Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moje dziecko nie je zgodnie ze schematami

Polecane posty

Gość gość

Moje dziecko ma 5.5 miesiąca i je mniej mm niż jest w schematach. Rano je kleik na mleku modyfikowanym, około 14 je pół słoiczka, potem o 18 mały słoik deserku i na noc znowu kleik na mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mało je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waży 7600 g ma 70 cm długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dużo tego kleiku je? jeżeli normalnie tyje no to wszystko ok. Moja córcia tez je mniej niż pisze np. na opakowaniu mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az az az
ile ml je tego kleiku ? Od rana do godiny 14 powinnas dac mu jakas przekaske - kawałek jabłka, banana cokolwiek nawet biszkopcika. Pół słoiczka to troche mało.. może mu niezbyt smakuje? Spróbuj sama zrobić zupke, ugotować ziemniaczka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
180 ml. Czasem zgłodnieje między obiadem, a deserem, ale wypije tylko 90 ml mleka. Przybiera ładnie. Przed rozszerzaniem diety jadła 150 ml co 4 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ok je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słoik ten największy mam na myśli oczywiście. Więcej po prostu nie zje i nie ma mowy o żadnej przekąsce od śniadania do obiadu, co najwyżej wody wypije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pulpet
autorko moze i dziecko w twoim mniemaniu je mało, ale jest grubas :( niestety zapychasz kleikami, słoikami i dzieciak to taka mała śliczna różowa świnka. ale tak wiem jak zacznie chodzic to zrzuci :( wez tylko pod uwage ze niektore dzieci jedzac sloik na obiad to maja go na 2 razy, a mleka pija 4 razy po 180 ml. mleka nie kleiku :( Jakie zajęcia ruchowe ma twoj pulpecik, bo ten tluszcz ktoy teraz zbierze wyjdzie np w wieku nastoletnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no takkkk
a co to za moda na kleiki w Polsce? czemu nie mozna dac dziecku tylko mledko modyfikowane, bez zadnych zapychaczy? To jest chyba jeszcze zwyczaj z czasow PRL-u. Moja mama, ktora ma 66 lat, tez dziwila sie, czemu synkowi nie daje kleikow. A ja pytam, PO CO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vfjk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pulpet
jak to po co? zeby wazylo prawie 8 kg majac 70cm dlugości. moje dziecko 8 kg osiągnęło mieząc 80 cm. ale ja rozszerzajac diete dawalam warzywa a nie kleik :( teraz ma 7 lat i zeo problemow z nadwaga, jak wiele dzieci w klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×