Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochałam się w moim mężczyźnie od seksu

Polecane posty

Gość gość
jakim związku? To nie jest żaden związek, tylko zwykły seks układ na który wyraziłaś zgodę. A to że się zakochałaś... cóż, byłaś naiwna i tyle skoro wydawało ci się że może być z tego coś więcej. Już w momencie kiedy zaczęłaś się do niego przywiązywać powinnaś to przerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu z 22;16 - święte słowa. Ale cóż - my kobiety dopóki nie doświadczymy czegoś osobiście, to łudzimy się mrzonkami, obietnicami, same dopowiadamy sobie dalsze scenariusze. A prawda bywa brutalna ... najważniejsze to jak później z tego wybrnąć ... emocjonalnie Natomiast gościu z 22;04 - uważaj, bo moze sie okazać że suka jest jeszcze gorsza suka niż sobie wyobrażasz ... i odczujesz to bardzo boleśnie. Czego Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dodatek okres mi sie spoznia, a ciaza to ostatnia rzecz jakabym chciala... jeszcze z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady milady
to żaden związek, to idealny układ dla faceta..ma dymanko.nie za darmo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewuchy, dziewuchy... jak się idzie z kimś na seks-układ, to niech to będzie seks-układ, a nie wspólne spacerki, wyjazdy, całe noce spędzane ze sobą, wspólne kolacje i śniadanka... przy takim czymś zawsze któraś ze stron się zakocha, a później jest płacz i cierpienie. Jak ma być seks-układ, to niech to będzie tylko seks... żadnych wspólnych wyjść, ani innej formy spędzania wspólnie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie dzwoni, tak wlasnie mu na mnie zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jemu zależy tylko na twojej d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwonil i pytal sie czy jestem pewna bo chcialby abym zostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa... ciągnij to dalej, trać czas, łudź się, aż któregoś dnia twój przydupas poinformuję cię że to koniec, bo poznał inną w której się zakochał. Taka relacja w której dziewczyna jest zakochana, jest bardzo wygodna dla faceta... ma cię na zawołanie kiedy tylko będzie chciał, a ty potulnie rozłożysz nogi w nadziei że zostanie przy tobie na zawsze. Przyda ci się wizyta u psychiatry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotkalam sie z nim dzisiaj i mu wytlumaczylam ze ja juz dluzej tak nie moge i zeby mnie na sile nie trzymal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×