywolaly one lawine krytyki ze strony innych forumowiczow. Dziwisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiektywnym okiem.Primo - nikt nie jest obiektywny bo patrzy z własnej perspektywy.Secundo - nie mam problemów ze starzeniem się i uważam je za proces normalny.Nie uważam się za epicentrum wszechświata, a swoich problemów za najważniejsze.Mam do tego dystans.Kimże ja w końcu jestem - tylko pyłkiem na wietrze.I to nie jest tak (co Ruta potwierdzi), że żyję tylko własnymi niepowodzeniami.Ale mnie one bolą.Czasem , bardziej niż głód w Afryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikon coolpix
21.02.14 [zgłoś do usunięcia] Czterdziecha co ma pecha Ruta jest piękną kobietą.Jest inteligentna, zabawna i pewna siebie.Przynajmniej na pierwszy rzut oka.I dlatego ciągną do niej psychopaci, rozwielitki intelektualne i popaprańcy. A myślenie życzeniowe jakie tu nixon prezentujesz to prosta droga do psychiatryka. :-O TU zaczelas mnie atakowac wiec czego ty ode mnie chcesz???Ja z Ruta pisalam a nie z Toba tzo jakiego sie wpieprzasz i mnie obrazasz co ???Pytam sie Ciebie !! Nigdzie cie wiesniara ani krowa nie nazwalam. W zyciu nie widzialam takiego chorego czlowieka jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok , jestem beznadziejną, nudną, starą, brzydką najmutą.Lepiej ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikon coolpix
spadam z tego tematu. 🖐️ szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikon coolpix
jesccze raz ci powtarzam, ze ja pisalam DO RUTY! a teraz spadam stad bo na serio szkoda czasu. I NIE PRODUKUJ SIE JUZ POD MOJ ADRES BO NIE BEDE TU CZYTAC!Adios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
Widzisz akurat pod tym wzgledem to 99% ludzi tutaj piszacych odbiera ciebie w Taki sposob jak ja. Posiadasz pewne cechy charakteru/osobowosci, ktore sa w spoleczenstwie negatywnie odbierane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
Obiektywizm oznacza rowniez chlodna kalkulacje i wykluczenie emocji w swojej ocenie. A mnie juz tutaj nie bylo min. 2 tygodnie. Emocje opadly, ale zdanie moje i innych pozostalo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha co ma pecha. Wybacz ale ja z Toba nie rozmawiam i bede omijac Twoje posty usmiech.gif Ale dziekuje za uwage usmiech.gif Twoje myslenie jest zyczeniowe a mianowicie zredukowane do meskiego fiuta ktorego sobie najbardziej na swiecie zyczysz usmiech.gifTobie sie psychiatra klania. Zycze powodzenia i jeszcze raz powtarzam, ze bede omijac Twoje wypocinki usmiech.gifXXXXXXXXXXXXXXCytat z koleżanki Nikon.Przyjazny i miły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiektywnym okiem - tu 99% ludzi zjadłoby bliźniego żywcem i jeszcze go zwymiotowało by bardziej upokorzyć.Pisałąm nie raz - tu każdy kreuje się na super-hiper, a w rzeczywistości jest taki jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wredna kretaczko :-O jak ty mnie zaczynasz obrzydac.To byla moja reakcja na to :[zgłoś do usunięcia] nikon coolpix21.02.14 [zgłoś do usunięcia] Czterdziecha co ma pechaRuta jest piękną kobietą.Jest inteligentna, zabawna i pewna siebie.Przynajmniej na pierwszy rzut oka.I dlatego ciągną do niej psychopaci, rozwielitki intelektualne i popaprańcy.A myślenie życzeniowe jakie tu nixon prezentujesz to prosta droga do psychiatryka. JESZCZE RAZ CI MOWIE ZAKLAMANY LARWO ZE JA PISALAM Z RUTA I TY SIE DO MNIE PRZYCZEPILAS A NIE JA DO CIEBIE!"!^!JA TYLKO ZAREAGOWALAM NA TWOJ ATAK!Obrzydliwy czlowiek z Ciebiea fuuuj :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikon coolpix
dobra usuwam ten temat bo mi sie niedobrze robi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc czemu tu przylazłąś?Po co?Ty zaczełaś tą eskalację komplementów.Czy ty się czytasz?Czy nie pojmujesz jakim wrednym, małostkowym i wulgarnym człowiekiem jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
"Obiektywnym okiem - tu 99% ludzi zjadłoby bliźniego żywcem i jeszcze go zwymiotowało by bardziej upokorzyć. Pisałąm nie raz - tu każdy kreuje się na super-hiper, a w rzeczywistości jest taki jak ja." +++++ Wybacz, ale ja sie na nikogo nie kreuje. Nigdzie nie napisalam, ze czuje sie lepsza od innych. I nie przesadzaj, czytalam posty na poczatku, nikt tutaj nie hejtowal, niczym sie nie chwalil. Ludzie dawali ci rady, zadawali pytania. A ty kazdego krytykowalas. W koncu to rozloscilo wielu, ktorzy albo odeszli albo przypaletaly sie trole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
jeszcze raz się wtrącę, możę nie potrzebnie, ale Obiektywna, ty przyjmujesz rady, których nie jesteś chętna czy zdolna zastosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
