Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_mewa

Do 40 jeden krok

Polecane posty

Klasyk:D Mnie sam fakt,ze zakładam taką bieliznę dla mojego faceta,podnieca niesamowicie:D O jego reakcji już nie wspomnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewa, ... masz rację często jednak jest tak, że od początku coś w łóżku kobiecie nie jarzy, ale ceni inne wartości klienta i zdaje jej się że z czasem wszystko jakoś się ułoży, tymczasem się nie układa i jest jak jest ....do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna Mewa mnie dziś zachwyca. Gdyż jest dojrzała kobieta a nie dziewicą. Samotna Mewa ma też coś w sobie. A to takiego tego nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
witam wszystkich w ten mrożny dzień :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
Mój weekend nie był niestety tak owocny jak u Ciebie Mewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuzalem0325 :)Tak,tutaj zgodzę się z Tobą.Kobiety często cenią inne wartości u mężczyzny.Seks...on jest gdzieś na dalszym planie.Nie zawsze zdają sobie sprawę,że udany seks w związku to połowa udanego życia,jeśli nawet nie więcej(gdzieś czytałam,że 75% życia małżonków to udany seks,a reszta to inne dziedziny)Prędzej,czy później dochodzi do spięć,które kończą się często nie fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
W kuszeniu to już chyba jestem mistrzynią haha Cóż, kiedy nie ma mocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna Mewo Co ty masz w sobie. Ja chyba dla ciebie wszystko dziś zrobię. Uklęknę przed tobą wręczę ci kwiaty. Czuję że taki gest dla ciebie coś znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
sprawdzone, są przereklamowane :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to przykrość, tak to jest jak się człowiek reklam naogląda, ....a swoją drogą dlaczego oni się tak na króliczki uparli i to różowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
myślę,że króliczek ma być odpowiednikiem wibratora...ale to moje skojarzenie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Australii tak się kiedyś na dziko rozmnożyły że zagroziły hodowlom owiec czyszcząc dosłownie wszelkie dostępne pastwiska z trawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
różowe??;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę... To ja cały weekend pracowałam,a Wam same przyjemnośc**przypadły w udziale?;-) Witam i pozdrawiam... Samotna...,40tko...,Matu.. Miłego dnia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×