Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BasiaE

Zdradził mnie po 25 latach

Polecane posty

Gość BasiaE

W nowy rok dowiedziałam się o zdradzie męża.Jest to tak przykre,bo tak mnie uwielbiał.Nie jestem brzydka ,szczupła, zawsze dla niego dbałam o siebie.Ale już mam 47 lat,Wyjechał za granicę do pracy ,przyjeżdża co 2 miesiące.Czekałam na niego ,przygotowuję się specjalnie na przyjazdy.W sylwestra dotknęłam jego komórki, nacisnęłam przypadkowe nazwisko,ukazały mi się smsy .Wzrokiem przeleciałam ,że kocha,tęskni itp.Zapytałam co to jest?Wyrwał mi komórkę.Ja w szoku ,on cały się trzęsie.Niespaliśmy już razem.Mimo że 3 dni z rzędu nie wychodziliśmy z łóżka.Wyjechał.Zostałam sama z tymi wiadomosciami.Co ja teraz mam zrobić?.Próbowałam zadzwonić ale nie odbiera.Czy to już koniec?Ja nadal go kocham.Wyobrażam sobie jak kocha się z młodszą ,Jak ja to przeżyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co uprawialas z nim seks po tym jak sie dowiedzialas, że ma kochankę? bo nie rozumiem. No pogódź się z tym, tacy sa faceci :( mial za dużo pieniędzy i w glowce mu sie poprzestawialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałaś samca alfa - masz samca alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BasiuE, jak teraz wyglada sytuacja? Czy w dalszym ciagu maz sie nie odzywa, czy moze mieliscie jakis kontakt? Napisz jak wygladalo wasze rozstanie, co on mowil, co mowilas ty. Czy macie dzieci, czy sa one w domu, czy sie usamodzielnily, czy ty jetes aktywna zawodowo...? Pytasz, czy to koniec. To nie musi byc koniec wiele zalezy pewnie od ciebie i od tego na jakim etapie jest tamta relacja.... Odpisz na powyzsze pytania i napisz jak ty sobie wyobrazasz to wszystko i co w pierwszym odrychu zamierzasz. Zajrze tu jutro do ciebie.... A tymczasem trzymaj sie jakos, choc wyobrazam sobie, ze to nie latwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez zdradził, rozwiodłam się ,rozwód jest z wył.jego winy, kochanka go rzuciła, on nadal mieszka ze mną ,chce abym z nim żyła ,,jak dawniej ",ale ja teraz już nie chcę.Uzłośliwia się, ostatnio podniósł na mnie rękę , byłam na obdukcji , jest sprawa karna. Od Ciebie tylko zależy , czy chcesz z nim być...Czy warto o niego walczyć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo to świeże i bardzo smutne Basiu. Napisałaś o tym co cię spotkało pod wpływem emocji, w nocy, pewnie nie mogłaś spać i błądziłaś po necie. Wyobrażam sobie jak musi ci teraz być ciężko ale trzymaj się. Po nocy zawsze przychodzi dzień i słońce znów zaświeci dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem co czujesz bo to przezylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swerka
tez to przezylam ale mam 2 maliutkich dzieci, Odeszadl do kobiety przepadkowo poznanej na portalu radkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie badz naiwna faceci jak wyjezdzaja,zawsze maja cos na boku,to normalne myslisz ze masz wyjatkowego faceta?-TAKICH NIE MA:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, coś w tym jest że jak żonaty facet wyjeżdża za granicę na dłużej to zawsze wraca z kochanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego mądre kobiety nie puszczają mężczyzn za granicę, mimo że tam pieniądze leżą w każdym rowie. Teraz wy też się przekonałyście że pieniądze szczęścia nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej kuzynki mąż to samo. Czworo dzieci on w Holandii pracował ona nie podejrzewała nic. Dopiero na święta przyjechał i wiecznie mu coś nie pasowało a to koszula źle wyprasowana a to dzieci za głośno się bawią. Całe święta coś podejrzewała ale zapytała dopiero jak siedział w aucie i wracał do Holandii do pracy. Zadzwoniła i zapytała po prostu . Przyznał się mówił że nie był w stanie jej tego w oczy powiedzieć. Kuzynka chciała się zabić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaE
