Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zadowoleni OPERACJA NOSA

Polecane posty

Gość gość

Witam. Chciałam założyć forum na temat zadowolonych osób z korekty nosa. Także zadowolone osoby piszcie a nie zadowolone nawet nie komentujcie bo to forum jak napisałam "o zadowolonych osobach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona ze swego nosa taka sie urodziłam i nie zamierzam tego zmieniać. Życie jest za krótkie żeby sobie go komplikowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może masz ładny nosek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po operacji nosa operację miałam w listopada 2013. Zdecydowanie operacja była warta swoje ceny 12 tyś. Po operacji nic mnie nie bolało miałam tylko podkrążone oczy, żadnych bólów głowy, zębów - nic z tych rzeczy. Warto dodać, iż miałam robioną całkowitą korekcję nosa. Oddycha mi się teraz super - nawet nie wiedziałam, że mam krzywą przegrodę, a czuję ogromną różnicę oddychając. Naczytałam się, że zdejmowanie setonów z nosa boli - mnie nic nie bolało, były mocno nasiąknięte krwią więc wyciągnięcie trwało tyle co wyrwanie włosa z głowy. Wyciąganie płytek z nosa również bez bóli - troszkę krwi poleciało mi do gardła. Opuchlizna zeszła po 3 dniach od zdjęciu gipsu z nosa. Od pierwszego dnia po zdjęciu gipsu oddycha mi się bosko, żadnych problemów - nie mam częstego kataru (naczytałam się o tym), z nosa nic mi nie cieknie. Nos nie jest opuchnięty, mam w nim czucie, lekko "sztywny" jest tylko czubek nosa, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej :) Gdyby ktoś chciał zdecydować się na operację to mam wizytę do doktora Szczyta umówioną na luty 2014 chętnie ją odsprzedam (b. tanio :) ow-aga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na pełną operację nosa to faktycznie rekord 3 dni i po obrzęku .Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ha ha dobre! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuchlizna pod oczami zeszła dokładnie po 3 dniach od zdjęcia gipsu. Nos akurat opuchnięty nie był, a sztywny, na samym dole troszkę "jak kartofelek" ale to zeszło szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medycyna czasami nie potrafi objąć i wyjaśnić niktórych przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkojednachwila
ja jestem prawie pół roku od CKN. też zapłaciłam 12tys zł i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło przeczytać że jest ktoś, kto nie żałuje :) a jeśli mogę wiedzieć to co nie podobało Ci się w Twoim nosku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mało tych zadowolonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam wiele pozytywnych opini więc nikt tutaj nie musi już pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namowilas mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co jakiś czas myślę o operacji i jak sobie poprzeglądam net przez parę godzin, to mi ochota przechodzi na dobry rok. i nie chodzi tylko o negatywne. pozytywne też nie do końca zachęcają. jednak jest, to poważna operacja i prawdopodobieństwo, że efekt estetyczny będzie mniej lub bardziej rozczarowujący jest duże. nie mówiąc o komplikacjach zdrowotnych, bo wtedy, to już kaplica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ze swojej operacji bardzo zadowolona i cieszę się, że się na nią zdecydowałam. Operację robiła mi dr Raczkowska i osobom, które szukają dobrego lekarza mogę ją szczerze polecić. Jest bardzo profesjonalna i doświadczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin

Ja miałam operację u tego lekarza i to był mój największy błąd w życiu! Jedyna ingerencja chirurgiczna w moją naturę to właśnie nos. Nos jest kompletnie spartaczony!!! Koszmar!!! Nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×