Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kredek

Wszystkiego Dobrego

Polecane posty

01.01.14 [00:00] [zgłoś do usunięcia] Kredek Do siego Roku...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tradycja nakazuje :) Zycze Wam wszystkim znów wszystkiego co najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie również :) Bardzo, bardzo, bardzo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Kredek, Tobie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze nie bedzie tu zadnego wpisu i ze kazdy z Was zamiast siedzial przed ekranem ogladajac marne show sylwestrowe i wypisuje smutne zyczenia Nowo Roczne ;) Dla Tych co sie bawia i ciesza jak tez tych co juz spia zycze wszystkiego dobrego i inne ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życia życzę żebyśmy zaczęli normalnie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla tych co Nowy Rok witaja wraz z mameja ;) ??? Dosiego roku ! By los okazal sie dla nas wszystkich bardziej sensowny rzeczowy i szczodry? Nie ! Kochani ! zycze tylko zdrowego rozsadku i dystansu ! do siebie do chwili w jakiej przeszlo nam spedzic te kilka lat naszego zycia i usmiechu ! wiem ze mozna miec juz tego dosc ! usmiechu dla Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok za rokiem jak widzicie spedzam tutaj sylwestrowe noce i zaczynam wierzyc ze to calkiem dobry sposob na impreze ;) hehe ! Nie radze tego jednak nasladowac ! Moze gdzies obok Was jest ktos kto takze nie ma z kim wypic szapmana? moze w tym codziennym zamieszaniu nie widzimy tylko tego ze ktos patrzy? moze wiec nastepny rok bedzie tym czasem kiedy nie bedziecie musieli wyczytywac moich bzdurek Noworocznych? Tego zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Wzajemnie :) I muzycznie ode mnie :) https://youtu.be/6UMsQFEt94Q Życzę nam wszystkim miłości, spokoju, zdrowia i radości. Reszta to pryszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredek życzę dobrego w polityce radny. 3trzym się tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radnym życze dobrych pomysłów i dajcie szanse młodym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co tam w głowie masz, Kredku, a czego nie odwazysz się napisać;) a Ty Niestała czego sobie życzysz? Chłopa z wielką łapą co przytuli i grubym...hm...portfelem:-P i żeby mnie lubił :-P koniecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nawidze was wszystkich ;) Mieliscie sie bawic , swietowac , balowac a nie tu u Mameja siedziec ! A juz was nie ma! hehe do muzyki i lampek szampana , wina i czego tam jeszcze hehe.A mialem miec spokojnego Sylwestra ! a tu prosze ile sie zwalio osób hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Kredki ? Goście przyszli. :D Kurde, a masz jakieś kanapki, koreczki, sernika ? Słodka sprawdź co on ma w lodówce ? Trzeba tu coś zorganizować. Faceci i imprezy, bosz... ;) :D I dzięki kotek :) W sumie to gruby portfel niekoniecznie, mam jakieś drobne i wystarczy ;) ale ta duża ręka ? Hmmmm :classic_cool: A Tobie życzę wszystkiego o czym sobie zamarzysz :) No i żeby Misiek przekonał się, że Slodka nie gryzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredek z choinki spadłeś? Po tak długiej nieobecności wróciłeś z tratwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare dewoty przyszły te co na codzień z orange piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianki są najpiękniejsze na świecie. :) Choć gryzą, kąsają a nawet mają fochy. :P Takie są, co zrobić, tylko je kochać. Chyba że jest się Kredosławem w białej koszuli z niemodnym już długim kołnierzykiem, to taki fika sobie Skandynawki, bo raz posłuchał Abby. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
ooo Misiek, to Ty żyjesz ? :P A ziemia toczy, toczy swój garb uroczy ... https://youtu.be/IjEo4Fdhqas p.s. szampan powoduje u mnie fiksum dyrdum, dobrze, że już wszyscy śpią i nikt nie widzi ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×