Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sprawdziłam

Testerka wierności

Polecane posty

Gość Sprawdziłam

Co powiecie na sprawdzanie swoich mężczyzn? Ja dwa razy wybrałam bardzo atrakcyjne kobiety, takie w typie moich mężczyzn i je podesłałam. Ale nie typowe testerki, tylko prostytutki, żebym na 100% wiedziała, że wsadził. Bo ja nie wybaczam. Na sto procent wiem, że jak zdradzi to koniec. Dziewczynom, które chcą tylko sprawdzić, a potem zastanowić się czy się rozstać nie polecam takiej metody jak moja. Pierwszy facet zdradził i to był koniec naszego związku. Nie przyznałam się, że wiem o zdradzie, nie powiedziałam, że to był test. Zakończyłam pod pretekstem takim, że nie kocham go już i nie pasujemy do siebie. Wolałam nie ryzykować przyznania się, bo później by rozgadywał, że wynajmuję takie kobiety żeby testować facetów. Nie wiedziałam co będzie dalej, a planowałam następny raz wykorzystać ten sposób. Były by rozgadał to następny facet mógłby nie zdradzić, bo by o tym wiedział, a nie z powodu uczuć do mnie. Mój obecny facet odmówił testerce stosunku. Dzięki temu wiem, że jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pewnieby skorzystal. kiedys wyprobuje taka kobiete i mu podesle, ale to blizej rozwodu. na razie mamy pewna sprawe, ktora musimy zakonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam kiedys , ze wlasnie aktorzy pracuja w ten sposob. Mozna sobie wybrac kogos i podeslac . W dosyc przystepnej cenie. Czy za drugim razem kobieta chciala od razu isc do lozka? czy tez to trwalo jakis czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam ze to swietny pomysl,sama tez tak robie,a ze nie stac mnie na testerki aranzuje sytuacje z pomoca kolezanek,nie zawsze swiadomych,sprawdza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chciałybyście żeby Wasi partnerzy też takie testy robili ?Bo gdybym ja dowiedział się że jestem tak sprawdzany to uciekałbym jak najdalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sprawdza sie,troche alkoholu,a niektore same podrywaja chyba chca sprawdzic jakie sa jeszcze zaj******,nie zrywam z nimi znjomosci moga sie przydac,juz mi tak kilku dalo sie sprawdzic i niestety jestem sama,ale nie zaluje,lepiej byc sama niz miec byle jakie spodnie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak zrobie, ale tylko po to by miec dowod,. Poniewaz i tak znam rezultat. Chociaz szkoda wydawac pieniedzy i moze pomysle nad kolezanka, by bylo za darmo :) Piszesz, ze niektore kolezanki nie wiedzialy o tym ? Nie wiem jak to rozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym tylko byla bogata, miala prace ktora lubie i duzo znajomych to latwiej byloby mi pozbyc sie byle jakch spodni. Jednak w mojej sytuacji to nie takie proste. W tej chwili moj standard zycia spadlby o kilka szczebli bez mojego meza. Poszlabym pewnie wynajmowac pokoj ze studentami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po alkoholu na imprezie naprawde nie trzeba sie duzo starac,kolezanki a wlasciwe znajome same sprawdzaja swoja atrakcyjnosc,dla mnie to smieszne wyrywac cudzego ,ale co mi tam dwie pieczenie na jednym ogniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie facet moich kolezanek jest bezplciowy. Jak zachowywali sie twoi facec***przy kolezankach. Czasami zastanawiam sie , gdzie jest ta granica? Bycie zbyt milm, czy tez to juz zdrada emocjonalna. Pewnie kazdy ma inna granice w swoim sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie rowniez czy zonaty czy w zwiazku,ale mamy roznych ludzi i rozne sytuacje,pozostaje tylko sie przygladac i sluchac,ale jezeli jest wymiana numerow i umawianie sie,to dla mnie jest juz cos nie tak,jestem dobra obserwatorka i sluchaczka,a niektorym moze sie wydawac ze sa sprytniejsi,mysle ze warto testowac i nadal bede to robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajac do tematu testerki. W badaniach w usa 9 mezczyzn na 10 polknelo haczyc, a u kobiet to bylo 