Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chrzciny w restauracji czy remizie

Polecane posty

Gość gość

Jak myslicie czy zrobic chcrzciny w lokalu gdzie jest obslua i przychodze na gotowe czy lepiej wynajac salke (pomieszczenie w remizie) ale w tedy musialabym zatrudnic kucharke,kupic produkty potrzebne do przygotowania posilkow, poustawiac stoly, no i wszystko zorganizowac. Tak wyliczylam ze koszt lokalu to ok 3-3,5tys a wynajecie salki+ kucharki wyniesie mnie ok 1-1,5tys. Maz jest za remiza bo taniej ale mi nie usmiecha sie z malym dzieckiem pomagac w przygotowaniac wolalabym zaplacic i miec glowe spokojna. A jakie jest wasze zdanie? Kase mamy wiec nie wiem czemu w mezu odzywa sie dusigrosz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak mąż chce remize to niech c***omoże, zajmie się dzieckiem a ty sobie zorganizujesz. Dużo to jest roboty, najlepiej wynająć też jakieś 2 kelnerki (nawet jakieś młode dziewczyny z okolicy czy dalszej rodziny) i oczywiście ta kucharka. Ostatnio mój brat robił chrzciny w remizie, nikogo nie wynajęli, mamy robiły jedzenie, bratowa też. Później musiały wszystko odgrzewać, nosić. Prawie nic nie siedziały przy stole. Teraz bratowa żałuję, że nie poprosiła jakiejś sąsiadki o pomoc, by jej zapłaciła i miała to z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobiłam a restauracji i nie żałuję. Bo miałam spokój, żadnego kupowania zmywania kelnerowania. PO imprezie nawet co zostało mi pięknie spakowano. Z chrzcin mam fotki z dzieckiem a nie wazą zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm25
jeśli cię stać to zrób w restauracji i się nie zastanawiaj. Ja robiłam chrzciny w domu bo nie jesteśmy jakoś super bogaci i strasznie się narobiłam ja i moi najbliżsi. Gotować mi pomogła mama i siostry, każdy coś zrobił ale trzeba było wszystko kupić poustawiać stoły, wstać rano w dniu chrztu gotować rosół ziemniaki itp, no i ktoś musiał zostać w domu zamiast iść do kościoła żeby to wszystko popodgrzewać. Po chrzcinach miałam kupę myci naczyń i sprzątania bałaganu i byłam okropnie zmęczona.....zamiast siedzieć z maleństwem przy gościach cały dzień biegałam z kuchni do salonu i z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja , ja robiłam chrzciny w domu male tylko 10 osob ale narobilam sie plus dom ogarnąc i ogrod i wogle male dziecko, w rastauracji wyszlo by mnie 600 zł ale tez chcialam oszczedzic i nigdy wiecej wogle prawie nie siedzialam z goscmi a potem mycie wszystkiego masakra kazda nastepna impreza tylko restauracja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja , ja robiłam chrzciny w domu male tylko 10 osob ale narobilam sie plus dom ogarnąc i ogrod i wogle male dziecko, w rastauracji wyszlo by mnie 600 zł ale tez chcialam oszczedzic i nigdy wiecej wogle prawie nie siedzialam z goscmi a potem mycie wszystkiego masakra kazda nastepna impreza tylko restauracja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w restauracji lepije bylo juz na ten temat gadanie na necie ktos sie wypowiedzial tu i tam ale nie wiem co 🌼 www.youtube.com/watch?v=aHLH7L_I1wQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam chrzciny w restauracji, choć miałam możliwość i warunki by w domu robić, i miejsca siedzące były (mam duży stół z krzesłami), i mam zmywarkę. Więc mimo wszystko z każdej kwestii wzięłam za i przeciw, to zdecydowaliśmy się na restaurację. Dlaczego? Właśnie chodzi tu o szykowanie jedzenia, latanie od kuchni do salonu zamiast siedzieć z gośćmi, a i sam fakt w lodówce zabrakłoby miejsca tym bardziej że lato to było, więc pewnej części nie mogłabym na balkon wystawić. I nie żałuję że wybrałam restaurację, bo samo to mnie wyniosło ok 1400 zł, plus alkohol, napoje, ciasta, tort, szatka, świeca, ubranko dla córki, ubrania i galanteria dla nas, więc wyszło wszystko nas jakieś 2500-2700 zł. Ale za to jaka wygoda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobilam corce 18 w lokalu na 13 osob ,byl szampan+alkohol+napoje+chipsy+paluszki+piwo+ciepla kolacja+pizza+zimna plyta+duzy tort w ksztalcie BMW-koszt 1400 zloty impreza od 20oo do 3oo.bez gotowania ,sprzatania i uwazam ze bylo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chrzciny miałam w domu - 21 osób ( 19 dorosłych ). MASAKRA! Dom trzeba posprzątać :P :D , elegancko nakryć do stołu, zaplanować jedzenie/zrobić zakupy a potem ..... trzeba być kucharką,kelnerką i zmywakiem (brak zmywarki ;) ) ) .... i oczywiście zająć się maluszkiem i poświęcić czas zaproszonym gościom. Owszem było miło,ale strasznie męcząco i zamiast się relaksować to się wszystkim stresowałam :D Teraz będę miała komunię i zdecydowanie LOKAL! Dlatego też ja bym doradziła Tobie lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mój też chciał robić w domu, ja powiedziałam że dobrze ale niech nie mysli że on będzie siedział za stołem w dniu chrztu. Miał mi pomagac, donosić, zmywać. Szybko zmienił zdanie. To się tylko tak mówi żeby zrobić w domu, ale trzeba ogarnąć dom, przygotwac, potem ktoś musi zostać w domu, żeby jak gośce wrócą były gotowe ziemniaki czy danie na ciepło. A na ile osób robisz chrzciny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość King212121
Wszelkie restautacje i lokale na chrzciny znajdziesz na www.chrzcinyikomunie.pl/ Sprawdzony serwis, ośrodki tylko z wysoką renomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej chyba zapłacić i mieć spokojną głowę niż stresować się nieustannie. Polecam stronkę http://chrzcinyikomunie.pl/ mają szeroki wybór lokali w całej Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka1
Chrzciny urządzałam w lokalu na 27 osób, to dla mnie duży wysiłek żeby wszystko zrobić w domu.Teraz mamy drugie dziecko i też chrzciny urządzamy w restauracji.Dlaczego nie skorzystać z możliwości zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Sprawdzałaś/eś na chrzcinyikomunie.pl  tam mają szeroką gamę lokali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Ja zrobiłam w remizie i uwierz mi, że tak tego żałowałam jak nie wiem. Koszt nam wyszedł ten sam. A dzień wcześniej było trzeba stoły ustawić, nakryć, bukiety zrobić na stół, posprzątać...Nie dość tego mieliśmy dwie lodówki tylko... Jedną z remizy i druga naszą pożyczona..I w dzień chrzcin jedna się zepsuła. Było mega gorąco a w tej jednej lodówce nie mieściły się napoje, ciasta, alkohol i wszystko co powinno być schłodzone. Nie mówiąc o tym że na sali było bardzo gorąco bo nie było klimatyzacji. A no i potem trzeba było posprzątać.... Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

Polecam stronkę chrzcinyikomunie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz lokalu na chrzciny zajrzyj tutaj https://chrzcinyikomunie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×