Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość LoolaA89

DZIEWCZYNY czy odbierałyście kiedyś przesyłkę w bieliźnie

Polecane posty

Gość tylko gość
ale fajny temacik :-) do mnie do firmy przyjeżdża super laseczka z przesyłkami ale niestety jeszcze nie udało mi się jej jakoś urobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne bajki wszyscy tu opowiadacie. Powinniście książki pisać, najlepiej o tematyce s-f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego bajki? Mam kolegę listonosza i widzi takie rzeczy że hoho... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie była ostatnio taka fajniutka niunia z pizzą że naprawdę miałem ochotę wciągnąć ją i wytarmosić bobra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Ja kiedyś, przypadkiem w majtkach i koszulce...spodziewałam się faceta, pukanie więc odruchowo przekręciłam klucz i wejdź...po kilku krokach słyszę przepraszam panią...o matko! Ale mi wtedy głupio było jak się odwróciłam:D odebrałam, kurier nie wydawał się być zmieszany, tyle. Teraz najpierw sprawdzam kto stoi za drzwiami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zmienię branżę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha....dobre dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Nasz dom stoi jakieś 100 od drogi najbliższy sąsiad jakieś pól kilometra. Jak jest ciepło często chodzę w samych majteczkach jak przyjeżdża kurier listonosz czy ktoś inny zakładam tylko koszulę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na urlopie trochę wyluzowałam pod względem przyzwoitości zachowania - w pokoju naturalne było chodzenie jak na plaży lub swobodniej. Jak coś zamawialiśmy to przecież nie zakładałam niczego więcej jak obsługa przynosiła. Po 2 dniach przyzwyczaiłam się, że przynosi fajna młoda dziewczyna i nie założyłam nic jak zamówiliśmy kosz owoców. Trochę przesadziłam ze słońcem i byłam obsmarowana oliwką w bieliźnianych stringach bez stanika. A kosz przyniósł młody facet. Ale jak już mnie tak nakrył to zachowałam naturalną swobodę, a mój facet zamiast dać mu napiwek podał mnie żebym ja mu dała. Sutki sterczały na maksa jak wstałam, podziękowałam i wręczyłam mu te euraski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na urlopie robi się mnóstwo szalonych rzeczy, i to jest właśnie super, to oznacza udany wyjazd. Też w podobnej sytuacji - hotel przy plaży, po pokoju chodziłam w samych majteczkach, wyskoczyłam tak na balkon powiesić ręcznik, pusto więc trochę poopalałam się toples na leżączku. Jak wracałam z balkonu ktoś zapukał, myślałam że mój na chwilę wyszedł, a on był w łazience a to było jego złożone w międzyczasie zamównienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmm...widok półnagiej piękności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkaliśmy w apartamencie ale w cztery pary. Po plażowaniu toples hamulce nam się rozluźniły i naturalny był toples również w domu. Po jakiś dwóch dniach dziewczyny chodziły już nie w szortach a w stringach, tak że luz był zupełny. Ruch był taki, że nie zwracaliśmy uwagi jak ktoś wchodził. Jak wpadał ktoś z sąsiedztwa doznawał szoku - na początku, a my właściwie nie wiedzieliśmy o co mu chodzi tak oswoiliśmy się z widokiem nagości. Z jedej strony było oswojenie, ale również było niezwykle przyjemnie mieć wokół dziewczyny ze swobodnie kołyszącymi się piersiami, z naprzemian sterczącymi lub spokojnymi sutkami i zgrabnymi tyłeczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim otoczeniu to dopiero się wypoczywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co ? tylko tyle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys lata temu, jak mialem moze z 13-14 lat to sprzedawalem po mieszkaniach w blokach gazete z programem tv satelitarnej. w jednym z mieszkan otworzyla mi zupelnie naga kobieta. tak na oko mogla miec z 25 lat. troche sie zmieszale, ale zajrzalem do salonu i zobaczylem jeszcze 2 gole laski i golego faceta :) musiala byc dobra impreza w tym mieszkaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostarczyłem kiedyś super bukiet kwiatów z okazjonalną dedykacją na 20-te urodziny od koleżanek. Otworzyły dziewczyny ale nie chciały przyjąć - że zaraz jubilatka wyjdzie. Piszczała i wykłócała się z nimi przez drzwi. Zorientowałem się o co chodzi dopiero jak wyszła - w samych stringach. Dały jej za zadanie przyjąć kwiaty w takim negliżu. Nie powiem wyglądała bardzo efektownie, one jak się dało przeciągały wręczanie - życzenie, żebym przeczytał dedykację od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W samej bieliźnie nigdy nie odbierałam przesyłki , ale w samym jedwabnym szlafroczku takim króciutkim tylko do połowy uda, na nagim wilgotnym ciele po prysznicu, miałam okazje tak sie zaprezentować panu z UPS. Bylam strasznie zmieszana i zawstydzona, a na dodatek sterczące brodawki prezentowały sie w całej okazałości, po podpisaniu przesyłki, człowiek z UPS powiedział ze tak pięknego widoku to od 20 lat nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz odebrałam w sukience, ale bardziej nieprzyzwoitej niż większość bielizny. Na 36 urodziny mąż kupił mi erotyczną sukienkę - z grubsza mówiąc zupełnie przezroczystą i super krótką. Dostałam, ubrałam sie w nią, wieczór a tu nie ma kwiatków. Dryn do drzwi, daje znać że mam odebrać, chcę coś założyć a on że to nie osiemnastka tylo podwójna osiemnastka i czas na odważne świńtuszenie. To nie był zwykły posłaniec z kwiatami ale elegancki "wręczyciel" z ceremoniałem wręczania i składania życzeń. Tak że trochę się musiałam poprodukować niemal na golasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry temat dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldemar58
To wszystko wskazuje że właśnie na dostawach pizzy i kurierach dziewczyny testują swoją odwagę. Kiedyś myślałem że ten filmik to wpadka.. że wejść miał mąż / chłopak http://www.smiesznefilmy.net/dostawca-pizzy-i-naga-zamawiajaca Teraz czytając wasze wypowiedzi, dochodzę do wniosku że to raczej była zaaranżowana akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldemar59
Waldemar58 w*********j z tego forum, spamom mowimy dosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Pizze raz odebrałam toples. Na studiach na pierwszym roku miałyśmy imprezę. Strasznie wszyscy spili i temat zszedł na relacje damsko męskie, a potem na to, co najodważniejszego się w życiu zrobiło. Zamówiona była pizza i kumpel rzucił by dziewczyny odebrały nago pizze. Niestety jak się upije to włącza mi się mechanizm "ja nie dam rady?" No i dałam się namówić jako jedyna i w ten sposób odebrałam pizzę toples. Pizzermen jak mnie zobaczył to mu pizza na podłoge spadła. Strasznie się bałam, ale śmiesznie było. No raz otworzyłam sąsiadowi toples. chłopak zadzwonił, że będzie za pięć minut. Akurat byłam świeżo po kapaniu i ktoś zadzwonił, myślałam że to on, a to sąsiad był zapytać, czy prąd mamy bo u niego nie było. Ja byłam w samych stringach. Faceta aż zamurowało. Mnie też, teraz jak mnie spotka na klatce to się głupio uśmiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostawca69
Hej jestem dostawcą pizzy od 2 lat i miałem kilka takich sytuacji, że dziewczyny w samych majteczkach otwierały drzwi lub niektóre z nagą łysą mysią przyodziane tylko w malutki ręcznik ;D Jedna była dobra upuściła "przypadkowo" jakieś drobne i specjalnie wypięła swoją prześliczną nagą pupcię w moją stronę zaczęła zbierać te pieniążki z podłogi :D Nie będę owijał w bawełnę 3 razy udało się wylądować w łóżku raz skończyło się na lodziku w drzwiach :D A ile jeszcze kontaktów człowiek złapał i w późniejszym czasie się umawiał. Dziewczyny tak trzymać, kocham tą robotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam, raz myślałam, że to mój partner, a ubierałam się do wyjścia, a dwa razy w wyniku przegranej gry w wyzwania, wyglądało to tak, że musiałam zamówić jedzenie. Ubiór był losowany kilka propozycji w kopertach od grzecznych do nago - za pierwszym razem byłam ubrana w sexi bieliznę i pończochy, za drugim mini i totalnie prześwitująca bluzka. Miny dostawców bezcenne, a emocje, które towarzyszą oczekiwaniu są niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforni7481859