6 na 10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety, chyba kazdy jest tak niedowartosciowany, ze potrzebuje wzmocnic sobie samoocene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej mieć byle jakie spodnie w domu niż gacie z trokami. Każdy normalny zdrowy facet jakby nie skorzystał z okazjonalne dymania byłby takimi gaciami. Wtedy należałoby się zastanowić czy nie zostawić takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! Muszę mojemu zrobić takie test! Wybiorę dziewczynę podobną do mnie i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad ślubem, ale nie wiem czy mogę mu ufać. Taki sprawdzian to jest coś czego mi trzeba żeby się upewnić, że czas na ślub, albo zacząć na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"06.01.14 gość Tak tłumaczysz swoje łajdaczenie męska dz*wko? Każda może cię mieć na zawołanie i to żaden powód do dumy. Kobieta potrzebuje ze strony faceta bezpieczeństwa, stabilizacji i wierności. Jestem kobietą z zasadami i potencjalny cudzołożnik nie będzie ze mną mieszkał pod jednym dachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym wytłumaczenie testowanie swoich facetów, jak swoją nielojalnościa wobec nich. Na miejscu takiego testowanego faceta zerwałabym taki związek. Jest to tak samo wredne jak zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten którego testowałaś powinien cię pognać jak najprędzej . Masz kłopoty sama ze sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiepewnaNarzeczonego
Witajcie. Byłam niedawno w bur*elu i chyba się zdecyduję. Rozmawiałam tam z miłym panem, który powiedział, że zapyta, która dziewczyna by się na to pisała. Cztery dziewczyny były do wyboru. Wybrałam taką o której myślę, że spodoba się mojemu narzeczonemu. Opłata za godziny podrywu osobno i opłata za sam stosunek, jeśli będzie też osobno, ale muszę się liczyć z wszelkimi dopłatami, np. za pocałunki jest dodatkowa opłata, jakby jej zrobił ślad na ciele, malinkę też dodatkowa opłata. Myślę, że jakoś to będzie. Zależy ile to będzie trwało. Najpierw podeślę ją na godzinkę tam gdzie jest mój narzeczony. Za jakiś czas wpadną na siebie w miejscu gdzie mój narzeczony lubi spędzać wolny czas i tam będzie się kręciła obok niego i go uwodziła dwie do pięciu godzin. Za dwa tygodnie znowu ją wyślę w to miejsce. Nie wiem jak się to rozwinie, ale to na początek. Później ona zaproponuje mu wyjście na kawę, jakąś rozmowę przy kolacji np. Będzie zachęcała żeby poszli do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiepewnaNarzeczonego
Ustaliłam też, że kupię jej dyktafon żeby było wszystko jasne, że będzie wywiązywać się ze swojej pracy. Przez cały czas będzie nagrywała rozmowy z nim. Będę wiedziała jak go podrywa, co on jej odpowiada. Jak dojdzie do stosunku to nagrają się odgłosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiepewnaNarzeczonego
W ogóle nie spodziewałam się jak to wygląda. Ten facet mówił, że jest tam na wypadek jakby jakiś klient był agresywny. Pomaga im, bo same go prosiły, wiadomo, że jakby klient był wielkim facetem to dziewczyny same sobie nie poradzą. Mówił, że on nawet robi to z dobrego serca, bo jego matka też tak zarabiała i zaczęła brać narkotyki, więc wie, że to niebezpieczeństwo. Miły i wesoły człowiek. Dziewczynom raczej nikt krzywdy nie robi. Nie miały siniaków, ogolonych głów, ani nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie podrywy to trochę jak agent Tomek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Testerką Wierności

Witam!
Zajmuję się od paru lat sprawdzaniem wierności u mężczyzn. Posiadam duże doświadczenie oraz uprawnienia do sporządzania dowodów dla sądu. Jeżeli któraś z Pań się zastanawia i nie wie czy testować swojego faceta zachęcam do kontaktu ze mną(julias148@o2.pl). Śmiało piszcie swoje problemy a ja pomogę Wam podjąć najlepszą decyzje. Nie zawsze trzeba wynajmować testera, aby mieć pewność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×