Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szarotka17

Zakochana w wujku niespokrewnionym

Polecane posty

Gość Szarotka17

Czesc. Mam taki problem-zakochalam sie w wujku. Jest to brat mojego ojca ale nie biologiczny brat tylko adoptowany (mysle ze to duzo zmienia). Ma on 39 lat, ja 17. Czy powinnam zaczac dzialac w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawnie to i tak kazirodztwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapros go na ciasto, podczas rozmowy poloz reke na udzie,spojrz gleboko w oczy,obliz namietnie usta i powiedz co ci lezy na sercu, pileczka bedzie po stronie wujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotka17
dlaczego nie? :( myslalam o liscie z wyznaniem. On jest naprawde w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotka17
nie jestem zbyt odwazna jesli chodzi o sprawy sercowe, na pewno nie bede wyzywajaca jakos bardzo... marze zeby on sam to powiedzial, zlapal mnie w ciemnym pokoju i pocalowal ale chyba nie ma szans :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Art. 201 Kto dopuszcza się obcowania płciowego w stosunku do wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotka17
a kim on jest dla mnie prawnie? nie rozumiem tego. nie jestesmy spokrewnieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest calkiem obca osoba dla ciebie i biesz sie za niego bo jest doswiadczony i ja bym przygotowala grund zeby byc tylko znim,a jak juz tak daleko bedziesz to nie ma nic prostszego jak isc na calego,tylko zabezpiczyc sie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotka17
akurat roznica wieku nie jest dla mnie problemem. on jest samotny teraz i nie jest szczesliwy. mysle ze moglabym dac mu szczescie. z drugiej strony zwiazek musialby byc raczej tajny... musze pogadac z mamą o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyleta !!!! ja mam faceta 25 lat starszego i nie zaluje bo mnie ladnie pucuje i zaden mu nie doruwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotka17
wlasnie, wiek to nie przeszkoda :) tylko dla mego taty to jest brat i tu widze problem. tesknie za starymi czasami gdy siadalam wujkowi na kolanach :( tzn nie czulam wtedy nic erotycznego, ale moglam to robic bezkarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale c hcesz sie z nim walic czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotka17
nie wiem czy by chciał. on jest moim przyjacielem teraz, mam z nim dobry kontakt, partnerski. spytam go jak bede miala okazje co mysli o takich zwiazkach z roznica wiekową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotka17
chce byc z nim w zwiazku na probe ale i na powaznie, seks chyba sam by wtedy przyszedl naturalnie, prawda? to pierwszy duzo starszy mezczyzna ktory mi sie spodobał. mialam juz chlopaka w moim wieku, krotko, jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szarotka 17!!!!!!!- ale nic nie stoi na przeszkodzie zebys mu lodzika zaproponowala a to go przyciagnie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wieku nie licz na stale zwiazki, ale mozesz sobie na nim potrenowac***przezyc mile chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotka17
nie wiem czy dobry poczatek zwiazku ;) wolalabym mu wyznac swe uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szarotka 17!!- lodzika nie musisz robic z polykiem chyba ze chcialabys go zaskoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotka17
hehehe na pewno tak nie zrobie. nie mam doswiadczen seksualnych grubszego kalibru, a tu nagle mam proponawac loda, bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getgretee
To bardzo trudna sprawa...ale rozumiem,ze serce nie sluga. Musisz go jakos wyczuc, zblizyc sie do niego. Zeby zaczal dostrzegac w Tobie kobiete, a moze juz tak na Ciebie patrzy? Malo ktory mezczyzna w sile wieku jest obojetny na wdzieki mlodej kobiety. Mysle,ze dobry pomysl jest z listem, w ktorym opiszesz to co czujesz. Tylko delikatnie i z wyczuciem. Zycze Ci szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szarotka --- ja bym poszla na calosc i dalabym mu mozliwosc zeby wykazal sie jaki dobry w lozku,pozwolilabym mu na wszystkie pozycje,to cie nie ubedzie jak cie przerznie jak tylko moze a to pozostaja mile wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotka17
nie traktowal mnie jak dzieciaka nigdy, fajnie zawsze sie rozmawialo, nawet mu sie zwierzalam z roznych tajemnic. serio napisze ten list, jakos delikatnie, zeby nie wyczul mej desperacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotka17
ale jak to widzisz: czesc wujek, chodzmy do lozka? bez sensu, pomyslalby ze zartuje. nie chcialabym zeby sie zgodzil nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotka17
wysmarowalam maila i chyba go puszcze, jakby co obroce to w zart, trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×