Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zuzanka07

Pielęgnacja twarzy

Polecane posty

Gość gość
Floslek ma genialne rzeczy, zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim demakijaz. ogladalam artykul o kobiecie, ktora nie zmywala makijazu przez jakis czas i jej cera byla w fatalnym stanie. DO demakijazu najlepiej plyn micelarny, ktory zmyje makijaz, wygladzi skore i ztonizuje ja. Maseczka minimum raz w tygodniu, odpowiednia do rodzaju cery. No i kremy. Ja ostatnio przestalam wbierac typowe do twarzy, postawilam na krem uniwersalny z bielendy z olejkiem rozanym. Jest super do twazry i do reszty ciala. Pieknie pachnie, jest lekki i szybko sie wchlania pozostawiajac skore miekka, przyjemna w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam peelingu z under20, do tego myje twarz tylko szarym mydłem, i jeszcze nakładam olejek z czarnuszki od aleolej. Pupcia niemowlęcia po tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbając o swój wygląd to nie możemy zapominać o twarzy i jej newralgicznych miejscach a na pewno takim są okolice oczu. Mnie np w dość młodym wieku wyskoczyły cienie i worki :/ takie geny. Ale znając też trochę rynek to wiedziałam mniej więcej co jest najlepsze na te moje problemy. A mam tutaj na myśli krem Remescar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam olejek różany od Bielendy z serii Rose Care. Fajnie łagodzi i nawilża... Kupie ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinamarina
Moim zdaniem im mniej kosmetyków, tym lepiej. Ja stosuję od czasu do czasu maseczki z eveline takie w płachcie, dobra jest ta rewitalizująca i oczyszczająca z węglem aktywny. Oczyszczanie to najważniejsza rzecz w pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jeżeli chodzi o najgorszą rzecz na świecie czyli wągry to nalazłam na allegro fajną maseczkę , która mi bardzo pomogła . Jeżeli jesteście zainteresowane to mogę podesłać :) Jeśli chodzi o codzienną pielęgnacje stosuje różne toniki i peelingi Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest ta aukcja jak jesteście zainteresowane https : // b i t . l y / 2 K x D g Y i Mi naprawdę pomogła Tylko link jak coś razem , ponieważ wyskakuje mi , że to spam więc macie tak Pozdrawiam was dziewczynki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaxyz
AVA, polska firma, mają naturalne i ekologiczne produkty, nawet dermokosmetyki, jest w czym wybierać a produkty do pielęgnacji twarzy są naprawdę godne uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki ava widziałam w dobrej cenie tutaj: https://www.apteka-melissa.pl/. A które najbardziej lubisz? Bo bym chętnie kupiła ich ze dwa produkty na przetestowanie. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Thalasso od HB - taki peeling naturalny. Tylko kwestia dotrzymania systematycznośc****elęgnacji i docelowo powinno to wam przynieść naprawdę fajną zmianę. Przynajmniej tak to wyglądało u nas - powiedzmy, że dało radę totalnie odmienić sytuację. Można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiam na kosmetyki naturalne. Dzięki nim moja skóra wygląda na bardziej wypoczętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela_kowcun
moja córcia kupiła mi pewne urządzenie, na pocztątku była uprzedzona.. teraz myślę czemu wcześniej go nie używałam... bóle migrenowe, zmarszczki, wiotka skóra, bóle mięśni.. tak tylko to jedne urządzonko to sprawiło. jest tak wdzięczna córci, a z drugiej strony zła że wcześniej tego nie odnalazłam, że ze wszytskimi się tym dziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela_kowcun
cześć kobitki. kiedyś chodziłam na różne zabiegi, stosowałam rożne cudowne kremy i nic... aż w końcu moja córcia kupiła mi to urządzenie. Zmarszczki,worki pod oczami znikły po 30 dniach, skóa napięta jak po liftingu..stosuje codzinnie i skórę mam jak córcia, pomogło mi też na moje nieszczęsne migreny.. żałuje że wcześniej nie zauwałyłam tego urządzonka, więc teraz z każdym się nim dzielę ! allegro.pl/produkt-do-twarzy-zestaw-hit-przeciwzmarszczkowy-i7572422867.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie sobie czasami jakieś peelingi, a codziennie rano i wieczorem smaruje olejkiem bio oil i jestem zadowolona, bo odkąd go używam to nie mam wysuszonej skóry. przy okazji olejek ma również ładny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codzienna pielęgnacja twarzy jest ważna, niestety nasza skóra twarzy narażona jest na wiele negatywnych czynników środowiskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka87krk
Oprócz codziennej pielęgnacji w domu uważam, ze warto raz na jakiś czas wybrać się na jakiś zabieg który pozwoli jeszcze bardziej zadbać o nasza skore. Ostatnio w klinice Dr Legrand w Krakowie polecono mi zabieg C-Vit. Jest to zabieg wykorzystujący witaminę C która jak wiemy ma wszechstronne działanie. Po zabiegu skóra była miękka, rozjaśniona, nabrała blasku, delikatne przebarwienia rozjaśniły się. Skóra się napięła i wyglądała na wypoczęta. Dodatkowo zabiegowi towarzyszy wspaniały cytrusowy zapach który uwielbiam i obłędny masaż. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika

zgadzam się z wypowiedzią wyżej, warto się wybrać do salonu urody np http://www.dolcevitasalon.pl/ mają fajne zabiegi na odmłodzenie skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam maski w płachcie jako element relaksu raz na jakiś czas. Do zmywania makijażu używam płynu z węglem z Biolique. Potem tonik, krem i pielęgnacja podstawowa z głowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkannaa

Mi się rewelacyjnie sprawdzają kosmetyki do pielęgnacji z Termissy, są świetne i z super składem, bez parabenów czy sztucznych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a gdzie te naturalne kosmetyki kupić? gdzie ta termissa jest stacjonarnie? wolę w takich sklepach kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opróćz zwykłych kosmetyków do pielęgnacji bardzo mi pomogły maseczki z glinek, na zmianę białej i zielonej. I zmywanie makijażu olejkami. Bardzo lubię też azjatyckie maseczki w płachtach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Na allegro można kupić tani sprzęt taka szpatulke do peelingu kawitacyjnego, jak cera zostanie oczyszczona, martwy naskorek będzie zluszczony to wtedy kremy i maski będą lepiej działały : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Peeling enzymatyczny tez moze byc... 

Kremy z filtrami... w szczególnosci wiosna i latem, a zimowa porą jakis bardziej tłusty co by skórę zabezpieczyć przed odmrozeniami : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×