Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy Wasze dzieci zaczęły przesypiac noc karmienie piersią

Polecane posty

Gość gość

Moj syn ma 3 miesiące. Karmie go piersią - w nocy budzi mi się bardzo nieregularnie. Czasami co godzinę czasami (bardzo rzadko) spi 3-4 godziny bez przerwy. Kiedy Wasze dzieci karmione piersią zaczęły przesypiac noce? Czy stopniowo stały dłużej czy taki progres był z dnia na dzień? Pytam bo od narodzin niewiele się zmieniło z tymi przerwami a każdy mówił ze dziecko będzie miało większy żołądek, będzie więcej jadło i dłużej w nocy spalo. Syn śpi z nami bo przy budzeniu się co godzinę (jak potrafi) byłabym nieprzytomna a w dzień nie ma czasu na odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż do końca karmienia w 8 miesiącu nie spała dłużej niz 3/4 h.Zresztą po mm było dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmilam syna 2 lata. A zaczął przesypiac noce.. jak mial 3! Masakra.naprawdę. do 3 r życia ani jednej nocy nie przespal całej. I im dłużej go karmiłam tym częściej w nocy sie budził zeby tylko pociumkac. Smoka nigdy nie zaakceptiwal więc mieliśmy przechlapane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Zet
Moja córcia przesypiała całe noce jak skończyła 3 tygodnie :-) . Z tym że zdarzało się że dokarmiałam mm, a tak to głównie piersią. To różnie z tym bywa, moja siostra od początku mm karmiła swoje dziecko, do dzisiaj nie przespała całej nocy, a mała ma 8 miesięcy. A co do mojej córki to nie karmię piersią odkąd mała skończyła 5 m-cy, a ma już 7,5 m-ca. I praktycznie do dzisiaj przesypia noce i oby tak zostało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja karmiłam akurat mieszanką i syn przesypał noce w wieku 8 miesięcy a córka w wieku 4 potrafiła przespać ciągiem 10 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 13 miesięcy i nadal się budzi. Z 3-4 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój był świetny pod tym względem, jako dwumiesięczne dziecko przesypiał 8 godz. już, bywały małe kryzysy, zwłaszcza przy ząbkowaniu, ale ogólnie ok. Za to szybko nauczył się wychodzić z łóżeczka i przychodzić do nas, ale to już bez płaczu, budziliśmy się z dzieckiem w łóżku po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 10 miesięcy i budzi się min 2 razy, a czasami częsciej, nie wiem, kiedy to się skończy, ale z utęsknieniem czekam na ten dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie przespała nocy dopóki nie przestałam karmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już pierwsza
Mój syn przespał dotąd każdą noc (poza szpitalem, w którym nie spał w nocy wcale). Nie wymagało to ode mnie żadnej szczególnej pracy, po prostu ograniczałam mu bodźce, po kąpieli karmienie piersią i odłożenie do łóżeczka. Po skończeniu pół roku przestawił się i zasypia koło północy dopiero, z tym że ciągnie do g10-11 z przerwą na krótkie karmienie ok.7-8. Za nic nie mogę go wcześniej położyć, akurat teraz tak ma, że po g20 i później ma najlepszą aktywność, szaleje, śmieje się do rozpuku, zaczepia, prowokuje. A ma 8 miesięcy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izii
Mój to jak się wieczorem dobrze naje to cała noc przesypia. Co prawda przed karmieniem pije femaltiker żeby mieć więcej mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od drugiego miesiąca życia już nie budził się do karmienia, karmiłam piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treblinnnka
A czy kryzys laktacyjny można zażegnać femaltikerem? Przeżyłam niedawno silny stres i pokarm mi zaczyna zanikać, robię wszystko aby nie stracić mleka, ale coś marnie to widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to namolna reklama, przystawiaj jak najczęściej i jedz dużo i pożywnie, ciepła zupa pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj 3 latek się nadal budzi w nocy - dodam że karminy mm był - także taka uroda dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama111
w 10miesiącu córka odstawiła sie sama i przeszłyśmy na mm i zaczęła przesypiać całe noce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia ta cara
to chyba zalezy od dziecka ,moj syn odkad skonczyl miesiac budzi sie tylko raz w nocy do karmienia.Karmienie trwa moze 5 lub 10min i to wszystko.Tez karmie pirsia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijanka
Wszystko zależy od laktacji jak masz wystarczająco mleka to dziecko się najada i zazwyczaj całą noc przesypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×