Czekam, codziennie czekam na jego telefon.Dzwoniłam ale nie odbiera.Boję się, żle się czuje.,mdli mnie,nie mogę spać dlatego że w kółko mam przed oczami inne kobiety z nim.Ladniejsze,młodsze.Coś mi się należy po tych 25 latach,chwila szczerości ,szacunek,chwila szczerej rozmowy.Nie jestem brzydka,jestem zadbana,szczupła,miał wszystko ode mnie i w łóżku i w domu,ale w tamtym roku widzielismy się tylko 4 razy,bo rzadko przyjeżdzał.Byliśmy wyjątkową parą ,znajomi nam zazdrościli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się kończą wielkie miłości. Dlatego lepiej zająć się jakąś swoja pasją niż wchodzić w związki z facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co chłopa samego za granice puscilas ? Kasy było mało? Zdajesz sobie sprawę ile wyrzeczeń samotności , walki o przetrwanie i jak bardzo człowiek pragnie bliskości innej osoby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej go. Sama to przeżyłam. Mój mąż mnie zdradzał i nawet sie z tym nie krył. Odeszłam z 3 letnim synkiem i dziś wiem że to była najlepsza decyzja w moim życiu :) Rzygać mi się chce jak dziś na niego patrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet to zdrajca, ma dwa instynkty chwyta i ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ma znaczenia , że jsteś ładna. Możesz być miss Uniwersum. Kochanka jest po prostu INNA i obca i tyle filozofii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joker z batmana
zabawne wy tu sie zalicie kobiety ze faceci to zdrajcy, a ile znam facetow oszukanych przez kobiety :D nie ma lepszej płci, a o tym ze ludziom za granica puszczaja hamulce juz dawno wiedziałem, a te wielkie milosci to pic na wode fotomontaz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadbana
Basiu,u mnie tez po 25 latach.Upłynelo 4 lata , a ja nie moge do siebie Dojść.jest bardzo ciezko psychicznie.Jestem bardzo atrakcyjn Kobietka,ale to nie ma znaczenia,czeka mnie rozwód. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaE
Zadbana - jak sobie radzisz finansowo,co porabiasz w wolnym czasie.Ja jestem sama w domu ,nic mi się nie chce,tylko waga bardzo mi spada,Nawet nie wiem do kogo mam z tym iśc ,żeby opowiedzieć.Mam tylko pracę i komputer.Nikt mi nie uwierzy co się z nami stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja258
O matko, jakby mnie mój zdradził to bym mu łyżką pen...a odcięła.Maskara jaki to musi być ból i nienawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka222222222
To straszne uczucie być zdradzoną. Jestem młoda, zdradził mnie chłopak. Jestem z nim nadal, może powinnam była odejść, nie wiem... To jest takie świeże. On żałuje, Wszystko wydało się w grudniu, wiem to od niej... Zdecydowałam sie być z nim dalej, ale nie ma dnia zebym o tym nie myslala... Nie wielu osobom powiedzialam o tym, bo nie chce zeby sie to roznioslo i zeby zrobili mi wodę z mózgu. On stara się, niby nawet nasze stosunki sie poprawiły, ja kocham go nad życie, ale boję się o niego. Gdy nawetgodzinę sie nie odzywa to już fiksuję. To nie jest zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilonka jesteś żałosną męczennicą. Skoro masz dopiero 22 to jesteś młodziutka więc kopnij roochacza w doopsko i poszukaj kogoś na poziomie. Nie jesteś jeszcze starą 40letnią babą, która już nie ma za duzo facetów do wyboru. Nie zmarnuj sobie życia z byle góównem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet to facet..... poczuje i zostaje.... przykre to jet... ale dziewczyno, wez sie w garsc i zyj .... nie licz na niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne . Mąż zdradził i co dalej? Przeproś go, połaś się koło nogi, to może się z toba prześpi. Miłej nocy. A może to o pieniążki chodzi? Nie pracowało się całe życie i żyło się za jego forsę? Czas ruszyć do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×