Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mcmer

Brak pracy a całe reszta

Polecane posty

Gość mcmer
Aha pachnie mi coś z avonu i całej reszty byłam ale się nie sprawdziło w żadnym. Musze zmienić podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAPIENTI SAT to o tobie tak piszą, że jesteś złodziejem i naciągaczem? :) To, co napisałeś to zwykła piramida, jakich pełno a nie żaden sposób na biznes. mcmer: do nauki języka wystarczą chęci, do zrobienia jakiegoś kursu internetowego czy nauki z książką - również. Nie ograniczaj się sama. Dlaczego sprzedaż, ale bez kasy fiskalnej? Kasy można się bardzo szybko nauczyć, naprawdę to nie jest skomplikowane, zwłaszcza, że pewne czynności wykonujesz kilkaset razy dziennie, więc po tygodniu jesteś już obstukana w używaniu kasy. Jeśli jesteś zainteresowana hurtowniami fryzjerskimi to wejdź na ich strony, jeśli mają, albo zdobądź adresy i dowiedz się, czy nie rekrutują. Zawsze możesz spróbować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrycja z tymi piramidami to nie masz racji. Doinformuj sie bo tak to tylko innych w blad wprowadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P atrycja a czym dla ciebie jest "sposob na biznes" wlasna dzialalnosc na ktora musisz wydac kupe kasy i modlic sie zeby byl zysk ? W MLM nie masz ryzyka. Co najwyzej mozesz stracic czas i nic poza tym. Prawda jest taka, ze MLM moze byc jedyna szansa dla ludzi bezrobotnych ktorzy przez dluzszy czas nie moga znalezc pracy i/lub dla ludzi ktorzy nie sa w stanie zarabiac wiecej niz najnizsza krajowa a nie chca otwierac wlasnej dzialalnosci gospodarczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kurczę znowu ten oszust od MLM." - Dziwny zarzut i glupi. x "MLM to żadna szansa." - To wielka szansa. x "Znam wielu ludzi z MLM którzy rzucili MLM bo już na wszystkich krewnych i znajomych patrzyli jak na potencjalne woreczki z forsą." - I bardzo dobrze ze rzucili MLM. Jak mozna na czlowieka patrzec jak na worek z forsą. To glupie i nieuczciwe. x "Sapienti Sat to Wiktor Folo-meyev!" - I co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wszyscy z MLM patrza na ludzi,inaczej nie wpierdzielalby sie Wiktor w kazdy temat gdzie ludzie szukaja pracy, a to z tego, ze on jest ZNANYM OSZUSTEM, wygooglaj sobie, Wiktora F. od MLM z Kafe nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak wszyscy z MLM patrza na ludzi" - tak patrza amatorzy zreszta nie tylko z MLM ale z kazdego "biznesu" z ktorego mozna miec kase dzieki innym ludziom. Zawsze tak bylo nawet wtedy gdy MLM nie istnial x "ze on jest ZNANYM OSZUSTEM" - zwykle kłamstwo i oszczerstwo. Jak masz niezbite dowodu ze jest oszustem to przedstaw mi je albo idz do prokuratury głupcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty folomeyev jesteś po prostu chory psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmer
Szukam dalej ale w MLM się nie bawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec nie pozostaje mi nic jak tylko zyczyc powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D nazywanie biznesem systemu polecania przypominającemu piramide jest socjotechniką jak i to że nic nie wpłacasz:D jak to nie ? przecież na początku musisz kupic te kosmetyki dla siebie prawda ? :D tacy ludzie bardzo chętnie używają słów jak profesjonalny, biznes, żadnych opłat, niezależnośc itd. Tyle ..że gdyby to był aż tak opłacalny biznes połowa świata dawno rzuciłaby etat a taki sapienti nie tracił czasu na forum a siedzi tu kilka lat i jest często - widac jak musi sie napracowac by znaleźc jednego naiwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiecywanie ludziom złotych gór jak to nie raz czynił tu sapienti to mamienie ludzi w desperacji, dlatego on tu jest bo tu masa desperatów a w dodatku jak mu odmówic obraża innych od leni itd.i jeszcze gorzej tak jest zawsze z kimś kto oferuje akwizycje , ci ludzie są mili do czasu jak im nie odmówisz lub nie zadasz niewygodnych pytań, oszukują np w ogłoszeniach o pracę a potem wyzywają jak im zarzucisz kłamstwo że jesteś leniem, klną itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozal sie Boze expert od MLM sie znalazl. Zamilcz bo glupoty piszesz. Niepotrzebnie innych w blad wprowadzasz. Pozniej ktos podłapie temat i tak samo jak ty bedzie te bzdury rozpowszechnial. Rada dla ciebie. "jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj" bo 1 - osmieszasz sie 2 - wprowadzasz innych w blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmer
Jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną do sklepu z dermokosmetykami fryzjerskimi co prawda na 2 -3 dni w tygodniu ale lepsze to niż siedzenie w domu, mam nadzieje że się uda . I mam nadzieję że stawka godzinowa będzie tak z 7 zł. Poczytałam sobie o markach w sklepie i jestem ciekawa o czym mogą pytać na rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mcmer o pytaniach na rozmowie kwalifikacyjnej i o tym, jak mniej więcej możesz się przygotować znajdziesz na blogu tomastest eu. Polecam, bo mają naprawdę fajne porady. Zwłaszcza polecam pytania Top10. A po za tym - bądź sobą. Na pewno to docenią, jeśli będziesz szczera i naturalna. W końcu jesteś fajna i nie musisz udawać fajniejszej. I ubierz się w coś ulubionego, w czym się dobrze czujesz, żeby cię nie krępowało ( ja kiedyś poszłam w cholernej spódnicy i nie wiedziałam, czy mi się podwija, czy nie i tak się na tym skupiłam, że na rozmowie wyszłam do d.... :) ) to odradzam krótkie nie-wiadomo-co. (No, chyba, że w takich czujesz się na co dzień genialnie, to luzzzz). Życzę powodzenia! Najważniejsze, to zacząć, później jest znacznie lepiej i lżej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@obiecywanie ludziom złotych gór jak to nie raz czynił tu sapienti to mamienie ludzi@@ A gdzie to ja niby obiecuję złote góry? Czyli co, znowu wnioski wyssane z palca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmer
P atrycja N....ie dziękuję no muszę poczytać poduczyć się i się nie stresować bo jutro dopiero o 16 20 muszę się pomodlić bo jak nie to koniec dosyć mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmer
No ludzie czemu Cię szanują jak jak masz kasę a jak nie masz to mają Cię gdzieś.... Potrzebuję na dojazd na rozmowę to słyszę kryzys i pierwsze kiedy oddasz.... Z rodziną to najlepiej wychodzi się na zdjęciu i to jeszcze z daleka a przyjaciółki prawią tylko kazania .... Ale fortuna kołem się toczy i kiedyś jak bandę mieć kupę kasy to sobie przypomną.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mcmer, jak poszło na rozmowie???? Wiem, że ludzie wkurzają, zwłaszcza, jak ich potrzebujesz to wykorzystują sytuację. Olej. To minie, jak się odbijesz. A przyjaciółki może nie potrafią zrozumieć sytuacji, więc prawią kazania, bo wydaje im się, że to Cię zmotywuje. Też olej. Nie każdy musi się do wszystkiego nadawać. Po za tym, jak się z nimi przyjaźnisz to pewnie mają też coś fajnego. A z rodziną na zdjęciu - najlepiej sweet focia :) Napisz, jak tam rozmowa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze do wypowiedzi Sapienti, że są już mlm, które nie wymagają wkładu finansowego na startery, a mają w ofercie produkty znane i zbywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmer
Chyba kiepsko bo facet nic się nie spytał co się uczyłam o markach w sklepie a on tylko o wadach i zaletach i czemu nie jestem w zawodzie i jakie mamy regeneracje fryzjerskie i co one dają.... i tyle szkoda ale za to jestem hosstesa avonu za 5 h 35 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzenie w domu bez pracy - to doprawdy -kiepska perspektywa. Ale skoro już siedzisz- to zrób wszystko żeby nie był to czas całkowicie stracony. Proponuję prace dodatkową,w nienormowanym wymiarze,dostosowaną do osobistych możliwości.Firma jest polska ,działająca także na rynkach zagranicznych w systemie marketingu wielopoziomowego. Praca w MLM to nie jest jakaś kara. Jeżeli cokolwiek robimy to zawsze mamy możliwość dorobienia więcej lub mniej. Poznajemy także ludzi którzy prowadzą inne firmy.. Tak jest przynajmniej w firmie do której zapraszam. Pomogę także zrozumieć zasady- nie sa zawiłe. dla zainteresowanych mój adres: n.plawnicka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mcmer Wystrzegaj się wszystkich atrakcyjnych propozycji bez adresu danej firmy z podanym samym mailem, z onetu, zresztą. Ja ostatnio jak odpowiedziałam na takie ogłoszenie, to niedzielny poranek spędziłam na komisariacie zastrzegając swoje dane :) Taka kaszana. Firmy mają adresy siedzib i maile i są zarejestrowane. Wszelka inna pseudodziałalność to oszustwo albo ściema, jak MLM i tym podobne. Uważaj na nich, bo zdesperowanym w poszukiwaniu pracy wyłącza się instynkt samozachowawczy (mówię po swoich doświadczeniach). Dobrze, że pracujesz w tym Avonie, lepsze to, niż nic. A rozmową się nie przejmuj, może jeszcze się ułoży i akurat Cię wezmą. Czego oczywiście serdecznie Ci życzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmer
Do żadnych mlm nie zamierzam się pchać i tyle a tak dobrze że mam avon no ale dalej to mało :(. Szukam dalej to oglądam fiorellę (znowu ) i się nudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM to sciema ? hahahahah ale info. prawda jest taka ze kazda praca ktora nam przynosi obojetne jaki dochod jest lepsza od bezczynnego siedzenia w domu. Z doswiadczenia wiem ze MLM jest lepsza perspektywa niz cokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrycja piszesz ze MLM to sciema a pozniej piszesz ze dobrze ze pracuje w Avonie. Ogarnij sie glupia babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec z ta gowniana kafe
Kolejnosc jest nastepujaca 1 - etat w polsce 2 - etat za granica 3 - praca na zlecenie (wolni strzelcy np informatyka, dziennikarstwo itd) 4 - praca sezonowa 5 - marketing sieciowy 6 - inne np programy parnerskie, forex, drobne fuchy itd. jest w czym wybierac. I nie ograniczaj sie tylko do naszego p******ego kraju. Swiat na ciebie czeka. I nie sluchaj tej Patrycji bo to idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×