Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

13 tydzien ciazy i zadnych objawow

Polecane posty

Gość gość

oprocz zatrzymanej miesaczki i ciaglej sennosci to nic sie nie dzieje:( nie wiem czy to normalne zwlaszcza ze w mojej rodzinie kazda kobieta ciezko znosila ciaze ktoras tak miala jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO A CO TY BYŚ CHCIAŁA ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam objawy tylko pod koniec ciąży MEGA zgaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np wymioty mdlosci co kolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ciesz się jeszcze przed tobą kupa czasu na dolegliwości, spokojnie, zaczną się bóle kręgosłupa, żeber, nacisk na pęcherz, opuchnięte łydki, zgaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ból żołądka nie do wytrzymania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nic nie czulam na tym etapie, pozniej zgaga i tyle; ominely mnie wymioty, bole brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty zamiast sie cieszyc to marudzisz :D Kobieto szczesciaro :D Ja zygalam calą ciaze, od 6msc ledwo chodzilam z powodu bolu bioder, lezalam 3 razy w szpitalu... a ta mi tu marudzi ze objawow nie ma :D Zdrowej i nudnej ciązy zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 7 t.c czasami mnie mdli, jestem senna na początku bolały mnie piersi ale juz przestały i tez mi głupio ze nie mam objawów bo nie czuje sie jakbym była w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no szlak mnie trafi pewnie wolałabyś taką ciąże jak moja ja mam wszystko co się da do tego leżeć muszę ;) a jej się objawy marzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz sie ;) i nie martw ja bym sie chetnie zamienila od 7 tc wymiotuje jak kot 8 kilo juz polecialo a ja nadal wymiotuje, po wszystkim i wszedzie a to juz 15 tydzien. Wstyd gdzies wyjsc bo musze worki ze soba nosic bo sie juz wiele razy przytrafilo w autobusie, na spacerze itd. W gwiazdkowym prezecie dostalam piekne mydelka ale o zapachu ktory tak meczy ze wigilie spedzilam w toalecie. Ciesz sie ;) napewno nie jedna Ci zazdrosci ja napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×