Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyny co sie dzieje

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny co sie dzieje.. okres juz dwa tygodnie test ciagle negatywny :( bol brodawek potworny , podbrzusza i jajnikow nigdy tyle sie nie spozniall to pierwszy raz mialam regularny .. liczylam na pozytywny wynik ciaze chyba wykluczam po takim czasie chyba by wykazal test odpowiedni wynik. Jak myslicie ?:( to chyba nie mozliwe zeby byla to ciaza ? Wizyta u lekarza we wtorek dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jakby miala urojona to dwa tyg okres by sie chyb nie spoznial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bete hcg robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wtorek dopiero bede robila , ale skoro po takim czasie nie wykazalo to chyba mozna wykluczyc ale i tk bede we wtorek badanie robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cykl się wydłuży i tyle,co Ty zegarek jesteś i co do sekundy dostajesz Ja miałam regularne a po kilku latach się rozregulowałam i miałam od 36 do 65 dniowe cykle ostatnio pierwszy raz w życiu miałam cykl 32 dniowy ale potem ponad 40 dniowy i z niego ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio miałam cykl ni z tego ni z pietruszki 49 dni. A tak regularny co 33 dni.. Nie wiem skąd ta anomalia.. Testy nie wychodziły, beta wykluczyła ciążę definitywnie. Okres przyszedł sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam cykle co 90 dni swego czasu :p nigdy nie martwiłam się że nie mam okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×