Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
Brawo gościu!!!Super z ciebie człowiek - pośmiej się z osoby z Alzheimerem.To na twoim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje koleżanki tylko stwierdzają fakty.Są wiloletneimi, szczęśliwymi męzatkami.Czyjś podryw nie jest im potrzebny do szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieje sie z ciebie stara prukwo a alzheimera to jak najbardziej tobie zycze mozesz wtedy docenisz co jest naprawde wazne w zyciu psychopatko z******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z ciebie jaki super czlowiek :D j***e wiesz :D jestes psychicznie chora :D k***a trzesiesz sie za jajami i k*****m akby szlo o smierc i zycie zjebko do kawadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, popełniasz błąd logiczny - mając Alzheimera raczej niczego nie docenię.Życzenia choroby - bardzo życzliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma cie w d***e kumasz? ty nie jestes zyczliwa a ja do ciebie kretynko tez nie bede. Kapejszyn? sram na ciebie i twoje problemy. Czytam bo mam ubaw z mezem z ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blad logiczny hehe :D zjebko ty nawet nie wiesz co to jest logika., k***a ryjem tylko srac potrafisz i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zniżę się do twego poziomu i nie będę komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
0 postow - spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
Nie palę.Nie jem fast foodów.Chodzę do lekarza, robię badania.Leczę zęby.Biorę suplementy diety, staram się nieprzemęczać.O ile mogę. mam dobre geny - moi rodzice późno siwieli i starzeli się fizycznie.Mama gdyby nie choroba, wyglądałaby bardzo dobrze ++++++ To mi sie podoba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sie bardziej (po)nizyc niestety juz nie mozesz. brak k****a na mozg ci wali. Musisz byc niezla maszkara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezowi codziennie czytam na glos co ty piszesz a on spazmow dostaje :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mąż na to? Też uważa ,że jest niedopchnięta? I na tym tle ogólna histeria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się też podoba.Tak jak wiele rzeczy w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
"Nie mam zmarszczek -choć jedna zaleta nadwagi.Figury nigdy nie miałam - choć mam długie nogi i dość ładne proporcje" ++++++++++ Sport, na u tube sa fajne krotkie 30 minutowe programy do sciagniecia. Sama z nich korzystam. Po 2 miesiacach zobaczysz efekty. Tluszcz zamieni sie w miesnie. Sylwetka bedzie bardziej zbita, a nie rozlazla. Majac dlugie nogi masz przewage, bo nogi wysmukleja i wiele rzeczy pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiektywna , popatrz na cudowne kafeteryjne patologie - troll rozmawia sam ze sobą.I zostawmy go z tym interesującym dialogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
Nie musisz sie glodzic, a 30 minut 3-4 razy w tygodniu to nie duzo i stac na to kazdego lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a idiotko zrozum ,że gość to kilka osób.Taka jesteś inteligentna że nie rozrózniasz ,że gośćccccccccccci!!!!K***A gości jest kilku? TY naprawdę jesteś j******a,,,, :D co za psycholka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umówmy się - nie będę ćwiczyć.Do tego mnie nie namówisz.Nie zafunduję sobie mięśni a"la facet.Rowerek tak - ćwiczenia nie.Nie ćwiczyłam i ćwiczyć nie będę.Nie obraż się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jestes sama jednym wielkim trolem. Obiektywna ona wazy ponad 90 kilo. Jestes normalna?Sadlo musi wpierw zrzucic bo z takiej nadwagi miesni nie bedzie. Co zabeczko znalazlas sluchacza wolnego, nowa przyjacioleczke ktora bedzie klepac po pleckach :D do czasu. Obiektwyna na ciebie tez czas nadejdzie jak cie zj***e. tak maz karze mi co wieczor czytac na glos i ma beke taka, ze glowa boli :D tobie k****a i jaja pod nos podstawic i juz bedziesz w niebowzieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
Die :( Bo ciagle spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
Mialo byc ide -autokorektor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty zrozum , że k... psycholka, nie zamierza zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
cwiczenie nie zrobia z ciebie kulturysty:( Uwierz mi. To bardziej rower wyrabia miesnie u nog jezeli o to ci chodzi, szczegolnie stacjonarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiektywna do jutra.Pogadamy może gdzie indziej.bo nie mogę już patrzeć na te bluzgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiektywna napisz do niej jako gość, bo ona jakaś upośledzona.Może zakuma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowerek zniosę.Ćwiczeń nie.Więc zostanę przy rowerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej ty zostan pod sciana klapsdro :D cwiczenie niet mniej zrec niet wychodzic do ludzi i w realu faceta szkuac niet ale od SIEDMIU LAT faceta w internecie szukac BEZ SUKCESU TO TAK :D ty na serio uwazasz, ze inteligentna jestes ? :D masz przej***** i nawet tego nie widzisz :D nastepne 7 lat w chacie przesiedzisz spaslaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znieść to ty możesz jajko i tak nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×