Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość LoolaA89

DZIEWCZYNY czy odbierałyście kiedyś przesyłkę w bieliźnie

Polecane posty

Gość LoolaA89

Witam, czy któraś z Was odebrała kiedyś przesyłkę od kuriera, listonosza czy dostawcy pizzy w samej bieliźnie lub nago? Czy było to zaplanowane? Jaki był tego efekt? Ostatnio piłam z chłopakiem wino, On w międzyczasie zadzwonił po pizze i gdy dzwonek zadzwonił chłopak poprosił mnie żebym otworzyła drzwi (byłam w samym staniku push up i koronkowych stringach). Dostawca wyglądał na zmieszanego i lekko podnieconego, zamiast 22zł wziął 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22zl to pizze musiałaby być z promocji;-) a napiwek mu dałaś sama pokazując bieliznę na sobie czysty zysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, wysylalem przesylki w bieliznie na wieczory kawalerskie :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaaaaaa
Tak, ja kiedys odebralam pizze w samych majtkach Koles spalił buraka i nawet nie patrzyl ile kasy wzial :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba_krk
Mi kiedys przywoizili meble, a ja otworzylam naga, w samym szlafroku. Oni nic nie wiedzieli, ale mnie to bardzo podniecilo i jak tylko wyszli, to sobie zroblam dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrona49
Wy młode jesteście, to co wiecie o prawdziwych, męskich dostawcach :)))) Ja kiedyś otworzyłam drzwi dostawcy pizzy w seksownej bieliźnie i tak zakręciłam, że załapał się chlopak na szybki numerek :))) A mój własny chłop wróci do domu godzine pozniej i mnie brzykal tej samej nocy haha nawet minetke robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaris1
nie. w takiej sytuacji gdy dostawca byl juz pod drzwiami przynajmniej zarzucalam na siebie szlafrok. po hooj przypadkowy facet ma widziec moje wdzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo__C
na starej piczy mlody h*j sie cwiczy chwalisz sie czy zalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menZssA
Ja kiedys odebralam paczke od kuriera w samym szlafroku. jak podawal mi paczke to na wierzch wyszla jedna piers, koles mowi do mnie "upps" i sie lekko zasmial, ja zrobilam sie czerwona ale pozniej robilam sobie dobrze z mysla o tej sytuacji. Chyba kiedys specjalnie zaaranzuje taka sytuacje i moze nawet w ramach napiwku dam sie komus dotknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje najlepszym napiwkiem jest pupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bywało:) lubie czasem pokusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys z kolezankami poztanowilismy zrobic taki "dowc*p" dostawcy pizzy. myslalysmy ze przyjedzie starszy pan, ku anszemu zdziwieniu byl to mlody chlopak ktory w pierwszym momencie zmieszany a nastepnie bardzo chetny do wspolnej zabawy. oczywiscie musialysmy go splawic ale chyba bym mocno nakrecony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurierqwe
Witam. Jestem kurierem jednej ze znanych firm. Miałem taką sytuację, że klienta w wieku ok. 45 lat odbierała paczkę i chciała sprawdzić zawartość. Ma takie prawo. Wszystko normalnie. Kobieta ubrana itd... Gdy otworzyła paczkę to mnie zatkało. Kilka wibratorów, różne rozmiary. każdego po kolei włączała i sprawdzała. W ogóle się nie krępowała. Skończyło się w jej łóżku. Miałem tez inne sytuacje z dostawą paczek. Wszystkie były z kobietami w wieku 40 - 50 lat. Ja mam obecnie 25. W bieliźnie też się zdarzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys odbieralam awizo od listonosza bedac w samym reczniku. W trakcie rozmowy zlapal mnia skurcz w nodze w odruchu tym wyprostowalam noge i spadl mi recznik. Najgorsze bylo to ze niemoglam sie po niego schylic. Dopiero listonosz mi go podal. Ociagal sie troche z ta czynnoscia. Co za burak ale dziś sie z tego smieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nago nie ale w kusej koszulce nocnej często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie byly reakcje dostawcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie byla to bielizna, ale otworzylam raz w koszulce i majtkach (bo bylam przekonana, ze to moj facet). Nie wiem kto byl bardziej speszony, ja czy listonosz. Drugi raz szykowalam sie na impreze i bylam w szlafroku i w ręczniku na głowie, a za drzwiami stała babka, która przywiozła mi dokumenty do podpisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie widziec zaskoczenie i buraka na twarzy takiego goscia. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio wchodzac do klatki widzialam laske, ktora w koronkowych wycietych majtkach i krotkiej koszulce (widac, ze dopiero co wstala) podpisywala liste chlopaczkowi od sprzatania klatek :D :D ten gosciu taki mlody, jąkał się i nie wiedział gdzie oczy podziać, stał jak sierota z kubłem na wodę, nie poprosił ja o tę wodę, poszedł do sąsiadki obok :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry misiek. Z wrazenia zapomnial co chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dano temu odbierałam polecony od listonosza. Zadzwonił kiedy akurat wyszłam z wanny. Byłam owinięta dużym, kąpielowym ręcznikiem, ale niezbyt dokładnie, bo kiedy podpisywałam odbiór listu zsunął się na podłogę. Nie, nie listonosz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mial na co popatrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłania się listonosz i kurier w jednej osobie :D doręczyciel przesyłek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem listonoszka i nie raz otwieral mi chlopak, ktory dopiero co wyskoczyl spod prysznica (mokry z recznikiem owinietym wokol bioder) albo w slipkach wyrwany ze snu :D ale ci mieli chociaz ladne cialka, bo zdarzaja sie przypadki starych grubasow, otwierajacych mi w kapielowkach (zwlaszcza latem jak jets z 40 stopni w domu) czy w szlafroku... ;) koledze kiedys otworzyla stara gruba baba w szlafroku, ktory sie rozwiazal i takie zwisajace cycki zaslanialy polowe brzucha opierajac sie na nim, a ona dalej bez zenady podpisywala ten list :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawy z chińskiej knajpki rozwozi taki megaseksowny chłopak,którego moja koleżanka już kilka razy skusiła na szybki numerek i mnie namawiała.Zamówiłam u nich przekąskę i pani powiedziała mi,że będzie za kwadrans. Wzięłam szybciutko prysznic i czekałam w samej bawełnianej koszulce,z gołą myszką i pupą i tak mu otworzyłam. Nie wyglądał na szczególnie zdziwionego gdy mu powiedziałam, że chcę mu oddać pupcię do dyspozycji.Najpierw przez kilka minut posuwał nie jednak od tyłu a w pupę wbił się na koniec i tam skończył. Wieczorem przyznałam rację koleżance,był dobry,lepszy niż mój chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest takie ciacho u chinoli,jak w Wawce to o którą knajpkę chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle historie :) Kiedyś byłem u koleżanki i się bzykaliśmy a tu nagle ktoś mocno zaczął pukać do drzwi. Nie chcieliśmy otwierać ale ten ktoś nie dawał za wygraną, więc koleżanka powiedziała ze pójdzie otworzyć a ja zostałem w łóżku oczywiście całkiem nagi. Okazało się, że była to policja, bo wcześniej to mieszkanie wynajmował jakiś koleś zamieszany w dealerkę narkotyków i kazali mi wyjść z łóżka i okazać dowód. Zaprotestowałem ze jestem nago ale oni nie stwierdzili ze nic ich to nie obchodzi bo mają nakaz i mogą mnie wziąć zaraz nago na komendę, wiec posłusznie wstałem i zacząłem szukać dowodu, będąc całkiem nago i z prezerwatywą założoną na penisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×