Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daga Jaga

Czy warto kupić

Polecane posty

Witam! Chce kupić orbitrek ale że mam mało wiedzy w tym temacie chciałabym się poradzić:) Lepiej kupić nowy orbitrek ale tani czy lepiej używany ale dobrej firmy? Na co zwracać uwagę, czym się kierować przy zakupie? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelki truskawkowe
zejdz z orbity kup se rower 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wolala tani nowy niż używany smierdzący po kimś, kto nie wiadomo co z nim robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chyba wolała używany, ale lepszy. Jak się idzie na siłkę, to też się używa "śmierdzący po kimś" i to po wielu osobach, a nie tylko po jednej, i jakoś nikomu to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o higiene to sa teraz różne preparaty, nie chce orbitreka na który wydam kase i się po mies. rozwali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogi też się może rozwalić. Ludzie kupują buty za 400zł i się rozwalają po kilku założeniach, czemu wy myślicie że jak drogie to lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz coś wyczytałam że jest magnetyczny i mechaniczny :D zielona jestem :( który lepszy? Jak tak patrze na ogłoszenia to są nawet 5/8letnie ( mało niby używane:D) ale takich chyba się nie opłaca? Niby ze sklepów sportowych i porządnych firm ale chyba tak starych nie kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość szperam teraz po necie i wynalazłam sporo negatywów na temat tanich orbitreków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie pomyslalas, że takie opinie piszą osoby na zlecenie sprzedawcow drogich orbitrekow, zeby ludzie mysleli że tanie to gowno i kupiwali droższe? tak samo z rowerami przeciez. Jaka nagonka byla na tanie rowery z marketu. A ja mysle, ze te opinie byly pisane na zamowienie, zeby ludzie kupowali rowery za 2000 a nie za 400zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki stary to nie. Ale mimo wszystko - wolałabym jakiś lepszy, nawet używany (jeśli ktoś ma i sprzedaje, to raczej dużo używany on nie był ;) - takie moje zdanie). Oczywiście, że każdy może się zepsuć. I nie mówię, że trzeba kupować taki z najwyższej półki. Ale z najniższej też bym nie brała. Magnetyczny dużo lepszy - mechaniczny się częściej psuje i jest głośny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×