Jesteśmy dość mało pruderyjną parą. Dość regularnie spotykamy się ze znajomymi parkami na wspólne zabawy. Pewnego dnia poprosiliśmy nasze Panie aby odebrały pizzę zupełnie nago. Panie nie protestowały ani troszkę. Ależ było zdziwienie dostawcy :-) Ale chyba największe podniecenie dotyczyło nas-facetów ,kiedy to obserwowaliśmy. Trwało to jakieś 2-3 minuty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hshhsns

Kiedys wyszlam z kapieli w szlafroku otworzyc drzwi. Kurier. Popatrzylisny na siebie i jakos dotknelam jego ramienia. Tak przejechalam po nim reka. I wtedy on zaczal mnie dotykac i jakos samo poszlo. Bylam naga a on w ubraniu i bardzo mnie to podniecalo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty0987654321

Moja żonka (29 lat) zawsze otwiera drzwi kurierom będąc nago. Zdziwienie, zmieszanie, rumieniec, a my mamy ubaw. To nas podnieca, chwilę później mamy mega fajny seks. Ostatnio mówiła że chce przelecieć jednego przystojniaka z UPS, ale ma dylemat, bo przywiązuje dużą wagę do higieny i obawia się czy facet napewno jest mega czysty i i pachnący (najczęściej przychodzą ok 14-15) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

z zaprzyjaźnioną parką wynajmowaliśmy pokoje w pensjonacie. Po plażowaniu przed wieczornym wyjściem do klubu jeszcze często jakieś jedzonko do pokoju. Plaża nago więc w pokoju swobodnie - zwykle w samych stringach, biust chłonął ochronne kremy. Za któryms razem panowie się zbuntowali że nie będą odbierać bo zawsze pizzę przynosi facet a nie jakaś fajna laska. Że my mamy odebrać, dla hecy z nagimi biustami, ciekawe jak zareaguje.

Nas diabełek podkusił, ustaliłyśmy, że im na złość jak będzie pukanie to zdejmujemy stringi i otwieramy drzwi nagusieńkie. Jak odwaga to na całego. Facet wcale się nie speszył, specjalnie przedłużałyśmy, jedna i druga się przespacerowała - odebranie pizzy, szukanie pieniążków itp. Komplementy ściśle dopasowane do walorów każdej z nas. Zapewne przez to że anonimowo i bezpiecznie, czułam się super, zero wstydu, podniecenie, jak tylko drzwi się zamknęły natychmiast było szalone kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×