A to ze ludzie dawali ci rady jest zupelnie normalne. Na tym polega formula kazdego forum. Nikt ciebie nie chcie uszczesliwiac ani na sile zmieniac. Zalozylas taki watek, wiec to chyba logiczne, ze kazdy bedzie sie staral do tego jakos ustosunkowac. Jedni sie z toba zgodza, inni nie. Al ze wiekszosc miala inne zdanie od ciebie to tez probowala poznac przyczyny takiego a nie innego zachowania jednoczesnie starajac sie ci jakos pomoc. Na tym polega zdrowa komunikacja. Trzeba bylo na poczatku juz w tytule albo pierwszym poscie zaznaczyc, ze jest to monolog i ty sobie zadnych ocen, rad nie zyczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiektywnym , te rady nie dotyczyły mego problemu,Dotyczyły zmian w moim życiu pozauczuciowym.I były mocno nie trafione.Rady też trzeba umieć dawać.I dostosować do oosby.A przede wszystkim rozumieć słowo NIE.Wpieranie nietrafionych rad też budzi agresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na prawdę rad , które mogłabym wykorzystać NIE BYŁO.ani jednej.Za to usłyszałam , że jestem zaniedbanym babolem,który ma kiepską pracę, życie do du...i tak ogólnie jest do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asterka,nuuudzisz.tobie żadna rada nie pasuje.oprócz jednej; nic nie zmieniaj a facet sam się znajdzie.nocomment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
innych rad nie ma.Albo czekaj na wygrana w totalizatora,albo na cud napotkania królewicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamilkłaś Obiektywnym Okiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Czy naprawdę tu wszyscy mają tak a wyjatkową pracę, partnera, zainteresowania i są na okrągło zadowoleni i kretaywni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al bundy al
ruta - pewnie ze nie sa,ale jeżeli zakładają taki temat,to część rad odrzucają,inne przyjmują ,a nie w kółko pitola to samo i obrazajasie.Nie ma ideałów.Jeden jest sam,drugiego żona zdradza,inny nie mas pracy,jeszcze ktosma pieniądze fajnego meza ale nie mogą miuec dzieci itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al bundy al
Cos na zasadzie" mam swoje problemy ale staram się je zminimalizować,i żyć pomimo ich".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
"jeszcze raz się wtrącę, możę nie potrzebnie, ale Obiektywna, ty przyjmujesz rady, których nie jesteś chętna czy zdolna zastosować?" ++++++++++ A powiedz mi ruta jak ty sobie wogole forum wyobrazasz? Tym bardziej tutaj, gdzie nie mozna monitorowac i nie ma sie specjalnie wplywu na to w jakim kierunku potoczy sie dyskusja? Tytul zostal sformulowany jako pytanie "Dlaczego kobiety po 40 (...)" A pytajac sie kogos lub prezentujac jakas teze oczekujemy odpowiedzi lub argumentow potwierdzajacych lub obalajacych dana teze. Dlatego tez nikogo nie powiino dziwic, jak np. siedzac w pokoju pelnym ludzi i nagle wypowiadaja zdanie " Ale jest mi zimno" ktos wstanie i zamknie okno. na tym polega akt mowy i kazdy kto ma normalne IQ i wychowal sie wsrod ludzi potrafi zrozumiec Taki akt mowy. Tak wiec jezeli autorka zadala pytanie, a ktos odpowiedzial, ze to nie jest prawda bo to i tamto, a autorka znowu odpowiedziala nie to nie Prawda. To wreszcie naturlna reakcja drugiej osoby jest proba zrozumienia tej drugiej osoby. Takze jesli czterdziecha napisala, ze nie zaden facet sie nia nie interesuje, bo ma juz swoje lata, nadwage i nie wyglada juz jak 25latka, to kazdy staral sie je poradzic zeby schudla, uwierzyla w siebie itp. Dla mnie to taruralne. Bo jezeli zakladam np topik "Nie mam pracy i pieniedzy". To w 100% w pierwszym poscie ktos napisze "to sobie znajdz". I jezeli ja nadal napisze, ale probowala nie wyzlo, bo dostaje odmowy. To chyba normalne, ze ktos zacznie mi dawac rady jak znalezc ta prace, gdzie i jak szukac i jak napisac podanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I któraś z rad miała mi pomóc?Pewnie ta o zmianie pracy i DPS dla mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
I wybacz Ruta nikt tutaj nie pisal o tym jaki jest wspanialy, a autorka jaka beznadziejna. Krytyka, ktora doswiadczyla czterdziecha bylo oparte na zdaniu jakie inni sobie o nie wyrobili - na podstawie jej postow. Dlaczego bylo tutaj tak malo kobiet, ktore calkowicie zgodzilo sie z autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
Przyznam, ze poza Ruta nikogo innego nie pamietam. Czlowiek racjonalnie myslacy szuka rozwiazania dla swojego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiektywnym okiem - zacytować Ci z 10 postów z przechwałkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×