Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinkaaaaaaaaaa

czy mogę być w ciąży mimo negatywnego wyniku testu

Polecane posty

Gość karolinkaaaaaaaaaa

Hej dziewczyny. Sytuacja u mnie wygląda tak, że od zawsze mam nieregularną miesiączkę. Zanim zaczełam brac tab antykoncepcyjne, dostalam luteine od gina, na wywolanie miesiaczki. W pierwszy dzien (ponad miesiac temu) zaczelam brac tabletki. Problem w tym, ze trwa do dzisiaj, ale nie jest to takie nieustanne krwawienie.Od ponad tygodnia jestem ciagle zmeczona, senna, mam podwyzszona temperature ciala i klucia w dole brzucha, moj chlopak tez to zauwazyl. W dodatku czasem, gdy kocham sie z moim chlopakiem, strasznie mnie boli, z prawej strony w srodku, jakby o cos ocierał. Zrobiłam dzis test ciazowy, wyszedl negatywny, ale naczytalam sie ze testy wykrywajace 6-dniowa ciaze to sciema. Mam juz ustalona wizyte do gina, ale dopiero za 2 tyg, a nie daje mi to spokoju. Pewnie jest was troche z podobnymi przygodami, pomozcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darusia2014
To prawda, że testy 6-dniowe wykrywające ciążę to ściema. Gdy z mężem zaczęliśmy starać się o dzidziusia zrobiłam test po sześciu, siedmiu i ośmiu dniach. Wyniki były negatywne. Rozczarowani stwierdziliśmy- trudno, spróbujemy za miesiąc. Jednak parę dni później zaczęłam się dziwnie czuć. Znów zrobiłam test i okazało się, że jestem w ciąży. To było jakieś 11 dni od zapłodnienia. Hormonom ciążowym trzeba dać czas, żeby się uaktywniły. Zrób test za parę dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaaa
tak zrobie, dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×