Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eluana

Szukam zapomnienia

Polecane posty

,,Bo jeszcze nie znalazlas . A poza tym idealizujesz .'' Nie idealizuję. Znam większość jego wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiamy...jedyne co mi pozostało...ale i tego się boję.....zawrócę mu w głowie a nie chcę rozbijać rodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu . No wspolczuje . Ja raczej do niczego nie wroce . Spotkalem moja love na spotkaniu po latach LO . Serce zabilo mocniej ale nie chciala rozmawiac ... Stare dzieje ale warto miec je w glowie bo przypominaja o czasch gdy nie mialo sie zadyszki po wejsciu na drugie pietro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eluana.... współczuję położenia , wiem co czujesz... człowiek musi gasić uczucia, rezygnować ze swojego szczęścia i kierować się rozumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Eluana.... współczuję położenia , wiem co czujesz... człowiek musi gasić uczucia, rezygnować ze swojego szczęścia i kierować się rozumem.'' Właśnie tak. To bardzo rozdzierajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panandtilt my jak tylko się odnaleźliśmy nie mogliśmy się nagadać... wspominaliśmy stare czasy... jakby w ogóle tych 15 lat rozłąki nie było... widzę że nie jestem mu obojętna.....szuka kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj a jak sobie pomysle z ilu osob . Przyzwyczajen i innych rzeczy zrezygnowalem dla mojej obecnej towarzyszki zycia . A najgorsze ze z czasem zderzam sie z rzecziwistoscia o utracie tego wszystkiego i nie potrafie pozbyc sie zalu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe. Rozwiń to jesli chcesz. Wygadanie się dobrze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam łatwiej....On przebywa za granicą.... nie będzie kusiło spotkanie. Od czasu do czasu popatrzę sobie na jego fotki i to musi mi wystarczyć. Powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie wygadalem . Jak dwie osoby sie zderzaja ze soba by stworzyc doskonale monstrum o dwoch dvpach to czesc ich bagazu zyciowego idzie precz . Ale po ostygnieciu zaczyna tego brakowac ot co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie potrzebuję fotek. I tak pojawia się w kazdej mojej fantazji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czego Ci brakuje? Jakiejs formy seksu, czy chodzi o cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panandtilt bo przeważnie tak się dzieje że człowiek z czasem tej rutyny i monotonii dnia codziennego zaczyna mieć serdecznie dosyć i wtedy nasuwają się różniste myśli, zaczynają wracać do nas duchy przeszłości i pytania "co by było gdyby...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu . Wiem co czujesz z tym nagadaniem . Mnie ostatnio znalazla kolezanka w ktorej bujalem sie w podstawowce i przesiadywalem u niej na klatce schodowej . Pisalismy ze soba ze dwie godziny i pisujemu do siebie co najmniej raz na tydzien . Ja tez jestem za granica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt jest na rzeczy takie gdybanie . Ale zawsze potem wracam do rzeczywistosci a co do rutyny od jakiegos czasu wprowadzilem w zwiazek program naprawczy i zaczyna skutkowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panandtilt Twoja obecna kobieta nie robi Ci z tego tytułu wyrzutów? Żona mojego przyznam szczerze że nerwową kobietą jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panandtilt możesz opowiedzieć coś więcej o tym programie naprawczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eluana ...wybacz, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Kochani, zostawiam was ....rano trzeba zwlec się z łóżka, a wstawanie nigdy nie było moją mocną stroną ;) Trzymajcie się ciepło !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daję do ulubionych więc jutro sobie was poczytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to ktoś na forum powinien się tym zająć. Ciężko jest prowadzic rozmowę, gdy normalna wypowiedź jest blokowana jako spam. To zabija forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak la mnie to kochanie iluzji tego faceta ;) a nie jego prawdziwej osoby ;) To wystarczajacy powód by się chcieć z tego wyplątać ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×