Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin_26

Czy jakaś kobieta jest w stanie zaakceptować

Polecane posty

Gość Marcin_26

związek z facetem z którym nie będzie mogła sie kochać ? Opiszę trochę moją sytuację bo przed świętami zerwała ze mną moja już trzecia dziewczyna z powodu tego, że poprostu ja nie moge sie kochać :( Byliśmy ze sobą tylko 2 miesiące. Mój najdłuższy związek trwał 2 lata i dziewczyna powiedziała mi, że nie może być ze mną właśnie z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istnieja białe małżenstwa ale tylko wtedy gdy obydwie strony ida na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_26
tylko gdzie znajde taką kobiete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa rózne i takie po operacjach przejsciach zdrowotnych itp tutaj szukasz to chyba zły pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz się kochać czy nie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
Ani kobieta ani facet nie jest w stanie tego zaakceptować jeśli są zdrowi i szukają partnera do związku .Oczywiście moja wypowiedź świadczy o moim rozpasanym seksoholizmie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_26
nie moge zawsze dochodzi do przedwczesnego wytrysku żadne leczenie nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli możesz się kochać. Myślałem ze w ogóle nie masz sprzętu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_26
nie moge dostaje wytrysku bardzo szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy bardzo szybko? 3 sekundy,5, 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari89
ja bym zaakceptowala. Przynajmniej bylabym pewna, ze nie jestes ze mna dla seksu. Niestety nigdy nie bylam w normalnym zwiazku. Dla facetow do tej pory jestem zabawka do lozka. Zwiazki ze mna ich nie interesuja. Libido mozna zmniejszyc farmakologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnóstwo kobiet nie czerpie żadnej przyjemności z seksu, więc musisz po prostu mieć pecha. Znajdź sobie oziębłą seksualnie partnerkę (nie ma nic łatwiejszego w Polsce) i po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_26
czsami nawet na samą myśl, ale z reguły jeszcze w majtkach wystarczy, że mnie tam dotknie i już jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra ale po jakimś czasie można drugi, trzeci,czwarty.. Nie jest lepiej z każdym razem? Początki są zawsze trudne ale wydaje mi się że Tobie bardziej potrzeba ciasnej c**ki niż laski dewotki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_26
nie będe sie wdawał w szczegóły, ale leczyłem się i nic nie pomogło poźniej to już mi nie stanie i w zasadzie nigdy nie udało mi sie wsadzić przed wytryskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakiś dziwny przypadek. Skoro łatwo Cię rozpalić to jakim cudem drugi raz Ci nie stanie? Powinno być równie łatwo jak poprzednim. Pamiętam w sumie jak mój facet też na początku naszego związku miał z tym problem. 10-15 sekund i bum. Wkurzałam się nie powiem. Ale cierpliwie czekałam na kolejny raz i było już spoko.. hymm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_26
nie wiem czemu tak jest ale później mi nawet nie stanie mam nadwrażliwość żołędzia dlatego tak sie dzieje, leki nie pogały bo jak je stosowałem to w ogóle nie stawał, nawet sobie nie wyobrażacie jakie żenujące sytuacje miałem z tym związane. Ostatnia moja partnerka bardzo sie z tego naśmiewała nawet w przymierzalni specjalnie mnie doprowadziła do wytrysku bo wiedziała, że tak sie stanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to trafiłeś na ostrą idiotkę..Kurde aż ciężko wyobrazić mi sobie jak się czujesz. Ja w Ciebie wierze :) że znajdziesz jakaś dziewczynę która C***omoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_26
raczej zaakceptuje tą sytuację :) dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×